„4F“ herojai – pasaulinio lygio sportininkai, rodantys valios ir ryžto pavyzdį

Kas yra komanda? Sporte, darbe, santykiuose ir siekiant užsibrėžto tikslo? Ką tai reiškia kiekvienam iš mūsų ir visiems kartu? „4F“ komanda – tai proto būsena ir vertybės, kuriomis mes tikime. Tai ryžtas, solidarumas ir viltis, kurie mums padeda kasdienėje veikloje. Tai užtikrintumas, kad net priimdami tam tikrus iššūkius, mes niekada nebūsime vieni. 

11

Šių metų pradžioje „4F“ pradėjo #Iam4F kampaniją, skirtą pagerbti sportinę dvasią ir palaikyti stiprius bei motyvuotus žmones. Prie šios kampanijos taip pat prisijungė irkluotojas, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sidabro medalininkas Saulius Ritter ir dukart pasaulio irklavimo čempionė Milda Valčiukaitė. Šie pasaulinio lygio sportininkai yra tikras valios ir ryžto pavyzdys. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „4F“ herojai – pasaulinio lygio sportininkai, rodantys valios ir ryžto pavyzdį

„Daugelis žmonių galvoja, kad komanda – žmonės, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia kartu. Mano nuomone, komanda – tai grupė žmonių, kurie yra labai skirtingi, tačiau gali pasitikėti vienas kitu. Jie leidžia kiekvienam prisidėti savo įgūdžiais ir patirtimi, nes supranta, kad negali visko padaryti vieni“, – komandos prasmę paaiškino Milda Valčiukaitė. 

REKLAMA

Milda Valčiukaitė priklauso Lietuvos irklavimo rinktinei, taip pat yra olimpietė ir dukart pasaulio irklavimo čempionė. 2018 m. Plovdive vykusiame pasaulio irklavimo čempionate ji ir Ieva Adomavičiūtė iškovojo aukso medalius. 2013 m. tapo Europos ir pasaulio irklavimo čempione, o 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį. Dabar ji siekia laimėti olimpinį aukso medalį, kad galėtų užbaigti savo medalių kolekciją. 

Saulius Ritter – Lietuvos irkluotojas. Daugkartinis Lietuvos bei dukart Europos čempionas, 2016 m. Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas. Kai jam buvo 13 metų, mama supažindino jį su irklavimu. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bet galų gale jam pradėjo patikti konkurencija ir varžybos, kurios kiekvieną dieną skatino siekti vis didesnių tikslų. 

Rugsėjo pabaigoje tarptautinis sporto prekių ženklas pradėjo naują 2020 m. rudens-žiemos sezono kampaniją. Prie kampanijos prisijungė 24 sportininkai ir nuomonės formuotojai iš 4 šalių. Bėgimas, treniruotės, šokiai ar akrobatika – „4F“ palaiko savo herojus kiekviename žingsnyje, neatsižvelgiant į jų įgūdžių lygį ar pasiekimus. Čia svarbiausia – aistra sportui ir noras pasidalinti savo patirtimi. 

Daugiau informacijos apie naująją kampaniją ir „4F“ rudens-žiemos kolekcijas rasite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų