Princui Hariui ir Markle kirto be pasigailėjimo: netiki jų santuokos tvirtumu

Karališkosios šeimos fotografas bei artimas princesės Dianos bičiulis viename interviu tvirtino netikėjęs, kad princo Harry ir Meghan Markle santuoka bus tvirta ir jog jie ilgai bus kartu.

Karališkasis fotografas kritiškai atsiliepė apie Meghan Markle ir princo Hario santuokos patvarumą ir tvirtino netikįs, kad jie kartu gyvens ilgiau nei trejus metus.

Kent Gavin, artimas princesės Dianos bičiulis, žiniasklaidai teigė, jog porai susituokus, „nededa didelių vilčių“ į Sasekso kunigaikštį ir kunigaikštienę, rašo dailystar.co.uk.

Netiki santuokos tvirtumu 

Gavin, kuris daugelį metų buvo „Daily Mirror“ karališkuoju fotografu, didžiąją savo karjeros dalį praleido dokumentuodamas Dianos gyvenimą.

Jis užmezgė draugystę su Velso princese, kai fotografuodavo ją renginiuose, įskaitant jos vestuves, princo Viljamo krikštynas ir karališkąsias keliones.

Jam pavyko pamatyti tai, kaip karališkasis gyvenimas ir pareigos paveikė princesę Dianą. Gavin sako negalvojęs, kad Harry ir Meghan santykiai atlaikys karališkojo gyvenimo spaudimą, kai jie 2017 metais paskelbė apie sužadėtuves.

„Kai buvo paskelbta, kad Haris ketina vesti Meghan, savo kolegoms ir keliems žmonėms pasakiau: „Aš neduodu šiai santuokai daugiau trejų metų“, − sakė jis.

Toliau jis aiškino netikėjęs, kad žmogus iš Holivudo pasaulio sugebės susitvarkyti su „Firma“.

Netikėjo, kad Markle susitvarkys su pareigomis

Chloe Savage, Meghan vestuvinių suknelių siuvėja, taip pat panašiai galvojo ir atskleidė savo prognozes šių metų pradžioje.

„Nematau Holivudo, kurį atstovauja Meghan − graži moteris, pasitikinti savimi aktorė – taikstantis su sistema, su kuria netgi Dianai nepavyko susitvarkyti“, − pridūrė Gavin.

Nors fotografas ir matė karališkąjį gyvenimą iš vidaus, jo prognozė nepasitvirtino. Šių metų gegužę Meghan ir Harry atšventė trečiąsias vestuvių metines.

Tačiau kai kovo mėnesį kunigaikštienė ir kunigaikštis davė interviu JAV laidų vedėjai Oprai Winfrey, Meghan prisipažino buvusi „naivi“, įsivaizduodama, koks bus karališkasis gyvenimas po vestuvių.

„Užaugau nedaug žinodama apie karališkąją šeimą. Namuose apie tai nekalbėdavome. Šia tema net ir nesidomėjome“, − sakė ji.

Meghan tvirtino nesupratusi, kad karališkasis gyvenimas bus įtrauktas į visuomenės akiratį, o privačias jos gyvenimo akimirkas matys visi.

Buvusi aktorė taip pat prisipažino, kad buvo nustebusi, kai Haris jai pasakė, kad pirmą kartą susitikus su Karaliene, jai reikės padaryti reveransą.


Rašyti komentarą...
K
Kodel
2021-08-09 20:39:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haremas...
Atsakyti
0

A
ARVYDAS
2021-08-09 20:50:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas Harry nepaaiškino, kad jo motina Diana yra savižudė..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų