• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 22-ąją po sunkios ligos užgeso garsi aktorė Daiva Rudokaitė. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino moters artimieji. 

Gegužės 22-ąją po sunkios ligos užgeso garsi aktorė Daiva Rudokaitė. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino moters artimieji. 

REKLAMA

Nacionalinis Kauno dramos teatras informavo, kad atsisveikinimas su aktore D.Rudokaite vyks gegužės 28 d. Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiojoje scenoje nuo 10.00 iki 15.00 val.

Urna išlydima į Romainių kapines.

Šv. Mišios aukojamos gegužės 24 d. 13.00 val. Kauno Paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bazilikoje.

Naujienų portalui tv3.lt Nacionalinio Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas sakė, kad žinia apie Daivos mirtį – itin skaudi.

Pastarąjį kartą jiedu matėsi prieš mėnesį, kai Daiva minėjo savo gimtadienį:

„Kai išeina tokie žmonės, tada supranti, kokio talento asmenybės mus palieka.“

Jau aišku, kad su mirusia aktore atsisveikinti bus galima Nacionaliniame Kauno dramos teatre, atsisveikinimas numatomas gegužės 28-ąją.

REKLAMA
REKLAMA

Tikėjosi geriausio

E. Stancikas su garsia aktore matėsi balandžio viduryje, kai buvo jos gimtadienis: „Abu pasveikinome vienas kitą, nes abu esame balandžio mėnesio vaikai. Bendras Zodiako ženklas davė mūsų santykiams žaismės. Tada mūsų pokalbis buvo labai šviesus, žaismingas ir tuo pačiu viltingas, kad viskas bus gerai.

REKLAMA

Abu puikiai žinojome jos ligos sudėtingumą, gydytojų pastangas padėti. Supratome, kad tyrimai nėra geri, tačiau netikėjome, kad po mėnesio mus visus pasieks tokia žinia. Net nesinori mąstyti ir priimti šios žinios, protas prieštarauja.“

Su Daiva E. Stancikas dirbo ilgus metus, ji sukūrė daugybę vaidmenų.

„Ji buvo labai talentinga, sukurta virš 40 įvairių vaidmenų, jos kūrybos skalė – labai plati. Ji kūrė vaikiškus spektaklius, komedijinius žanrus bei labai gilius ir tragiškus, psichologinius vaidmenis. Ji dirbo su įvairiais režisieriais.

REKLAMA
REKLAMA

Gal ne visada jos vaidmenys buvo pagrindiniai, bet ji niekada neatsisakė bet kokio darbo ir tik su jai būdinga energija bei tvirtybe nerdavo į paieškas, o personažai jai paklusdavo“, – kalbėjo E. Stancikas.

Daivos Rudokaitės gyvenimas

Gimė 1969 m. balandžio 15 d. Panevėžyje. 1987–1991 m. mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, įgijo dramos aktorės specialybę (kurso vadovai D. Tamulevičiūtė, A. Latėnas, R. Vilkaitis).

1990 metais stažavosi JAV, prestižinėje „Juilliard“ meno mokykloje Niujorke.

1991–1993 m. – „Šiaurės Atėnų“ teatro aktorė.

Nuo 1994 m. – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorė.

2006 m. baigė psichologijos studijas Vytauto Didžiojo universitete.

2005–2011 m. studijavo Europos psichodramos institute (Psychodrama Institut für Europa), sertifikuota psichodramos terapeutė, mokytoja, supervizorė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nuo 2009 m. iki 2018 m. – Lietuvos psichodramos draugijos prezidentė (www.psichodrama.lt), Europos psichodramos asociacijos narė, Lietuvos psichodramos draugijos narė.  

Nuo 2016 m. – Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė.

2018 m. Daiva Rudokaitė Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo Sveikatos psichologijos magistro laipsnį.

2018 m. suteiktas Lietuvos psichodramos draugijos Garbės narės vardas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų