Ateina itin pavojingas laikas: skubiai įspėja 3 Zodiako ženklus

Birželio 24-ą stos pilnatis, kitaip dar vadinama „braškių mėnuliu“. Pilnatis tuoj po ilgiausios metų dienos, vasaros saulėgrįžos, o tai reiškia, kad tiek saulė, tiek mėnulis pasieks savo ciklų viršūnę daugmaž vienu metu. Nieko nuostabaus, kad visi pajusime poveikį!

Šių metų „braškių mėnulis“ bus Ožiaragio ženkle, tad tikrai patirsime galingą savo emocijų ir ambicijų suartėjimą.

Ožiaragis garsėja savo ištverme, pasitikėjimu savimi bei tvirtai jaučia žemę po kojomis. Nors patys Ožiaragiai šią pilnatį pajus ypač giliai, galite tikėtis, kad kiekvieną ženklą ši energija vienaip ar kitaip paveiks, rašo thesun.co.uk. Štai trys Zodiako ženklai, kuriuos ši pilnatis paveiks labiausiai:

Dvyniai

Šio laikotarpio padarinius tikriausiai pajusite viduje, kai daugiau suprasite apie save. Tegul šio „braškių mėnulio“ energija nukreipia jus į asmeninį tobulėjimą.

Vėžys

Emocijas tikriausiai jausite giliau nei įprastai. Tuo pat metu jūsų įžvalgumas bus itin stiprus, tad labai tinkamas laikas prisėsti ir kurti planus.

Ožiaragis

Kadangi „braškių mėnulis“ jūsų ženkle, nenustebkite, jei emocijos bus visą laiką pakilios. Šį galingą laiką galite panaudoti iš naujo įvertindami savo gyvenimą ir pasiryždami dideliems pokyčiams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų