• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien geriau prikąsti liežuvį, jis bus jūsų priešas. Geriau būkite supratingi ir kantrūs, šiandien teks susikaupti. 

Šiandien geriau prikąsti liežuvį, jis bus jūsų priešas. Geriau būkite supratingi ir kantrūs, šiandien teks susikaupti. 

REKLAMA

Avinas

Būtų puiku, jei galėtumėte likti namie. Jei sulauksite kvietimų į svečius, verčiau pas save pasikvieskite savo draugus. Daugiau pabendraukite su tėvais, seneliais.

Tauras

Daug nenorėkite ir nesiblaškykite (ypač tvarkydami finansinius reikalus). Venkite daug bendrauti, kalbėti, juolab ką nors žadėti (ypač vaikams ar mylimam asmeniui) – stenkitės ne pasakyti, o išgirsti.

Dvyniai

Ne pats geriausias metas: vargu ar būsite patenkinti tuo, ką gaunate, kas jums siūloma. Deja, šiuo metu ko nors geresnio tikėti neverta. Gresia nenumatytos išlaidos ir nesutarimai su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu. Stiprinkite sveikatą.

Vėžys

Nesugadinkite savo vaikams, sutuoktiniui nuotaikos tuščiais ginčais, priekaištais. Vaikams, sutuoktiniui reikia tik geraširdiško jūsų dėmesio. Netinka aiškintis meilės santykių – tai gali išskirti.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Vis dar nepalankus metas veikti, keliauti, bendrauti, ypač su svetimais. Atidėkite svarbius reikalus rytdienai. Taikykitės su artimaisiais, pasistenkite prisiminti, kokių pažadų jiems neįvykdėte.

REKLAMA

Mergelė

Nurimkite – bus svarbu neįsivelti į ginčus ir konfliktus su artimaisiais. Nepamirškite vakare prisipažinti sutuoktiniui, kad jį mylite.

Svarstyklės

Jei kas nors nepavyks, nesielvartaukite – nesėkmingas laikas tęsiasi. Būkite atsargesni kelyje, dirbdami su degiomis ir sprogiomis medžiagomis, aštriais instrumentais.

Skorpionas

Mažiau jaudinkitės – dabar tik laikini sunkumai. Saugokite gerus santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu – nesipykite, jūsų ryšys gali nutrūkti. Vakaras geras aplankyti tėvus ir šeimos draugus.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Atidėkite atsakingus reikalus kitai savaitei. Daugiau dėmesio skirkite vaikams: galite sužinoti apie jų slaptus nemalonumus, netikusius draugus. Dažniau nusileiskite sutuoktiniui.

Ožiaragis

Nepalankus metas, nieko neįmanoma teisingai nuspėti, viskas išeis atvirkščiai, tad niekur nerizikuokite. Ypač atsargūs būkite atlikdami kasdienius darbus, ką nors veikdami rankomis. Draugais labai nepasitikėkite – jie gali išduoti jūsų paslaptį.

Vandenis

Tylos, poilsio metas. Netinka spręsti finansinių problemų ar tvarkyti darbo reikalų. Ir mažiau tikėkitės iš mylimo asmens ar sutuoktinio dėmesio, gal tik tuomet vakare jūsų lauks maloni staigmena.

Žuvys

Kol patys ko nors nesugadinsite, viskas klostysis neblogai. Bus svarbu nesivelti į ginčus ir nesakyti „niekada”. Būkite atsargūs vairuodami.  

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų