Astrologų perspėjimas: liežuvį laikykite už dantų, nes gali tekti gailėtis ištarto žodžio

Pirmadienis – ne pati lengviausia diena Zodiako ženklams. Teks kovoti su savo mintimis, kurios bus veikiamos aplinkinių. Nepasiduokite jų įtakai ir nekeiskite nuomonės apie artimuosius, draugus. Darbe santykius aiškintis nereikėtų, nes dabar tam yra ypač prastas metas. Šią dieną dėl savo ištartų žodžių gali tekti gailėtis.

Avinas

Verta prisiminti ankstesnes pamokas ir pasitarti su artimaisiais, draugais. Nepiktnaudžiaukite savo bei savo šeimos, partnerių jėga, valdžia, įtaka. Nenustebkite, jei kas nors prikiš senus neįvykdytus įsipareigojimus, staiga aptiks dalykų, kuriuos slėpėte savo veikloje.

Tauras

Būkite taupesni, saikingesni ko nors norėdami, kitaip įsivelsite į nemalonią istoriją. Šios dienos finansiniai pasiūlymai gali pasirodyti visai gražūs, viliojantys, tačiau jie bus tušti, tad neverta rizikuoti ar ko nors vertingo atsisakyti.

Dvyniai

Neskubėkite ginčytis, ko nors teigti ar įrodinėti: pirmas įspūdis ne visada būna teisingas. Darbe bus itin svarbu nesiaiškinti santykių nei su vadovais, nei su kolegomis. Netinkamas laikas žadėti, įsipareigoti ir pirkti vertingus daiktus.

Vėžys

Jei kas iškart labai svarbaus nepavyks, ramiai atidėkite viską kitai savaitei. Neišgyvenkite, jei jums svarbus reikalas bus atidėtas, ir kol kas nesiimkite nieko keisti. Verta atidžiau įsiklausyti į artimųjų poreikius, neiškeliant savų ambicijų.

Liūtas

Augs meilės, džiaugsmo poreikis, tačiau tai toks sudėtingas, konfliktinis laikas, kad tikėtis stebuklų iš aplinkinio pasaulio neberta. Ant nieko nepykite, nieko nekaltinkite, verčiau pasistenkite, kad jūsų pačių meilė, šiluma apsaugotų artimuosius bei aplinkinius nuo konfliktų ir kitokių stresų.

Mergelė

Tylėkite, nes viskas, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus. Ši diena itin sunki, galimos lemtingos klaidos. Kad ir kas įvyktų, nepraraskite santūrumo bei sveikos nuovokos susidūrę su jūsų netenkinančiais dalykais, ypač darbe.

Svarstyklės

Galite labai kritiškai imti reaguoti į savo partnerius, taip pat antrąją pusę, vadovus bei kai kuriuos draugus. Nusivylimui nereikės rimto pagrindo, dabar būsite linkę viską perdėti.

Skorpionas

Būkite atsargesni, apdairesni ne tik dirbdami, važiuodami, bet ir ilsėdamiesi. Pasistenkite niekam nesudrumsti ramybės, verčiau patylėkite vėliau gailėsitės ištarto žodžio.

Šaulys

Nesivelkite į intrigas darbe, saugokitės pataikūnų, nesivelkite į slaptus meilės nuotykius. Aplinkiniams gali paaiškėti sena jūsų meilės paslaptis. Būtų gerai prisiminti senąsias gyvenimo pamokas ir nepasikliauti tais, kurie jau kartą išdavė.

Ožiaragis

Nepasiduokite niekieno įtakai, nekeiskite savo apsisprendimo bei nuomonės apie jums artimus žmones, draugus: jus bus lengva pakreipti ne ta linkme. Tvarkydami dalykinius reikalus būkite atidesni, stropesni, venkite konfliktuoti su vadovais.

REKLAMA

Vandenis

Nepasikliaukite laime, atsitiktinumu. Imkitės tik to, dėl ko galite būti tikri. Galimas netikėtas planų suirimas, tad būtų geriau mažiau šiandien planuoti ir viltis.

Žuvys

Gana nesmagiai jausitės, tik nemanykite, kad prarandate savo jėgą, įtaką. Tiesiog tai laikas, skirtas jums ilsėtis, kaupti jėgas, stiprinti sveikatą. Daug dirbdami, aktyviai bendraudami tik save nualinsite ir naujų problemų susikursite.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų