Astrologai apie sekmadienį: perspėja nedaryti šių klaidų

Astrologai numato, kokia diena laukia kiekvieno iš mūsų. Pateikiame išsamų sausio 10 horoskopą 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Šiandien seksis tuo geriau, kuo lankstesni būsite bendraudami su partneriu, artimaisiais, aplinkiniais. Geras sutarimas sąlygos ir gerą nuotaiką, ir malonų laisvalaikį.

Tauras

Augs noras pasirodyti turtingiems ir galingiems kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius.

Dvyniai

Jausite ūpą kur nors išvykti. Norėsis ištrūkti iš kasdieninės aplinkos ar bent jau internetu pabendrauti su žmonėmis iš toli.

Vėžys

Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas, politiką. Tikriausiai ginčysitės su aplinkiniais. Nepasiduokite irzlumui. Verčiau pasidžiaukite šeimos židiniu.

Liūtas

Šiandien jums rūpės draugai, kolektyvinės pramogos ir užsiėmimai. Norėsis ne tiek susikaupimo, kiek bendravimo ir dalijimosi.

Mergelė

Būtų puiku, kad gerai pailsėtumėte. Tačiau jeigu užsiimate kūrybine ar mistine veikla, džiaugsitės rezultatais. Tik nesistenkite nudirbti visų buitinių darbų.

Svarstyklės

Aktyviai reikšitės namuose. Tiktų išsiaiškinti nesutarimus.

Skorpionas

Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas. Jausite poreikį su kažkuo išsiaiškinti santykius.

Šaulys

Gali būti, kad turite protinio darbo arba reikia rimtai pasimokyti. Jeigu iš pat ryto to imsitės pakankamai produktyviai, tai vakarop jau galėsite skirti laiko bendravimui.

Ožiaragis

Veikiausiai leisite laiką su šeima ar vieni savo namuose. Vertėtų pagalvoti apie artimus žmones, kuriems reikia parodyti dėmesį. Galite susipykti su namiškiais, jeigu mėginsite išsisukti nuo buitinių pareigų.

Vandenis

Ši diena jums turėtų būti nebloga. Noriai bendrausite su vaikais, gerbėjais, drąsiai demonstruosite savo talentus. Mėginkite atnaujinti santykius, jeigu svarbus ryšys dabar patiria krizę.

Žuvys

Šiandien nuo pat ryto jau galvosite apie darbus, pareigas, naminius augintinius. Tačiau praktine veikla užsiimti gali trukdyti pablogėjusi savijauta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų