Atsikratykite kurklių be vargo: padės keli paprasti patarimai

Kurkliai slepiasi dieną ir išlenda naktį, kad maitintųsi lapais, stiebais ir daržovių, gėlių bei kitų augalų šaknimis. Šie erzinantys kenkėjai taip pat kasa tunelius po dirvožemiu, taip gadindami augalų šaknis. Atsikratyti jų nenaudojant komercinių pesticidų gali būti sunku, tačiau yra keletas natūralių priemonių, kurios veiksmingos kovojant su kurkliais.

Surinkite juos rankomis

Kaip ir kiti vabzdžiai, kurkliai rytais būna vangūs, todėl tai idealus laikas tiesiog sugaudyti juos rankomis. Kai kurie tai daro naudodami drugelių tinklą, tačiau kad ir kokį būdą pasirinksite, rankinis jų pašalinimas iš sodo ar vejos veikia efektyviai, jei kurklių nėra daug. Jei pavyko sugauti kurklį, įmeskite jį į muiluotą vandenį, o tada išmeskite.

Lipnūs spąstai

Nusipirkite lipnaus popieriaus ir padėkite juos šalia vietų, kuriose dažniausiai nuo kurklių nukenčia augalai.

Masalas su geltonu plastiku

Plūduriuojantys geltonos spalvos plastiko kvadratėliai didesniame inde vandens ar kibire taip pat gali padėti. Susidomėję kurkliai sukrenta į vandenį ir nuskęsta, rašo homeguides.sfgate.com.

Melasos spąstai

Užpildykite nedidelį indą devyniomis dalimis vandens ir įpilkite vieną dalį melasos (saldaus cukranendrių sirupo), o viską dar padenkite rapsų aliejumi. Indą įleiskite į dirvą taip, kad jo kraštas liktų dirvožemio lygyje. Kurkliai, kurie prieis tyrinėti, pateks į mišinį ir nuskęs.


Rašyti komentarą...
B
BOBUTE
2021-06-14 10:01:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bobutes pasakos
Atsakyti
-2

B
BOBUTE
2021-06-14 10:01:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bobutes pasakos
Atsakyti
0

J
Jo
2021-06-15 01:42:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo jo, kurkliai nuskęs...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų