tualetinis popierius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tualetinis popierius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tualetinis popierius“.

Atskleidė, kuri tualetinio pusė yra geroji: nors kitiems juokinga, bet žinoti verta

Nors tualetinio popieriaus kabinimo būdas gali pasirodyti kaip menkas ir nereikšmingas kasdienio gyvenimo aspektas, jis vis dėlto kelia nemažai diskusijų ir netgi gali turėti praktinės reikšmės.
2024-06-01

Į šaldytuvą įdėjo tualetinio popieriaus ritinėlį: rezultatas nustebino

Ar esate girdėję apie tendenciją dėti tualetinį popierių į šaldytuvą? Paaiškinsime, kaip tai veikia, ir leisime jums nuspręsti, ar verta ją išbandyti. Socialinė žiniasklaida yra nuostabus dalykas. Ji leidžia mums bendrauti su žmonėmis visame pasaulyje, skleisti tikslus, siūlyti paramą ir skatinti vieni kitus dėti tualetinį popierių į šaldytuvus. Tai tiesa.
2024-05-02

Į šaldytuvą įdėjo tualetinio popieriaus ritinėlį: rezultatu negalėjo patikėti

Jei jūsų šaldytuve surūgo pienas ar sugedo maisto likučiai, sklindančio bjauraus kvapo beveik neįmanoma atsikratyti, nebent nebent sekate „TikTok“ išminčius, kurie pataria į šaldytuvą įdėti tualetinio popieriaus. Tai tiesa – dvisluoksnis tualetinis popierius gali sugerti kvapus.
2024-03-07

Į šaldytuvą įdėjo tualetinio popieriaus: negalėjo patikėti rezultatu

Jei kada nors šaldytuve jautėte nemalonų kvapą, tikriausiai esate išbandę daugybę taktikų, kaip jo atsikratyti, tačiau yra vienas būdas, kuris suveikia 100 procentų ir nebereikia sukti galvos dėl nemalonaus kvapo šaldytuve – įdėkite į jį tualetinio popieriaus. „TikTok“ vartotojas į savo paskyrą įkėlė vaizdo įrašą, kuriame teigia, kad šaldytuve laikydami tualetinio popieriaus ritinėlį išvengsite blogų kvapų.
2024-02-18

Visą gyvenimą neteisingai naudojote tualetinį popierių: gali baigtis liūdnai

Nors dauguma žmonių tualetinį popierių naudoja kasdien, kai kurie gydytojai tvirtina, kad jį naudojame neteisingai, o mūsų brangiai kainuojančios klaidos gali pakenkti mūsų sveikatai.  Gydytojas tvirtina, kad tualetinį popierių naudojame neteisingai – ir tai gali sukelti didelį pavojų sveikatai.  Nepaisant to, kad tualete praleidžiame vidutiniškai tris valandas per savaitę, šluostymosi būdą reikėtų patobulinti. Pasirodo, kad jūsų daromos klaidos gali kelti pavojų sveikatai.
2023-11-27

Į šaldytuvą įdėjo tualetinio popieriaus: rezultatas pribloškė

Nustebsite sužinoję, ką gali padaryti į šaldytuvą įdėtas tualetinio popieriaus ritinėlis. Pasirodo, jis gali būti puiki priemonė kovoje su atsiradusiais nemaloniais kvapais. „Atvykęs pas draugą į svečius pamačiau jo šaldytuve paliktą tualetinio popieriaus ritinėlį. Iš pradžių pamaniau, kad galbūt jis jį pamiršo, tačiau pasiteiravęs nustebau sužinojęs, kad toks metodas daro stebuklus!“, – dalinasi internete vyras.
347 2023-07-15

Sunku patikėti: Lietuvoje tualetinis popierius – su naudojimo instrukcija

Niekas nesistebi, kai nusipirkę buitinį prietaisą ar vaistų, pakuotėje randa išsamią instrukciją, kaip juos naudoti ar vartoti. Tačiau kartais galima instrukciją rasti ir ten, kur galbūt mažiausiai jos tikiesi. Kaip tik tokioje situacijoje atsidūrė vilnietė Irena (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinoma). Prekybos tinklo „Iki“ parduotuvėje nusipirkusi tualetinio popieriaus pakuotę, ant jos moteris rado ir instrukciją, kaip naudoti šią higienos priemonę.
57
2023-03-23

Šeima 4 metus nenaudoja tualetinio popieriaus: štai, kas pasikeitė

Nors daugeliui tualetinis popierius yra vienas būtiniausių pirkinių, viena šeima su tuo nesutinka – jie jau daugiau kaip 4 metus visai nenaudoja tualetinio popieriaus. Amber Allen sako, kad, norėdama sumažinti išlaidas ir stengdamasi gyventi tvariau, ji ir kiti jos šeimos nariai iš tikrųjų nustojo naudoti tualetinį popierių. Vietoj to, jie renkasi medžiagines servetėles, kurias vėliau skalbia ir naudoja pakartotinai.
2022-06-18

„Aeroflot“ skaičiuos tualetinį popierių rusų skrydžiuose į Turkiją: nepanaudotą įgulos turės grąžinti

Pradėjusį kruviną karą prieš Ukrainą, Rusija sulaukė didžiausių iki šiol sankcijų iš Vakarų. Šalis ne tik liko be skrydžių į pamėgtus Europos kurortus, be naujų orlaivių ar jų dalių. Nuo šiol kompanija atidžiai skaičiuos ir tualetinį popierių, ir kitas higienos priemones.
73 2022-06-08

Atsakė į klausimą, kaip kabinti tualetinį popierių: dauguma tai daro neteisingai

Dilema – kaip teisingai kabinti tualetinio popieriaus ritinėlį. Ginčai dėl tualetinio popieriaus nerimta kelis dešimtmečius, nors tualetinio popieriaus patente, išduotame 1891 metais, viskas pasakyta labai aiškiai. Tai kaipgi teisingai kabinti popierių – iš viršaus ar iš apačios? Žinoma, jums gali atrodyti, kad ginčas visai nereikšmingas, tačiau vienas iš šių dviejų būdų yra tikrai nelabai higieniškas. Express.co.
2021-07-12
REKLAMA
REKLAMA

Atsakė į keistą klausimą: štai, kiek tualetinio lapelių turėtų užtekti 1 kartui

Daugybę dalykų kiekvienas darome savaip. Naudojimasis tualetu – vienas jų, nes vieno teisingo būdo nėra, bet, pasirodo, tualetinio popieriaus naudojimui visgi galioja tam tikros taisyklės. Ekspertai atskleidė, kiek tualetinio popieriaus reikėtų sunaudoti – rezultatai nustebins ne vieną. „Sanctuary Bathrooms“ išvien su sveikatos bei higienos ekspertais išsamiai aiškinosi šį klausimą ir galiausiai pateikė aiškų atsakymą į visiems rūpimą klausimą.
2021-05-17

Ginčas dėl tualetinio popieriaus: ar žinote, kaip jį prikabinti teisingai?

Atrodo net ir patys kasdieniškiausi dalykai gali sukelti visuomenę skaldančias diskusijas. Žinoma, jeigu jos kyla dėl rimtų problemų, išsiskirstymas į priešiškas stovyklas gali būti nemalonus ir kenksmingas, tačiau kai konfliktas kyla dėl visiškų menkniekių, jis gali būti labai juokingas. Vienas įdomesnių atvejų – niekaip neišsprendžiamas klausimas, kaip iš tikrųjų reikia kabinti tualetinį popierių: ar kad jis vyniotųsi iš apačios, ar iš viršaus.
2021-05-15

Mama pasidalijo genialiu triuku: padės sutaupyti tualetinio popieriaus

Jūsų vaikai ar partneris sunaudoja itin daug tualetinio popieriaus ir jūs nespėjate jo pirkti? Viena mama pasidalijo vos tris sekundes trunkančia gudrybe, kuri gali padėti to išvengti. Turbūt ne viena mama ar tėtis yra susidūrę su tuo, kad jų vaikai yra išties puikūs, tačiau tualetinį popierių dažnai naudoja visai be reikalo.
2021-02-20

Moteris dėl tualetinio iškėlė didžiausią skandalą: teko atsiprašyti viešai

62-ejų Sonja Rudd turėjo atsiprašyti Jungtinės Karalystės prekybos tinklo „Waitrose“ dėl kaltinimų, neva jie už tą pačią kainą pardavinėja mažesnius tualetinio popieriaus rulonėlius. Lapkričio viduryje moteris socialiniame tinkle „Facebook“ parašė, kad pastebėjusi dydžių skirtumą tarp naujo bei seno tualetinio popieriaus rulono. Moteris teigia: „Naujasis buvo maždaug coliu mažesnis už senąjį, nors pakuotės rašė, kad popieriaus lapelių abiejuose rulonuose yra tiek pat – aš netikėjau.
2020-12-07

Kuriozinė „Power Hit Radio“ vedėjo nuotrauka sužavėjo Vaigauskus: svarstė, ką ji reiškia

TV3 televizijos eteryje prasidėjo gerą nuotaiką kurianti, optimistinė laida „#IšNamų“. Laidoje kiekvieną savaitę bus apžvelgta tai, kokie mes esame namuose, kuo užsiimame, kaip pramogaujame, keliame ūpą sau ir kitiems karantino metu. O kad žiūrovams būtų dar linksmiau laidą veda legendinė vedėjų pora Orestas ir Džilda Vaigauskai. Pirmoje laidoje Vaigauskai apžvelgė ir labai daug dėmesio sulaukusias nuotraukas socialiniuose tinkluose.
2020-04-11

Negalėjo nenufilmuoti: nutikimas tualete privertė juoktis iki ašarų

Australijoje užsukus į parko tualetus lankytojai negalėjo neišsitraukti kamerų. Jame – neeilinis nutikimas. Įraše matyti, kaip užsukusi kengūra vyniojasi tualetinį popierių ir dedasi šį į burną. Incidentą nufilmavę keliautojai pasakoja, kad to dar nebuvo regėję. Žinoma, turistai netrukus viską pranešė ir vadybininkams, kurie prižiūri šias erdves. Neįtikėtinas nutikimas – vaizdo siužete.
2020-03-27

Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą

Australijoje šeštadienį dėl tualetinio popieriaus susimušė kelios moterys, kurias teko skirti prekybos centro darbuotojams. Buvo iškviesta ir policija. Tai yra naujausias toks incidentas šalyje, kurį paskatino paniškas pirkimas dėl šalyje plintančio koronaviruso. Internete paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip trys moterys tampo viena kitą už plaukų ir rėkia, kovodamos dėl itin paklausios prekės didelės pakuotės.
2020-03-07

Masinė parduotuvių šlavimo panika: tai nėra lietuvių išsigalvojimas

Lietuvoje daug kalbama apie šalyje dirbtinai keliamą paniką ir „be reikalo“ šluojamas lentynas. Tačiau tai nėra išskirtinis mūsų tautiečių požymis. Visame pasaulyje – nuo Japonijos iki Lenkijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos ir JAV žmonės tuština parduotuves. Išperkamos ne tik medicininės prekės, bet ir įvairios kruopos, makaronai, tualetinis popierius.
2020-03-05

Keistus garsus tualete išgirdusi mama lėkė pas vaiką: vaizdelis išvertė iš koto

Bene svarbiausia tėvų taisyklė – niekada nepalik vaiko vieno, nes nežinia, ką surasi atėjęs. Šią pamoką išmoko ir Jungtinėse Valstijose gyvenanti Jayla Brenae. Savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje moteris pasidalijo kurioziniu vaizdeliu, kuriame užfiksavo, kaip jos mažametis sūnus po visus namus tampo tualetinį popierių. Moteris teigė, kad ji akimirkai paliko savo sūnelį vieną, kai išgirdo iš tualeto sklindančius keistus garsus.
2020-02-10

Štai kaip iš tiesų kabinti tualetinį popierių: šimtai daro kitaip

Iš viršaus ar iš apačios? Tualetinio popieriaus rulonėlio dilema pagaliau išspręsta 128 metų senumo instrukcijos dėka Kuriai komandai priklausote – „iš viršaus“ ar „iš apačios“? Pasirodo, žmones galima skirstyti į dvi kategorijas. Tai daroma pagal tai, kaip jie kabina tualetinio popieriaus rulonėlį, rašoma mirror.co.uk.
2019-03-16

Ką žmonės darydavo be tualetinio popieriaus: tikdavo ir pagaliai, ir kukurūzai

Šiais laikais egzistuoja daugybė rūšių tualetinio popieriaus – įvairių spalvų, dydžių, susuktų į ritinėlius ir parduodamą atskirais lapeliais, ritinėlius su atplėšiamais lapeliais ir ištisa juosta, minkštesnį ir tankesnės tekstūros. Šis žmonijos išradimas atrodo toks įprastas, lyg būtų visada egzistavęs. Bet kuo iš tiesų naudojosi žmonės, kai tualetinis popierius dar nebuvo išrastas?  Padorioje draugijoje nepriimta kalbėtis temomis, susijusiomis su tualetu.
2018-11-18

Sovietinė tualetinio popieriaus instrukcija: rekomenduota, kaip jį naudoti

Popierius sanitariniais-higieniniais tikslais Kinijoje pradėtas naudoti 589 pr. Kr., o 1391 metais toje pačioje Kinijoje tualetinis popierius jau buvo plačiai paplitęs. Internete yra pasirodžiusi tariama sovietinių laikų tualetinio popieriaus naudojimo instrukcija, kuri šių laikų akimis atrodo itin keistai. JAV į rulonus suvyniotas tualetinis popierius atsirado dar XIX a. pabaigoje. Sovietų Sąjungoje šis atradimas masiniam vartojimui buvo pristatytas vos 1968-aisiais ir iškart tapo deficitu.
2018-11-09

Medikai pataria nenaudoti tualetinio popieriaus: yra bjauri ir skausminga priežastis

Milijardai žmonių visame pasaulyje neįsivaizduoja savo kasdienių ritualų be tualetinio popieriaus. Atrodo, kas galėtų pakeisti šį produktą, kai reikia atlikti gamtinius reikalus. Visgi, pasirodo, jog tai nėra taip higieniška, kaip galvojote ir tikriausiai tualetinio popieriaus reikėtų atsisakyti. Naudojant tualetinį popierių išmatų dalelės dar labiau pasklinda, nei būna nuvalomos.
2018-11-06

Kaip laikote tualetinį popierių? Štai ką apie jus tai pasako

Įvairūs asmenybės testai, kurie atskleidžia tam tikras žmogaus savybes, žavi skaitytojus. Daugelis jūsų dažnai juos atlieka ir su malonumu pasidomi, ką gi reiškia vieni ar kiti testai. Siūlome jums dar vieną: užtruksite akimirką, o apie save sužinosite nemažai įdomybių.  Tik atsakykite, kaip tualete laikote tualetinį popierių. Jeigu popierius su nuplėšimu yra arčiau sienos, tai reiškia, kad lyderio savybėmis neišsiskiriate.
2018-10-30

Moters nuotrauka sukėlė aršius kivirčus: ar pastebėsite, kad čia ne taip?

Daugybė socialinių tinklų vartotojų juokiasi iš neseniai internete paplitusios nuotraukos. 30-metė rašytoja, vardu Hana Michels, paviešinusi savo pažinčių svetainės „Tinder“ profilį, sulaukė daugybė žinučių ir komentarų. Nuotraukoje ji įamžinta vonios kambaryje, besivalanti dantis bei dėvinti dušo kepurėlę, tačiau ne taip užkliuvo vaikinams už akių. „Tai mano „Tinder“ profilis. Turiu jį jau metus. 23 vyrai man parašė, kad esu ne taip pasikabinusi tualetinį popierių“, – rašė Hana.
2018-07-16

Grožėjosi šia suknele, kol nepamatė iš arti – kas čia ne taip?

Vasara – vestuvių metas, o Niujorke pristatytos išties išskirtinės nuotakų suknelės. Pamatę jas, tikrai negalėsite patikėti, iš ko šios suknelės padarytos. Šio vestuvinių suknelių konkurso finalui iš 1500 dalyvių atrinkta dešimt geriausiųjų. Visos jos pristatomos komisijai, kuri vertina suknelės originalumą ir kaip profesionaliai ji pasiūta.
2018-06-21

Pribloškianti išvada: tualetinis popierius kenkia sveikatai!

Nė abejonės nekyla, kad tualetinis popierius yra būtinas dalykas šalia kiekvieno unitazo. Tačiau visai neseniai naujienų portale thesun.co.uk pasirodė straipsnis, teigiantis, jog tualetinio popieriaus naudoti nerekomenduojama. Tiesą sakant, kai kurie ekspertai tvirtina, kad šis išties nehigieniškas daiktas kenkia mūsų sveikatai.
2018-04-12

Moteris neįleista į šalį, nes pasą naudojo kaip tualetinį popierių

Jungtinės Karalystės gyventoja Faye Wilson (28) buvo neįleista į Tailandą, nes jos pase trūko kelių puslapių – moters pasiaiškinimas nustebino oro uosto darbuotojus. Tailando šalies imigracijos tarnybai britė pasakojo, jog asmens dokumente gali trūkti kelių puslapių dėl neįprastos priežasties – vieno vakarėlio metu moteris pasą panaudojo vietoj tualetinio popieriaus, rašo mirror.co.uk.
2016-02-17

Išradingumas, vertas medalio: vestuvines sukneles gamino vien iš tualetinio popieriaus

Modeliai ruošiasi komisijai demonstruoti kiek neįprastas vestuvines suknias. Gal išvaizda jos ir nesiskiria nuo prabangių dizainerių sukurtų suknelių, tačiau pagamintos jos ne iš brangių medžiagų, o iš tualetinio popieriaus, tiesa, vieno prekės ženklo. Atrodo, kad konkurse dalyvaujantiems dizaineriams užtenka ir to, ką galima naudoti, kad sukurtų šedevrus. Tikrai nepagalvotum, kad modeliai prieš komisiją vaikšto pasipuošę tualetiniu popieriumi.
2015-06-19

Kinijoje konfiskuotas tualetinis popierius su Honkongo lyderio atvaizdais

 Kinija nutrynė kovotojų už demokratiją šypseną, konfiskavusi 7,6 tūkst. ritinėlių tualetinio popieriaus su kvailomis Honkongo lyderio Leung Chun-yingo (Leung Čuningo) grimasomis. Honkongo Demokratų partija sakė, kad tas tualetinis popierius su politine potekste, kaip ir 20 tūkst. popierinių servetėlių paketų, turėjo būti pardavinėjami populiarioje kinų Naujųjų metų mugėje, kuri pradės veikti kitą savaitę, bet Kinijos pagrindinės teritorijos dalies pareigūnai tuos produktus konfiskavo.
2015-02-07

5 vaikų motina per dieną suvalgo bent ruloną tualetinio popieriaus

    Kol laukiasi, moterys maistu eksperimentuoja kaip įmanydamos: vieną minutę rankoje plyta šokolado, kitą – marinuotas agurkėlis, rašoma dailymail.co.uk. Štai Anglijoje gyvenanti 25-erių Jade Sylvester renkasi kiek keistesnį variantą. Skaniausias patiekalas jai – tualetinis popierius. Kad turi nenumaldomą potraukį kramsnoti šį „skanėstą“ jaunoji mamytė suprato kuomet laukėsi savo pirmojo sūnaus Jaxono. Dabar jau 5 vaikus auginanti Jade suvalgo bent po ruloną per dieną.
2014-12-11

30 stebinančių faktų apie dalykus, į kuriuos paprastai neatkreipiame dėmesio (II)

Tęsinys Grandininiai pjūklai buvo išrasti padėti moterims per gimdymą     Jeigu sujungtume visus kada nors pagamintus „Oreo“ sausainius į vieną liniją, tai jie 5 kartus pasiektų Mėnulį ir gįžtų atgal     Kiekvieną dieną reikia nukirsti 27 tūkst.
2014-07-01

TOP 10: modernios idėjos, tapusios realybe daug anksčiau, nei įsivaizduojate (I)

Kasdienybėje mes naudojame tiek daug daiktų, kurie, kaip neteisingai yra tikima, buvo išrasti šiais laikais. Nenuostabu, mat dauguma daiktų gaminami naudojant sudėtingas technologijas arba visuomenei buvo pristatyti tik XIX ar XX a. Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų moderniomis vadinamos idėjos iš tikrųjų buvo išrastos dar prieš tūkstančius metų. 10. Galūnių protezai Nepatikėsite, tačiau amputuotas galūnes pakeičiantys protezai buvo naudojami jau ir Jėzaus laikais.
2014-05-11

Pats prabangiausias tualetinis popierius pasaulyje

Vokiečių dizaineris Fitzas Loiblas sukūrė tualetinį popierių patiems išrankiausiems ir labiausiai prabangą mėgstantiems turtuoliams. Šis tualetinis popierius yra įspaustas aukso formomis. Jau pagaminti keli reljefų variantai, įskaitant jaunavedžių žiedų porą ir užrašą „Happy Birthday". F. Loiblas taip pat pasiruošęs gaminti išskirtinius gaminius - su užsakovo inicialais arba prabangių viešbučių logotipais. Vienas tokio popieriaus rulonas kainuoja 150 eurų.
2014-04-04

Buvusi NBA žvaigždė G. Arenas: užpakalį valausi 100 dolerių kupiūromis

Garsus amerikiečių krepšininkas 31 metų Gibertas Arenas, nuo 2012 metų rungtyniaujantis Kinijoje, leido sau gana piktai pajuokauti savo „Instagram“ profilyje. Paviešintoje nuotraukoje vietoje tualetinio popieriaus matyti krūvelė 100 JAV dolerių kupiūrų, rašo „The Daily Mail“. Gynėjas fotografiją pakomentavo taip: „Pinigai žmonių nekeičia. Žmones keičia pinigų trūkumas. Niekada netikėjau, kad turtingas žmogus norėtų apvogti banką.
2013-10-18

Venesueloje – tualetinio popieriaus krizė

 Šalyje trūksta ne tik tualetinio popieriaus, tačiau ir miltų, pieno bei cukraus, praneša „La Stampa“. „Tualetinis popierius, kaip politinio suokalbio metodas? Būtent tokios nuomonės laikosi naujasis Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro, kuris įsakė į šalį importuoti 50 mln. tualetinio popieriaus rulonų. Kol kas neaišku, kas tieks šią gyvybiškai reikalingą prekę, kurios poreikis yra apie 125 mln. rulonų per mėnesį“, - rašoma straipsnyje.
2013-05-17

Venesueloje – tualetinio popieriaus deficitas, valstybė priversta iš užsienio importuoti 50 mln. rulonų

Šalyje trūksta ne tik tualetinio popieriaus, tačiau ir miltų, pieno, cukraus, praneša La Stampa. „Tualetinis popierius, kaip politinio suokalbio metodas? Būtent tokios nuomonės laikosi naujasis Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro, kuris įsakė į šalį importuoti 50 mln. tualetinio popieriaus rulonų. Kol kas neaišku, kas tieks šią gyvybiškai reikalingą prekę, kurios poreikis yra apie 125 mln. rulonų per mėnesį“, - rašoma straipsnyje.
2013-05-17

Tarp Beyonce reikalavimų koncertų organizatoriams – specialūs gėrimų šiaudeliai, naujos tualeto sėdynės ir raudonas tualetinis popierius

Beyonce – pasaulinio lygio superžvaigždė, tad ir jos reikalavimų sąrašas koncertų organizatoriams atitinka šį statysą, rašo dailystar.co.uk. Tarp žvaigždės pageidavimų – 600 svarų (apie 2400 litų) kainuojantys gėrimų šiaudeliai bei rankomis raižyti ledo rutuliukai. Šaltinis iš Beyonce koncertus rengiančios komandos atskleidė, kad visi užkulisių darbuotojai privalo dėvėti vien tik 100 proc. medvilninius drabužius – greičiausiai, vengiant galimų alerginių reakcijų.
2013-05-02

Iranas nebeveš į šalį kompiuterių, kavos ir tualetinio popieriaus

Irano valdžia uždraudė prabangos prekių importą. Toks sprendimas priimtas iškilus būtinybei apriboti išlaidas valiuta, po to, kai prieš Iraną buvo paskelbtos sankcijos ir nacionalinė valiuta ženkliai nuvertėjo, informuoja AP, remdamasi laikraščiu „Iran“. Į draudžiamų importuoti prekių sąrašą įtraukti 75 pavadinimai.
2012-11-08

Verslo idėja: reklama ant tualetinio popieriaus

Plačiai paplitęs posakis, iš š... spausti vašką, pažvelgus į brolių Jordano ir Bryano Silvermanų verslo idėją įgauna naują prasmę. Šie vaikinai nutarė pardavinėti reklaminį plotą ant tualetinio popieriaus, rašo „Business Insider“. Išradingas sprendimas verčia vartotojus tiesiogine žodžio prasme prisiliesti prie reklamos. Vis dėlto projektas „Star Toilet Paper“ nėra vien tik linksmas pokštas. Vaikinai tikisi sukurti rimtą verslą. Jau šiandien jie bendradarbiauja su 55 reklamos užsakovais.
2012-08-27

10 būdų, kaip dar kartą panaudoti tualetinio popieriaus ritinėlius

Būdus, kurie Jums padės dar kartą panaudoti tualetinio popieriaus ritinėlius, galite vadinti projektais, kurių dėka smagiai ir kūrybingai praleisite laiką, o tuo pačiu perdirbinėdami tai, kas jau kartą buvo panaudota, padėsite saugoti aplinką. Svarbiausia yra tai, kad šie būdai, padedantys perdirbti tualetinio popieriaus ritinėlius, yra prieinami kiekvienam vartotojui. Iš tiesų, daugelis iš Jūsų jau turite visus reikmenis, reikalingus šiam ,, pasidaryk pats“ amatui.
2012-07-12

Kaip teisybės ieškotojas žurnalistus nunuodyti bandė

Garsus kovotojas su neteisybe šiaulietis Jonas Mileris nuteistas už redakcijon atsiųstą gyvsidabrį. Vienas Šiaulių miesto savaitraštis drąsiausiai ir aštriausiai iš Šiauliuose leidžiamų laikraščių rašo apie gyvenimą nuodijančias negeroves. Na o peikiami nedorėliai, suprantama, niršta ir kurpia pasalūniškus keršto planus. Būtent toks kerštautojas 2009-ųjų vidurvasarį, matyt, nuo liepos karščių perkaito makaulę.

Tualetinio popieriaus baimė

Susipažinkite su Phoebe Tann – 19-mete mergina, kuri paniškai bijo tualetinio popieriuos. Merginos, iš Kento grafystės (Anglija), tėvai netgi buvo priversti pirkti naują tualetinio popieriaus laikiklį, kad išvietėje ši nematytų savo didžiausio priešo. Phoebe teigimu, ji taip bijo „pliko“ tualetinio popieriaus, kad jį išvydusi tiesiog išprotėja. Atsikratyti keistos fobijos nepadėjo net hipnozės seansas. O visa tai prasidėjo kai jai buvo 13 metų.
2011-08-01

Neįtikėtinos vagystės iš prabangių viešbučių: nuo tualetinio popieriaus iki sieninių laikrodžių

Kokius daiktus iš viešbučių vagia dažniausiai? Chalatus, žvakes, pakabas? Pasirodo, viešbučiai gali patirti ir daug rimtesnių nuostolių. Kai kam atrodo nepakankamai nugvelbti iš viešbučio kambario šliures ar peleninę. Kai kurios vagystės stebina savo mastu ir keistumu. Viena keisčiausių vagysčių įvyko 2005 metų rugpjūčio 20 dieną viešbutyje Victoria-Jungfrau Grand Hotel and Spa: dingo akmuo, kurio svoris -  83,5 kilogramai.
2011-07-28

Lietuviai statė tualetinio popieriaus sieną Austrijai

Prieš savaitę Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) jaunimo organizacija pradėjo akciją, kurios metu piliečiai savo pasipiktinimą Austrijos veiksmais galėjo išreikšti sunešdami tualetinio popieriaus ritinėlius. Šiandien sostinės Europos aikštėje buvo statoma siena, simboliniu pavadinimu Schikane Mauer (Patyčių siena – liet.

WC dilema: kur dėti popierių?

Tai, kad internetas padeda atsakyti ir į pačius kebliausius gyvenimo klausimus, įrodo ir ši svetainė. Ji skirta labai svarbiai problemai: ar, keliaudami po užsienio šalis, gerai žinote, kur dėti viešuosiuose tualetuose panaudotą tualetinį  popierių – išmesti į unitazą ar į šiukšlių dėžę? Jūsų paslaugoms – išsami įvairių pasaulio šalių duomenų bazė.
2010-12-20

Menas iš tualetinio popieriaus rulonų

Kartais visiškai niekam nenaudingi daiktai gali virsti pačiais tikriausiais meno objektais. Šitokios idėjos laikosi ir „Yuken Teruya Studio“ kūrėjai, pagaminę mišką iš... tualetinio popieriaus rulonėlių. Iškarpę ir išlankstę ant jų šakas bei rulonėlius pritaisę prie sienų, kartu su šviesa menininkai sukūrė tikrų tikriausią stilizuotą mišką. Ne veltui sakoma: genialumas slypi paprastume.
2010-12-09

Į mokyklą – su muilu ir tualetiniu popieriumi

Mokyklinių prekių  parduotuvėse artėjant rugsėjui bene daugiausia šurmulio. Ir dideli perka rašiklius, sąsiuvinius, flomasterius ir kitokias kanceliarines priemones, ir maži perka – tik dar daugiau. Būsimosios pirmokės mama piktinasi tuo, kad pirmoko mokyklinių reikmenų sąraše – ir skystas muilas, tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai. Negi ir higienos prekės – ugdymo priemonės? Mama jau žino, jog prasidėjus mokslo metams reikė pirkti ir... geriamąjį vandenį. Sąraše – ir muilas.

Sukurta biurams skirta tualetinio popieriaus mašina

Japonijoje sukurta biurams skirta mašina, perdirbanti dokumentų smulkintuvais sunaikintų dokumentų atliekas į tualetinį popierių. Bendrovės „Oriental Co Ltd.“ pagaminta mašina „White Goat“ iš 40 sukarpytų A4 formato lapų per 30 minučių automatiškai pagamina 1 rulonėlį tualetinio popieriaus. Dokumentų smulkintuvų sukarpytos popieriaus juostelės mašinoje išpainiojamos ir išmirkomos vandenyje, iš gautos masės pašalinamos visos pašalinės medžiagos.
2010-02-02

Prieš šventes perka brangų tualetinį popierių

Didžiojoje Britanijoje prieš Kalėdas ir Naujuosius metus ženkliai išauga brangaus aukštos kokybės tualetinio popieriaus paklausa, praneša dienraštis "The Daily Telegraph". Apie išaugusią tokio popieriaus paklausą praneša didelių prekybos tinklų atstovai. Nurodoma, kad jau antrąją lapkričio savaitę brangaus tualetinio popieriaus pardavimai 24 proc. viršija įprastinius, o antrąją gruodžio savaitę - 35 proc.
2009-12-27
Į viršų