Absoliučiai netiki Markle elgesiu: „Ji nori būti superžvaigžde“

Meghan Markle nori būti superžvaigžde, sako karališkosios šeimos reikalų komentatorė Emily Andrews, kurios teigimu ji turi ambicijų suardyti egzistuojančią tvarką ir įnešti pokyčių.

Karališkosios šeimos reikalų ekspertė sako, kad Meghan Markle nori būti superžvaigžde, bet šios ambicijos kertasi su princo Harry noru gyventi privačiai, mažiau trukdomiems žiniasklaidos,  rašoma dailystar.co.uk.

Ambicinga moteris

Naujame „Channel 5“ dokumentiniame filme „Meghan 40–ies: kelias į galią“ Sasekso hercogienė pristatomai kaip savo sėkmę susikūrusi ir ambicinga moteris, kuri visko siekia savo sunkiu darbu. Šiame filme karališkosios šeimos reikalų komentatorė Emily Andrews sakė:

„Visuomenės ir žiniasklaidos akyse Meghan visada bus ta blogietė, kuri išsivežė Harry. Aš asmeniškai manau, kad tai – situacijos supaprastinimas. Manau, kad Meghan su Harry tame gyvenime buvo labai nelaimingi, todėl norėjo pokyčių, norėjo, kad kažkas pasikeistų į gerą.“

E. Andrews teigimu, porai bus sunku privatumo siekį suderinti su jų nauju Holivudo įvaizdžiu. Ji tęsė komentarą: „Manau, kad Meghan problema yra ta, kad jie daugybę kartų skundėsi dėl įsibrovimo į jų privačią erdvę, bet iš tiesų tai ji nenori tylaus gyvenimo. Ji visai nenori būti ponia Mountbatten–Windsor, kuri ramiai augina viščiukus ir ekologiškų daržovių sodelį.

Ji nori būti superžvaigžde, nori įnešti pokyčių, nori pakeisti nusistovėjusią tvarką. Tam reikia būti labai matoma vieša asmenybe, o tam taip pat reikės naudotis karališkosios šeimos ryšiais – taip jos vyro šeima dar labiau nuo jos atitols.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų