Anytos elgesys vestuvėse įsiutino nuotaką: tuo negalėjo patikėti ir internautai

Pagal vestuvių etiketą, kito žmogaus didžiąją dieną nedera dėvėti baltų drabužių. Tačiau ši anyta to nebuvo girdėjusi.

Socialinio tinklo „Reddit“ forume „Wedding Shaming“ komentatoriai negalėjo pasakyti, kuri iš dviejų moterų yra nuotaka. Jaunikio mama pasivilko nėriniuotą suknelę iki žemės ir aplink pečius apsigaubė nuometą primenantį šalį.

Tuo tarpu nuotaka vilki baltą suknelę su iškirpte ir ilgu tiulio sijonu. Komentatoriai negalėjo patikėti, kaip abi moterys primena nuotakas – daugelis anytą vadino „neskoninga“ dėl jos pasirinktos suknelės, rašoma dailystar.co.uk.

Šis įrašas susilaukė net 3000 teigiamų balsų – absoliuti dauguma komentatorių kritikavo anytą. Viena moteris rašė: „Siaubas, labai nekokia situacija. Atrodo, lyg čia būtų dvi nuotakos. Nėriniuota, iki žemės ir dar su papuošimais – kažkam labai norėjosi dėmesio. Ar vakarėlio metu kas nors „netyčia“ ant jos išpylė raudono vyno?“

Kita pritarė: „Man užtruko geras 10 sekundžių, kol išsiaiškinau, kuri iš jų yra tikroji nuotaka (tada pastebėjau jaustukus).“

Trečia jai pritarė: „Tai labai neskoninga, tiesiog baisu. Niekada nesuprasiu, kodėl kai kurios mamos taip elgiasi.“

Nors daugelis sutiko, kad anytos poelgis – labai negražus, kai kuriems teko pripažinti, kad jos suknelė – iš tiesų graži.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų