Atsakė į keistą klausimą: štai, kiek tualetinio lapelių turėtų užtekti 1 kartui

Daugybę dalykų kiekvienas darome savaip. Naudojimasis tualetu – vienas jų, nes vieno teisingo būdo nėra, bet, pasirodo, tualetinio popieriaus naudojimui visgi galioja tam tikros taisyklės.

Ekspertai atskleidė, kiek tualetinio popieriaus reikėtų sunaudoti – rezultatai nustebins ne vieną. „Sanctuary Bathrooms“ išvien su sveikatos bei higienos ekspertais išsamiai aiškinosi šį klausimą ir galiausiai pateikė aiškų atsakymą į visiems rūpimą klausimą.

Turėtų užtekti 10 tualetinio lapelių

Martinas Richardsas, „SMARTi Environmental“ higienos technologijų ekspertų vadovas, papasakojo, kiek tualetinio popieriaus iš tiesų reikėtų sunaudoti. Jis sakė: „Jei tualetinį popierių naudojate tinkamai, vienam apsilankymui tualete vienam žmogui turėtų užtekti vos 10 lapelių. Bet, trumpai tariant, stenkitės nevynioti begalinio kiekio tualetinio popieriaus aplink ranką, nes tai būtų švaistymas.“

Kad būtų aiškiau, 10 lapelių yra maksimalus kiekis, kurį reikėtų sunaudoti tualete, o jei jo sunaudojate mažiau – tikrai užtenka, ir taip dar geriau. Kalbant apie vandens nuleidimą, Martinas pataria visada nuleisti tualeto dangtį, kad mikrobai nepasklistų po aplinką, rašoma dailystar.co.uk.

Jis paaiškino: „Kiekviename klozete, dviejuose kvadratiniuose centimetruose gali būti iki 500 000 mikrobų. Kai nuleidžiate vandenį, lašeliai su bakterijomis ir virusais pasklinda po orą, nusileidžia ant odos, drabužių ir kitų paviršių. Kartais juos net įkvepiate, todėl būtinai prieš nuleidžiant vandenį reikia nuleisti ir tualeto dantį, kad visi mikrobai liktų uždaryti klozeto viduje.“


Rašyti komentarą...
T
Tulis
2021-05-17 19:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei juoktis, nei verkti, visai išdurnėjo, nebeturi ko rašyti.
Atsakyti
-1

M
Miznius
2021-05-17 11:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su tokiu kiekiu ir dramblys apsivalytu.
Atsakyti
-7

S
Sikalius
2021-05-17 11:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tiksliau t.y. vienas metras ir 15cm.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų