REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš savaitę naujienų portalas tv3.lt pranešė, kad šešiametę, einančią pasivaikščioti kartu su mama, užpuolė įsiutęs kaimynės šuo. Tada mergaitės mama pasakojo, kad viskas įvyko visai šalia Baltojo kalno, Kernavėje.

Prieš savaitę naujienų portalas tv3.lt pranešė, kad šešiametę, einančią pasivaikščioti kartu su mama, užpuolė įsiutęs kaimynės šuo. Tada mergaitės mama pasakojo, kad viskas įvyko visai šalia Baltojo kalno, Kernavėje.

REKLAMA

Kelios akimirkos, kai šuo puolė mamą su vaiku, pasak pašnekovės, priminė tikrą veiksmo filmą, kuris neapsiėjo be kraujo ir liūdnų pasekmių.

Tada moteris sakė padarysianti viską, kad šuns neliktų apylinkėse ir kad jis netrikdytų žmonių ramybės ir nekeltų pavojaus gyventojams bei miesto svečiams.

Nei šuns, nei šeimininkės

Praėjus daugiau nei savaitei po įvykio miestelyje šuns nebeliko. Kaip savo socialiniame tinkle informavo Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus specialistai sulaukė Kernavėje vaiką užpuolusio šuns savininkės skambučio, kurio metu ji informavo specialistus, kad šuo yra saugus pas laikiną globėją, tačiau tikslios gyvūno buvimo vietos nepatikslino.

„Informaciją apie tai ji neva suteikė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. MELAS!!!

Po pokalbio su gyvūno šeimininke susisiekus su VMVT Vilniaus departamento vadove, paaiškėjo, kad ji iki šiol su tarnyba nebuvo susisiekusi ir veterinarijos specialistai šuns buvimo vietos nežino.

REKLAMA
REKLAMA

Telefonu mums moteris teigė, kad ir iš policijos jokios informacijos, šaukimo ar skambučio nėra gavusi. O apie Viešosios tvarkos specialistų ir policijos pareigūnų vizitą nieko nežinojo.

REKLAMA

Kartu su pokalbyje dalyvavusia Administracijos direktore, viešosios tvarkos specialistais prašėme šuns šeimininkės bendradarbiauti ir šią konfliktinę situaciją spręsti kiek įmanoma geranoriškiau. Tačiau mums buvo atsakyta, kad apie šuns buvimo vietą nieko nesakys, o pati serga.“

Taip pat Širvintų merė informavo, kad šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, todėl prokuroras neleido viešinti papildomų detalių apie tyrimą.

Miestelyje saugu 

Susisiekus su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos skyriaus vadove Julija Samarkovskaja, ji teigė, kad policija kreipėsi į savivaldybę su rekomendacija, kad šuo būtų paimtas, kadangi miestelyje nebuvo užtikrintas saugumas.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, policija pati paimti šuns negali, todėl tai turėjo padaryti savivaldybė. Kadangi šuns dabar nėra, tai pavojaus miestelio gyventojams nelikę.

Dėl mergaitės užpuolimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Primename, kad nelaimė įvyko labai greitai ir baugiai. Šuo pribėgo prie savo tvoros iš kiemo pusės, mes krūptelėjome, tačiau nuraminau dukrą, kad jis kitapus ir tikrai nereikia jaudintis. Ėjome kita gatvelės puse, tačiau netikėtai jis išdygo prieš pat mus ir puolė“, – įvykio detales tada prisiminė Jurgita.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kando mamai ir dukrai

Toliau viskas vyko lyg kino filme: „Mes sustingome, jis stvėrė man į ranką. Aš bandžiau tą ranką su juo nupurtyti, bet jis labai didelis ir masyvus, todėl mus pargriovė.

Bandžiau uždengti vaiką savimi, tačiau jis įkando ir jai. Kišau batą, bet jis ir jį nuavė. Tada staigiai ėmiau kelti vaiką į medį, pasisodinau ant pečių. Situacija buvo klaiki“, – pasakojo Kernavės gyventoja.

Šeimininkė vadina draugišku

Ji atvira – visa laimė, kad viskas baigėsi, palyginti, gerai, tačiau tokioje situacijoje galėjo atsidurti ir vaikai be tėvų priežiūros, ir net kūdikiai, kuriems toks įkandimas gali baigtis net mirtimi.

„Tas šuo labai didelis ir nors šeimininkė tikina, jog jis – itin draugiškas, tačiau nuo jo gyventojai kenčia jau kelerius metus.

šuni užmigdyt amžams, savininke irgi,arba kalėjimo kokius 5m.,gal baikim su ta šunumanija?
Tai kokie įstatymai,savivaldybė nieko negali ggyvūnu globos ats.Nieko negali,policija nieko negali tai kas gali . Kas priima įstatymus.,debilai kiaulės
kai tave apgrauš,koks neprižiūrimas šunsnukis,kitaip užgiedosi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų