Aliuminės horizontalios žaliuzės: kodėl jas verta rinktis?

Horizontalios aliuminės žaliuzės vis dar yra vienas universaliausių langų uždengimų, kurį patogu ir nesudėtinga reguliuoti, kontroliuoti šviesos srauto patekimą į patalpą bei pritaikyti prie skirtingų interjerų.

Dėl visų šių privalumų anksčiau dažniausiai biurų patalpose matytos žaliuzės persikraustė ir į individualius namus. Šie pokyčiai paskatino žaliuzes iš formalaus stiliaus pereiti į modernų bei stilingą įvaizdį.

Šis langų uždengimo pasirinkimas ypač tinka ieškantiems universalumo bei modernumo interjere, todėl „Domus Lumina“ siūlo susipažinti su įspūdingų atspalvių ir faktūrų aliuminėmis horizontaliomis ALUMITEX žaliuzėmis. Net 50 skirtingų juostelių asortimentas leis sukurti įkvepiančias interjero erdves tiek darbo, tiek gyvenamose vietose.

Privalumai ir tendencijos

Kadangi ALUMITEX horizontalios žaliuzės yra pagamintos iš aliuminio, pastarosios nereaguoja į drėgmę ar temperatūrų skirtumus. Taigi, tokius gaminius itin lengva prižiūrėti, jie tinka tiek vonios patalpoms, tiek virtuvei, o žaliuzių juostelės lengvai valomos sausu ar drėgnu būdu.

REKLAMA

Taip pat kitas privalumas – valdant žaliuzių juostas galima tiek pasisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, tiek užsidengti nuo tiesioginės saulės šviesos. Na, o siekiant neprarasti šviesos dėl privatumo, ALUMITEX kolekcijoje atrasite perforuotas juosteles, kurios lengvai filtruos šviesą, bet neleis pašaliniams matyti, kas vyksta patalpos viduje.

„Domus Lumina“ specialistai akcentuoja, kad šiandien pastebima nauja tendencija, kada aliuminės žaliuzės derinamos ir su kitais langų uždengimais, pavyzdžiui, dieninėmis ar naktinėmis užuolaidomis. Tokiais atvejais metalo ir audinio kontrastas sukuria jaukią harmoniją, o su naująja žaliuzių juostelių kolekcija ALUMITEX galima sukurti dar daugiau sėkmingų ir elegantiškų langų uždengimų derinių.

Kaip išsirinkti tinkamiausias žaliuzes?

Jei renkantis horizontalias aliumines žaliuzes norisi ypatingo išskirtinumo bei prabangos, tinkamas pasirinkimas – blizgaus paviršiaus žaliuzių juostelės, nusėtos skirtingomis faktūromis ir padailinimais. Šios juostelės papildys interjerą švelniu žvilgesiu ir suteiks langams vertą dėmesio akcentą.

Kitas variantas – lakuotos-blizgios juostelės dailiai gaudys pro žaliuzių juostų tarpelius patenkančius saulės spindulius ir suteiks langams elegancijos, bei įves harmoniją tarp matinių ir blizgių interjero detalių.

Veliūro efekto juostelės – išskirtinės grubaus paviršiaus juostelės suteikiančios veliūro efektą. Dabar itin populiarų interjere veliūrą galite turėti ir ant aliuminių žaliuzių.

Prabangios matinio paviršiaus juostelės dabar itin stilingų spalvų.

Gamtos įkvėptos, medžio raštų ir faktūrų juostelės – puikus sprendimas norintiems turėti praktišką gaminį neprarandant vaizdinės medžio šilumos.

Visas šias spalvų kolekcijas ir dar daugiau idėjų namų interjerui galite rasti „Domus Lumina“ tinklapyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų