TOP3 Zodiako ženklai – 2021 metų meilės valdovai: taps aistrų magnetais

Artėjantys 2021 metai atneš labai gerų žinių meilės srityje trims zodiako ženklams.

Sėkmė nusišypsos Avinams, Skorpionams ir Liūtams.

Avinas

2021 metais visata bus palankiai nusiteikusi jūsų atžvilgiu. Artėjančiais metais sudominsite ne vieną priešingos lyties astovą, o patys taip pat sutiksite žmogų, kuris patrauks jūsų dėmesį. Tačiau nereikėtų per daug stengtis jį sužavėti, kol neįsitikinote, kad tai tikrai jums tinkamas žmogus. Kitu atveju praleisite progą sutikti jums skirtąjį. 

Po Avino ženklu gimę žmonės žino, kad niekas neįvyks, jeigu jie patys neįdės pastangų, todėl jie tiki savo sėkme. Dėl šios priežasties jiems viskas sekasi lengviau, tačiau tai gali būti susiję ir su tuo, kad jie visada atviri naujoms galimybėms. Jie visada žino, kas yra jų gyvenimo kelyje ir visada sutinka naujų žmonių. Avinai turi visus šansus atverti naujas galimybes, todėl negali pakęsti, kai kas nors sako: „Geri dalykai ateina tiems, kurie laukia.“ Jeigu jų  paklaustumėte, jie pasakytų, kad geri dalykai ateina tiems, kurie patys juos pasiima.

Skorpionas

Šių metų pradžia bus kupina meilės ir gražių akimirkų. Norėsite būti mėgstami bei trokštami ir jausitės pamaloninti, nes taip ir atsitiks. Jūs skleidžiate didelę traukos galią, kurią pastebės daugybė žmonių, todėl nenustebkite, jeigu būsite dažniau kviečiami į pasimatymus ar turėsite daugiau partnerių. Vis dėlto jūsų laukia gana audringa metų pabaiga, kupina prieštaringų jausmų ir sumišimo.

Dažnai atrodo, kad Skorpiono ženklo žmonės viską gauną ant sidabrinės lėkštelės, tačiau tiesa tokia, kad jie sunkiai dirba tam, kad gautų viską, ko trokšta. Taip pat Skorpionai puikiai jaučia ribą tarp darbo, kurį turi atlikti, kad pasiektų savo tikslų ir laiko, skirto atsipalaidavimui, rašoma yearlyhoroscope.org

Liūtas

Meilės planeta 2021 metais judės jūsų Zodiako ženklu. Ši planeta gali iš pagrindų pakeisti jūsų gyvenimą ir atsiųsti jums skirtą išrinktąjį. O jeigu jau turite antrąją pusę, visus metus praleisite romantiškoje atmosferoje.

Jūs tikite savo stipriosiomis savybėmis, o jūsų žavesys ir elegancija padės jums pritraukti būtent tą, kurio jums šiuo metu reikia. 


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2020-12-31 10:45:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsižvelgiant į tai, kad žmonijos mokslas dar tik kūdikystės stadijoje, galima pasamprotauti ir apie tokias parapsichologines galimybes, kurios šiuo išsivystymo metu gali būti net sunkiai atspėjamos ar prognozuojamos. Kokiame lygyje būsime, jei per kokį tūkstantį ar100 tūkstančių metų patys nesusinaikinsime ar nebūsime sunaikinti visatoje slypinčių pavojų? - galima tik spėlioti. Ilgą laiką buvo aiškinama, kad didžiausias greitis yra šviesos greitis. Kokie greičiai yra mokslui dar nežinomi? - sunku atspėti. Sakykime minčių perdavimo greitis per atstumą. Taip, tai parapsichologinė sritis, bet mokslas į jos ribas po truputį veržiasi. Mintimis bandoma perduoti komandas net povandeniniams laivams..., dušmenams telefono nereikia ir t.t. Nepamirškime kad ir fakto juk galime pažvelgti ir į tolimą Visatos praeitį ir sužinoti kaip kokios žvaigždės spindėjo prieš milijonus metų. Gal jų esamuoju metu jau net nebėra... Kas gali užtikrinti, kad niekas Visatoje negali žinoti kas vyko Žemėje prieš "n" metų. Net ir sekundės dalelytės priešlaikinis žinojimas gali padaryti perversmą žmonių mąstyme ir net gerokai praplėsti genijaus Einšteino formules. Mokslo pažinimo tempai auga, todėl net artimiausioms kartoms gali atsiverti kol kas nežinomi supratimo gyliai ir toliai. Palinkėkime visiems tolimiems ir artimiems visokios prasmingos sėkmės. Jei nepadės, tai tikrai nepakenks. Gal žmonija netgi nuspręs nebežudyti vieniems kitų. Tai būtų svarbus lūžis žmonijos istorijoje, kuri dar tęsiasi. Sėkmės visiems Naujų Metų išvakarėse.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų