Patyčios skrieja karališkajai šeimai: kliuvo ir mažajam princui George'ui

Platforma HBO išleido naują animacinį serialą „Princas“, kuriame parodijuojama britų karališkoji šeima. Netrukus serialo kūrėjai ėmė susilaukti kritikos iš karališkosios šeimos gerbėjų – esą, parodijuodami mažąjį princą George'ą, jie nuėjo per toli. 

Serialo kūrybinė komanda kaltinama karališkosios šeimos narių, ypač vaikų, privatumo nepaisymu ir net patyčiomis. 

Serialą pagal savo paties kurtas parodijas socialiniuose tinkluose sukūrė prie „Šeimos bičo“ kūrimo prisidėjęs režisierius Gary Janetti. Režisieriaus Instagram paskyroje esančiose parodijose princas George'as vaizduojamas kaip pasipūtęs ir per daug besidomintis mada. Taip pat jose pilna vieno sakinio juokelių, kuriuose tyčiojamasi iš Meghan Markle. 

Nors britų karališkoji šeima jau yra įpratusi prie savo parodijų, jos gerbėjams atrodo, jog tai, kad šiame seriale vaizduojami Williamo ir Kate vaikai, peržengė ribas. 

„Apie vaikus nejuokaujama, ir taškas. Parodija, kuria tyčiojamasi iš aštuonmečio yra nejuokinga. Tai visiškai nepriimtina ir pamina visuomenės atsakomybės jausmą“, – laidoje Good Morning Britain kalbėjo aktyvistė Shola Mos-Shogbamimu. 

Kritikos susilaukė ir aktorė Sophie Turner, seriale įgarsinusi princesę Charlotte. Moteris dar gegužės mėnesį viešai pasisakė prieš paparacus, kurie persekioja jos mažametę dukterį. 

Kensingtono rūmai šios situacijos nekomentuoja. 


Rašyti komentarą...
A
Aldona
2021-08-05 01:48:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moksleiviška vasara gali būti pašvęsta kelionei po Angliijos bažnyčias. Dieduko atminčiai vaikas gali atlikti 1-ąją komuniją, kad žinotų, kas yra gera, o kas bloga. Georgijus įdomus vaikas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų