Atsakė, kodėl vyrai sekso nori ryte, o moterys – vakare

Kada paskutinį kartą apimta aistros prigludote prie partnerio, bet likote be atsako, nes jis nebuvo nusiteikęs seksui? Nekeista, jeigu neseniai. Taip pat nekeista, jei tai toli gražu nebuvo pirmas kartas. Kodėl taip atsitinka, padėjo išsiaiškinti ne per seniausiai atlikta apklausa.

Apklausą vykdę mokslininkai teiravosi žmonių, kuriomis būtent valandomis jie patiria didžiausią aistros antplūdį. Netruko paaiškėti, kad vyrų pateikti atsakymai gerokai skiriasi nuo moterų, rašoma „The Sun“ publikacijoje.

Minėtoje apklausoje sutiko dalyvauti 2,3 tūkst. Didžiosios Britanijos piliečių. Net 70 proc. visų atsakymus pateikusių moterų pripažino, kad jų ir partnerių seksualiniai laikrodžiai tiksi absoliučiai skirtingai.

Vyrai mylėtis nori ryte, o moterys – vakare 

Vyrams noras pasimylėti dažniausiai sukyla rytais – maždaug tarp 6.00 ir 9.00 valandos. Vis dėlto moterys lengviau įsielektrina vakare: erotinius fluidus jos ima spinduliuoti tarp 23.00 ir 2.00 valandos. Jei tektų kalbėti apie idealiausią laiką meilės žaidimams, vyrų atveju tai būtų 7.54 val., o moterų – 23.21 val.

„Tenka patvirtinti mintį, kad moterų libido yra labai sudėtingas ir iš esmės nulemtas psichologinių veiksnių“, – konstatavo akušerė-ginekologė Allison Hill iš Gerojo samariečio ligoninės Los Andžele, Kalifornijoje.

„Su partneriu tai gali būti nelabai susiję. Svarbiausia, kad moteris būtų savimi patenkinta, jaustųsi seksuali“, – nurodė ji.

Na, o kada moteris šitaip jaučiasi? Maždaug vidurnaktį, kaip rodo apklausa. Vadinasi, jei norisi užklupti partnerę tada, kai ji geidulingiausia, derėtų prisisukti žadintuvą.


Rašyti komentarą...
m
marija
2021-06-05 16:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis rašinėja apie ta šlikštyne.Turbut nebeturit apie ką daugiau rašyti?
Atsakyti
0

R
Regimantas
2021-06-05 20:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Marija Marija ..........tu svieski aukstai danguje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų