Sapnuojate seksą? Tai atskleidžia pikantiškų detalių apie jus

Pasak atliktų tyrimų, žmonės dažniau pradeda sapnuoti seksą, kai pradeda labiau savimi pasitikėti. „Įdomus faktas tai, kad žmonės ima dažniau mylėtis savo sapnuose, kai jie pradeda komfortiškiau jaustis savo viduje ir yra geresnės būsenos nei įprastai“, - portalui yourtango.com sako psichoterapeutas Haroldas Jones.

Erotiniai sapnai  (nuotr. 123rf.com)
47

Peržvelkime keturis populiariausius erotinius sapnus ir jų reikšmes:

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Bieberis prabilo apie problemas lovoje: „Seksas suteikia daug skausmo“

Seksas sapnuose su bosu

Daugeliui darbuotojų, pabudus po tokio sapno, iš pradžių pasidaro nejauku, o vėliau apima ir gėdos jausmas. Tačiau galite nurimti, toks sapnas tikrai neatskleidžia užslėptos jūsų aistros savo bosui, o priešingai – tai gali simbolizuoti, kad jūs trokštate užimti jų vadovavimo poziciją darbe.

„Prieš galvodami, kad toks sapnas gali atskleisti užslėptą aistrą jūsų bosui, pagalvokite, kad toks sekso sapnas su jūsų bosu atskleidžia jūsų požiūrį į pačius save. Tai sapnas apie jūsų pačių neišblėstančią jėgą, profesionalias užgaidas ir lyderiavimo savybes. Toks sapnas gali atskleisti, kad iš tiesų esate pasiruošęs kilti karjeros laiptais ir pagalvoti apie vadovo poziciją“, – sako psichoterapeutas H. Jones.

Seksas sapne su geriausios draugės partneriu

„Daugelis žmonių sieka suteikti simbolius sapnuose matomiems žmonėms, tačiau kur kas yra svarbiau emocijos, kurias jūs atrandate su jais savo sapnuose. Taigi, jeigu sapnuojate, kad mylitės su savo geriausios draugės partneriu, tai taip pat gali visai nesimbolizuoti jokios aistros, o, pavyzdžiui, atskleisti jus slegiančius kaltės, menkavertiškumo ar konkurencijos jausmus“, – tikina psichoterapeutas.

REKLAMA

Seksas sapne su buvusiuoju

Pasak H. Jones, sapnuoti seksą su savo buvusiuoju yra visiškai normalu. Labiausiai tikėtina, kad seksą su buvusiuoju sapnuojate todėl, kad su juo tai esate darę ne kartą ir jis jums yra seksualiai artimas. Jūsų mintyse trūksta aistros ir jautrių detalių, todėl smegenys renkasi lengviausią kelią ir prisimena akimirkas, kuriose jus tuos jausmus gavote.

„Tai nereiškia, kad sapnuodami seksą su buvusiuoju, jūs sau bandote pasakyti, kad norite pas jį grįžti. Tačiau tokie sapnai rodo, kad jūs pasiilgote pojūčių, kuriuos tas žmogus įnešė į jūsų gyvenimą praeityje“, – sako H. Jones.

Seksas sapne su pažįstamu žmogumi

Visų pirma, kaip ir kiti sapnai, taip ir šis gali tikrai jus suklaidinti dėl aistros savo draugams ar pažįstamiems žmonėms. Tai dažniausiai gali reikšti du dalykus.

„Pirma, šis sapnas atskleidžia, kad jeigu sapnuojate seksą su savo pažįstamu ar net geru draugu, vadinasi jūs galbūt norite juos pažinti dar geriau ar su jais suartėti. Antra, šis sapnas gali atskleisti jūsų žavėjimąsi tuo asmeniu. Sapnuose yra ganėtinai sunku komunikuoti, todėl jūsų sapnas sukuria tam tikrą metaforą ir tai yra seksas“, – sako psichoterapeutas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų