• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujoji mama kreipėsi į „Reddit“, kad išreikštų savo pyktį ir sulauktų nuomonių po to, kai jos anyta be jos leidimo pabučiavo jos kūdikį, dėl ko šis pradėjo karščiuoti. 34 metų moteris pasidalijo, kad jos santuoka su 36 metų vyru jau penkerius metus klostosi gerai. Tačiau atrodo, kad santykių problemos yra susijusios su jo motina.

Naujoji mama kreipėsi į „Reddit“, kad išreikštų savo pyktį ir sulauktų nuomonių po to, kai jos anyta be jos leidimo pabučiavo jos kūdikį, dėl ko šis pradėjo karščiuoti. 34 metų moteris pasidalijo, kad jos santuoka su 36 metų vyru jau penkerius metus klostosi gerai. Tačiau atrodo, kad santykių problemos yra susijusios su jo motina.

REKLAMA

Norėdama išsilieti interneto forume „Reddit“, ji rašė apie savo anytą: „Nors vyras ir stengiasi mane ginti, kai ji pradeda laidyti savo piktdžiugiškus ir gudrius komentarus, tačiau daug kartų nuleidžia rankas.

Pavyzdžiui, kai buvo mūsų trejų metų jubiliejus ir ji atėjo žinodama, kad aš viską  ruošiau (paprašiau jos mano vyro mėgstamiausio vištienos recepto), ir sugadino vakarą, o jis pasakė, kad tegul tiesiog pasilieka“.

Nusiminusi moteris paaiškino, kad ji tik prieš tris savaites pagimdė sūnų, todėl nėra nusiteikusi nei kompanijai, nei savo anytos „lengvabūdiškiems komentarams“ apie tai, kaip ji auklėja vaikus.

REKLAMA
REKLAMA

Ji rašė: „Aš ir mano vyras abu jai pasakėme, kad mums reikia bent dviejų mėnesių, kad priprastume, ir nenorime, kad mūsų sūnus susirgtų, o ji turės bent savaitę praleisti karantine, kol galės ateiti jo aplankyti.

REKLAMA

„Galbūt tai šiek tiek per daug, bet jis yra mano pirmasis kūdikis. Po savaitės įkalbinėjimų ji atrodė supratusi. Ji jį patikino“.

Anyta pasielgė neapdairiai – dabar vaikas karščiuoja

Penktadienį „Reddit“ vartotoja sakė, kad jos anyta atvyko iš anksto nepranešusi su balionais ir dovanomis, kartu su svaine ir svainiu ir dviem draugais, kurių moteris sako net nepažįstanti, rašo express.co.uk.

Naujoji mama stovėjo „apimta siaubo ir šoko“, kai jos anyta puolė prie kūdikio ir pabučiavo jo veidą. Matyt, ji žinojo, kad jos pačios sūnus išvažiuoja, ir vos jam išvykus, tuo pasinaudojo.

REKLAMA
REKLAMA

Reddit vartotoja rašė: „Aš šaukiau ant jos ir šeimos, kad dingtų iš mano namų“.

Dėl to jos anyta verkdama paskambino sūnui. Moteris rašė: „Vakar jis grįžo ir pasakė, kad man reikia atsiprašyti, o ji tiesiog džiaugiasi pirmuoju berniuku anūku.

Aš iš tikrųjų verkiu tai rašydama, nes dabar vaikas karščiuoja, o mano vyras to tiesiog nesupranta. Tai paskutinis lašas. Pasakiau jam, kad jis turi pasakyti jai, kad pasitrauktų, arba man galas.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Moteris nusprendė išsiskirti

Moteris teigė, jog vyras pasakė, kad ji perdėtai reaguoja, o anyta tiesiog susijaudino. Jo broliai ir seserys nežinojo, kad moteris nedavė jai leidimo, jie paskambino ir atsiprašė.

„Vakar su juo pasikalbėjau ir supratau, kad man labai rūpi, kad mano vaikas nesirgtų, bet jam ne... Užveriu šį skyrių. Susitikau su gera drauge, kuri yra teisininkė, ir susitvarkau visus savo reikalus. Mano vyras skambina ir sprogdina mano telefoną“, – sakė ji, užsimindama, kad yra pasirengusi skyryboms.

REKLAMA

„Užblokavau jo motiną, nes ji taip pat. Negaliu jo užblokuoti, nes jis yra mūsų vaiko tėvas ir jis turi teisę matytis su sūnumi, bet man viskas baigta. Jis nebeturi galimybės su manimi bendrauti, jam teks kreiptis į tarpininką ir bendravimas vyks tik dėl mūsų vaiko.

„Man skauda širdį, kad praėjo penkeri metai, bet dėl šios situacijos manyje užsidegusi ugnis viską sustiprina“.

Komentatoriai pasakė savo nuomonę

„Reddit“ vartotojai išsakė savo mintis apie šią situaciją. Nustebęs vienas žmogus rašė: „Niekas apskritai neturėtų bučiuoti naujagimio! Ir jie visada turėtų nusiplauti rankas prieš net paliesdami kūdikį. Man labai gaila, kad tai išgyvenate. Gaila, kad tavo vyras to nesupranta. Tikiuosi, kad jis greitai pasveiks.

REKLAMA

„Ei, močiute, nustok bučiuoti savo anūkui veidą ir rankas (jie deda rankas į burną)! Tu platini mikrobus.“

Ir dar vienas žmogus su panašia istorija sakė: „Mano šeima taip pat taip elgėsi su mano kūdikiu. Būdamas trijų savaičių jis sirgo RSV ir gulėjo ligoninėje. Parsivežiau jį namo su kvėpavimo monitoriumi. Mėnesį, kai naktį jis suveikdavo, buvo baisu. Jis išgyveno ir užaugo, tačiau pirmosiomis savaitėmis šeima buvo šalia.

Mano vyras tame nedalyvavo, o jie tada dar tiek daug nežinojo. Tai buvo mano patėvio mama ir sesuo, kurios atėjo padėti... Laikykitės atokiau. Jis to nesupranta.“

Jeigu tikrai myli vyrą, tai turi mylėti ir jo motiną. Nespjauk į vandenį kad nereikėtų gerti.
Nabagė martelė juk vaikas ir nuo balionų, ir nuo tavęs pačios galėjo susirgti. Tiek pykčio tavyje!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų