REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugelis žmonių skundžiasi, kad seksas trunka per ilgai arba per trumpai. Specialistai atsakė, kokia sekso trukmė yra normali.

Daugelis žmonių skundžiasi, kad seksas trunka per ilgai arba per trumpai. Specialistai atsakė, kokia sekso trukmė yra normali.

REKLAMA

Tyrimas „Kanados ir Amerikos sekso terapeutų įžvalgos apie normalias ir neįprastas vyrų ejakuliacijos tendencijas: kiek laiko turėtų trukti lytiniai santykiai?“, paskelbtas 2008-aisiais rodo, kad įprasta sekso trukmė turėtų būti nuo 3 iki 7 minučių.

Ambicingesniems žmonėms 7-13 minučių buvo laikoma „pageidautina“ trukme. 2005 m. atliktame tyrime konkrečiai nustatyta, kad seksas vidutiniškai trunka 5,4 minutes, nors duomenys neatsižvelgia į moterų orgazmą ar neheteroseksualias poras, rašo express.co.uk.

Atskleidė žmonių nuomonę

Sekso terapeutė Barry W. McCarthy patvirtino, kad labai mažai žmonių užsiima lytiniais santykiais ilgiau nei 12 minučių.

REKLAMA
REKLAMA

„Love Honey“ apklausoje 4 tūkstančių žmonių buvo klausiama, koks, jų nuomone, yra idealus laikas mylėtis. Daugelis atsakė – 30 minučių. Remiantis sekso žaislų mažmenininko tyrimais, tik pusė porų – 52 proc. – yra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu. Dar 23 procentai vyrų norėtų, kad veiksmas truktų ilgiau, 15 proc. moterų mano panašiai.

REKLAMA

Be to, britų poros dažnai skubina seksą – tik 21 proc. laiko skiria intymumui.

Kokius požymius pastebėti?

Sidnėjaus lytinės sveikatos daktaras Chris McMagon žurnale apie lytinių santykių mediciną atskleidė, kad kiekvienas vyras dėl ejakuliacijos turėtų atitikti tris faktorius.

Jei jūsų ejakuliacija yra gana greita, jūs taip pat neturite galimybės jos kontroliuoti ar atidėti, ši problema gali sukelti neigiamų psichologinių pasekmių. Tačiau Nacionalinės Sveikatos organizacijos duomenimis, kartais pasitaiko priešlaikinės ejakuliacijos epizodų ir jie nekelia susirūpinimo.

REKLAMA
REKLAMA

Ji skelbia: „Tačiau jei pastebėsite, kad maždaug pusė jūsų bandymų užsiimti seksu sukelia ankstyvą ejakuliaciją, reikėtų kreiptis į gydytojus.“

Jei norite, kad seksas truktų ilgiau, yra būdų, kaip išlaikyti intymumą tiek ilgai, kiek norite – tačiau už tai atsakingas tas vyras, tiek moteris. Pirmiausia kaip pora turėtumėte išlaikyti nenuspėjamumą – keisti aplinką, išbandyti naujus dalykus ar pozas.

Tinkama komunikacija yra kelias į gerus santykius ir tai nesikeičia net kalbant apie lytinius santykius. Kalbėjimas su partneriu sekso metu apie tai, kas jums patinka ir kas ne padės jam geriau suprasti vienas kitą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų