Meghan Markle švenčia 40 gimtadienį: karališkosios šeimos sveikinimai – pro sukąstus dantis

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle trečiadienį švenčia savo 40-ąjį gimtadienį. Karališkosios šeimos nariai ketina laikytis tradicijos ir pasveikinti Markle, tačiau tai bus daroma „pro sukąstus dantis“, teigia karališkosios šeimos ekspertai. 

Pranešama, kad keturiasdešimtmetį mininčiai kunigaikštienei adresuotos karališkosios šeimos narių žinutės bus skirtos tam, kad konfliktas tarp Saseksų ir Bekingemo rūmų nebūtų dar labiau pagilintas. 

2020 metų kovą princas Harry ir Meghan Markle atsisakė karališkųjų pareigų ir išsikraustė gyventi į Kaliforniją, JAV. Po kiek laiko pasaulį išvydo skandalingasis poros interviu su amerikiečių televizijos žvaigžde Opra Vinfri. 

Interviu metu Harry ir Meghan atskleidė dar negirdėtų detalių apie savo gyvenimus ir karališkąją šeimą. Meghan pripažino turėjusi minčių apie savižudybę, prisiminė, kaip Kate Middleton privertė ją verkti, kaip karališkosios šeimos nariai jaudinosi dėl to, kokios spalvos bus Harry ir Meghan sūnus Archie. Harry, savo ruožtu, prabilo apie santykius su tėvu ir broliu – papasakojo, kaip yra iš tiesų.

Skandalingo interviu metu M. Markle nesulaikė ir ašarų. Moteris prabilo apie faktą, kad karališkoji šeima privertė ją galvoti net apie savižudybę, kai ji laukėsi pirmojo vaikelio. „Daugiau nebenoriu gyventi“ – tokius žodžius ji prisiminė pasakiusi savo vyrui Harry. 

Princas Harry taip pat atsivėrė ir kalbėjo apie tai, kad jo tėvas nustojo atsakyti jam į skambučius po to, kai jie pranešė, kad nuo karališkosios šeimos norėtų atsiskirti. Negana to, vienas žmogus iš karališkosios šeimos – kurio jiedu neįvardijo – pripažino, kad jaudinosi dėl to, kokios kūno spalvos, o tiksliau – koks „tamsus“ – bus Harry ir Meghan vaikas. 

Prieš kiek laiko šeimą sukrėte dar vienas skandalas – princas Harry atskleidė, kitais metais išleisiantis memuarus. Teigiama, kad juose bus atskleistos visos princo gyvenimo karališkojoje šeimoje istorijos ir paslaptys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų