Ginčas dėl tualetinio popieriaus: ar žinote, kaip jį prikabinti teisingai?

Atrodo net ir patys kasdieniškiausi dalykai gali sukelti visuomenę skaldančias diskusijas. Žinoma, jeigu jos kyla dėl rimtų problemų, išsiskirstymas į priešiškas stovyklas gali būti nemalonus ir kenksmingas, tačiau kai konfliktas kyla dėl visiškų menkniekių, jis gali būti labai juokingas.

Vienas įdomesnių atvejų – niekaip neišsprendžiamas klausimas, kaip iš tikrųjų reikia kabinti tualetinį popierių: ar kad jis vyniotųsi iš apačios, ar iš viršaus.

Šis ginčas yra toks populiarus, kad net yra vertinamas kaip susituokusių porų problema, ir, negana to, turi savo „Wikipedia“ puslapį. Jame teigiama, kad šis konfliktas nusikėlė net į Antarktidą, kur dėl tinkamo tualetinio popieriaus kabinimo etiketo susiginčijo mokslininkai.

Abi šio konflikto pusės turi gerų argumentų. Teigiantys, kad tualetinis popierius turi vyniotis iš viršaus, sako, kad toks metodas yra higieniškesnis. Tie, kurie teigia, kad jis turi vyniotis iš apačios, yra įsitikinę, kad toks būdas yra praktiškesnis, nes taip rulonėlių negali išvynioti vaikai ir augintiniai.

Mes abejojame, kad tai pakeis vienos ginčo pusės nuomonę, tačiau kita tikrai mėgausis sužinoję, kad jie laikosi originalaus gaminio dizaino, nurodyto tualetinio popieriaus patente. Taigi kuri pusė yra teisi? Tie, kurie rulonėlį vynioja iš viršaus.

Pirmasis tualetinį popierių išrado amerikietis Josephas C. Gayetty‘is 1857 m., tačiau perforuoto tualetinio popieriaus patentą pateikė Sethas Wheeleris, pirmą kartą 1871 m., ir antrąjį – 1891 m. Kaip aiškiai parodoma brėžinyje, popierius patente yra vyniojamas iš viršaus.

Na štai, dabar žinosite kaip reikia taisyklingai vynioti tualetinį popierių. Tačiau mažai tikėtina, kad tai įtikins tualetinį popierių iš apačios vyniojančius žmones pakeisti savo įpročius.


Rašyti komentarą...
M
Mumu
2021-06-21 13:55:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbus savalaikis straipsnis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų