Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
42
Tarologė Daiva Šorochovienė

Tikinčių prietarais, burtais, astrologija bei ekstrasensais – nemažai, tačiau net į tai žiūrintys skeptiškai kartais atsiverčia paskaityti Zodiako ženklo prognozę. Taigi, nenuostabu, kad sprendžiant asmenines problemas, norint išgirsti nešališką nuomonę arba patarimą, dalis žmonių skuba pas būrėją ar tarologą.

42

Tarologė Daiva Šorochovienė sako, kad dažniausiai siekiant rasti atsakymus žmonės renkasi būrimą Taro kortomis, kadangi mūsų psichika turi įgimtą polinkį emocijas sieti su vaizdiniais.

Vis dėlto, renkantis būrėją ar tarologą, svarbu neapsirikti, kad po konsultacijos nesijausti nusipirkus lyg katę maiše, todėl pašnekovė atskleidžia, kokiais kriterijais vadovautis, norint apsilankyti pas profesionalų būrėją.

1. Amžius

Rekomenduojama rinktis ne jaunesnį nei 35 metų amžiaus būrėją. Žmogaus psichikos raida vyksta nuolatos, bet tvirta pasaulėžiūra, vertybių sistema, gyvenimo procesų suvokimas, platus ir brandus požiūris į kitus asmenis susiformuoja perkopus 30 metų ribą. Taigi, pagalvokite, ką jums gali patarti žmogus, kuris turi mažiau gyvenimiškos patirties, nei jūs pats?

2. Veiklos rezultatai

Nuosekliai ir rimtai dirbantys specialistai turi savo paskyras socialiniuose tinkluose, rašo straipsnius, dalinasi įdomia informacija bei patirtimi. Iš to galima susidaryti nuomonę apie būrėją, specialisto brandą ir pasaulėžiūrą. Jei būrėjos pateikiama informacija jums atrodo tinkama ir patikima, tikėtina, kad su specialistu rasite bendrą kalbą, ryšį ir konsultaciją prisiminsite tik teigiamomis emocijomis.

3. Įgūdžių ir žinių tobulinimas

Dažniausiai rimtai į savo darbą žiūrintys šios srities specialistai viešai dalinasi informacija apie naujai įgytas žinias, aplankytus mokymus, kad potencialus klientas būtų tikras, jog kreipiasi į šios srities profesionalą. Neužmirškite, kad tobulėjimui ribų nėra, tad kiekvienas save gerbiantis bet kokios srities specialistas nuolatos tobulina savo įgūdžius ir plečia žinių bagažą.

REKLAMA
REKLAMA

4. Rekomendacijos

Vienas efektyviausių ir labiausiai pasiteisinančių būdų renkantis būrėją yra pažįstamo žmogaus, kurio nuomonę vertinate, asmeninė rekomendacija. Ieškodami rekomendacijų internete, pavyzdžiui, forumuose neužmirškite, kad kitame laido gale gali būti žmogus, turintis subjektyvių: asmeninių arba finansinių, paskatų ją teikti.

Vis dėlto, jei patarimų kreipiatės internete, gerai patikrinkite pačią rekomendaciją, daugiau pabendraukite su patarimais besidalinančiu asmeniu. Verta suklusti, jei pajusite, kad rekomendacijos per daug „saldžios“ arba asmuo negali konkrečiai įvardinti, kokiu klausimu ir kada bendravo su būrėja ir kodėl ją rekomenduoja.

5. Kaina

Tai gana svarbus kriterijus, padėsiantis išvengti sukčių ir apsimetėlių. Neužmirškite, kad viskas kainuoja: darbo priemonės, verslo liudijimai, tinklapių administravimas, reklama, nuolatinis tobulinimasis, todėl profesionalaus tarologo konsultacija kainuoja apie 20 e. ir daugiau. Jei būrėjas tikina, kad jo konsultacija kainuoja 2 e. – negaiškite laiko, naudingiau bus pasikviesti draugę puodeliui kavos ir papasakoti savo problemas jai.

Gairės:

Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2021-11-07 20:38:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka man daryti ir mane paliko ir nenori manes patikėti ir tikrai noriu giventi su savo vaiku
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
M Mindaugas 2021-11-07 20:38:05
Ka man daryti ir mane paliko ir nenori manes patikėti ir tikrai noriu giventi su savo vaiku
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų