Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

„SuperDrug“ atlikto tyrimą, kuris parodė, kiek vidutiniškai sekso parnerių žmonės turi per gyvenimą. Sužinokite šio tyrimo rezultatus.

„SuperDrug“ atlikto tyrimą, kuris parodė, kiek vidutiniškai sekso parnerių žmonės turi per gyvenimą. Sužinokite šio tyrimo rezultatus.

„SuperDrug“ atliktame tyrime buvo apklausta daugiau nei 2000 žmonių JAV ir Europoje apie jų seksualinius įpročius ir nustatyta, kad vidutinis seksualinių partnerių skaičius per savo gyvenimą yra mažesnis nei daugelis gali įsivaizduoti.

Tačiau tyrimo autoriai įspėja, kad į šį tyrimą reikia žiūrėti atlaidžiai, mat nėra tiksliai aišku, ką apklaustieji apibrėžia kaip „seksualinį partnerį“.

Visgi, svarbu suprasti, kad vieno tikslaus ir idealaus parnerių skaičiaus per gyvenimą – nėra. Tai labai individualus dalykas, kurio jūs neprivalote atskleisti kitiems, jeigu to nenorite.

REKLAMA
REKLAMA

Skirtingas partnerių skaičius pagal lytį

Remiantis tyrimo išvadomis paaiškėjo, kad vidutinė moteris, savo gyvenime turi septynis seksualinius partnerius, o vyras – apie šešis.

Ir nors kai kurie gali manyti, kad toks skaičius yra mažas, tačiau šie skaičiai yra „idealūs“ daugeliui JAV gyventojų. JAV apklausos dalyviai įvertino septynis kaip „geidžiamiausią“ seksualinių partnerių skaičių, kurį žmogus gali turėti.

Tačiau tyrimas rodo, kad šie skaičiai gali būti netikslūs. Apklausos duomenimis, tik 67,4% moterų ir 58,6% vyrų yra sakę tiesą apie savo sekso partnerių skaičių didžiąją dalį laiko.

Be to, niekur tyrime neapibrėžiama, kas yra tas „seksualinis partneris“. Kadangi apibrėžimas nebuvo pateiktas ir dauguma, ypač skirtingos lyties ir seksualinės tapatybės žmonės, sekso sąvoką apibrėžia skirtingai, tad šis skaičius gali būti dar labiau iškreiptas nei manome.

REKLAMA
REKLAMA

Nėra svarbiausias rodiklis

Žmonės iš prigimties yra konkurencingi ir nori žinoti, kaip jie prilygsta kitiems, todėl pakankamai daug žmonių domisi tokiomis studijomis. Tačiau svarbu nepamiršti, kiek iš tiesų mažai svarbus yra tas „sekso numeris“.

Žmogaus vertė nemažėja ir nepadidėja atsižvelgiant į tai, kiek jis turi seksualinių partnerių. Kol užsiimate saugiu seksu, tol be jūsų sutikimo, partneris neturi domėtis buvusia jūsų seksualinės patirties praeitimi.

Už savo nuopelnus „SuperDrug“ apklausos autoriai teigia, kad „sekso numeris“ yra neįtikėtinai asmeninis ir kad kiekvienas gali laisvai jį atskleisti arba neatskleisti, jei tik to nenori, rašo insider.com.

Tačiau svarbu atsiminti, kad „idealus“ buvusių jūsų dabartinio partnerio partnerių skaičius yra tiek, kiek jie kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu jautėsi patogiai. Nereiktų priskirti žmogui teigiamų ar neigiamų komentarų pagal tai, kiek kartų ir su kuo jis turėjo lytinių santykių.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų