Astrologai įspėja vieną Zodiaką: artėja finansinės nesėkmės

Laukia kupina įspūdžių diena. Tiesa, rasis tų, kurie norės dieną sugadinti užmesdami jums savo darbus, tačiau nebūtinam spaudimui nepasiduokite.

Avinas

Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galite pasielgti taip, kaip jums nebūdinga. Sunku bus atsispirti išlaidavimo manijai, net jei spaudžia skolos ir privalote taupyti.

Tauras

Diena nežada gerų rezultatų, jeigu būtinus reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys. Galite gauti žinią iš užsienio ar socialinės institucijos.

Dvyniai

Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti darbai ar nepavyksta pagerinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, naudojasi jumis. Nebūkite tokie kategoriški.

Vėžys

Šiandien galite tikėtis draugiškos paramos, praktiško patarimo arba intriguojamo pasiūlymo. Visgi kol kas neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų.

Liūtas

Gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos, klastos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys negaluosite. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų.

Mergelė

Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Nuo jūsų priklauso, kaip pakryps situacija bei santykiai.

Svarstyklės

Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jeigu reikės tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Būkite dėmesingi vaikų poreikiams, ypač emociniams.

Skorpionas

Jums labai reikės kolektyvo palaikymo ir bendradarbiavimo, jeigu vykdote projektą ar ką nors organizuojate, renkate informaciją. Turbūt atliksite, ką suplanavote. Kita vertus, gali nedžiuginti sveikata, ypač vakare.

Šaulys

Rutina, buitis šiek tiek slėgs, gadins nuotaiką. Kita vertus, negalėsite pakęsti betvarkės, todėl nesėdėsite rankų sudėję. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, juk visi daro klaidų.

Ožiaragis

Nersitės iš kailio, kad tik jūsų atžaloms nieko nestigtų. Puiku, jeigu ir vaikai stengsis. Deja, vakare tikėtinas nemalonus įvykis. Venkite avantiūrų, nelįskite į skolas.

Vandenis

Jus gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas. Derėtų būti atidiems kelyje bei nepamiršti pasiimti vaistų, kurių jums gali prireikti.

Žuvys

Tikėtinas emocinis stresas, jei nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai priekabūs ar maištingi. Gali atsirasti kliūčių bandant įgyvendinti naujoves.


Rašyti komentarą...
S
Spiglys
2021-07-30 14:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Bibliją pranašauja ,,visiems melagiams ateina mišios,,.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų