Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris pagimdė būdama 47 metų, kai ankstyvus nėštumo požymius supainiojo su menopauze. Tania Behrns prarado viltį tapti mama, kai sulaukė 44-erių, nes manė, kad yra „per sena“ gimdyti.

Moteris pagimdė būdama 47 metų, kai ankstyvus nėštumo požymius supainiojo su menopauze. Tania Behrns prarado viltį tapti mama, kai sulaukė 44-erių, nes manė, kad yra „per sena“ gimdyti.

REKLAMA

Po trejų metų, praėjus vos šešioms savaitėms nuo naujų santykių su savo partneriu, moteriai dingo menstruacijos. Grožio terapeutė iš Kraistčerčo (Naujoji Zelandija) manė, kad jai prasideda menopauzė, tačiau nėštumo testas buvo teigiamas, rašo mirror.co.uk.

Dabar 48 metų moteris yra laiminga savo vienerių metų dukrelės Anastasijos Bracken mama. „Visada siekiau karjeros, todėl susitaikiau, kad sulaukusi 44 metų niekada netapsiu mama“, – sakė Tania.

Manė, kad prasidėjo menopauzė

Ji pasakojo: „Po kelerių metų aš pradėjau draugauti su vienu vyru, o po septynių savaičių nuo draugystės pradžios dingo menstruacijos.

REKLAMA

Visą tą laiką jaučiausi labai pavargusi, bet visiškai nesijaudinau. Maniau, kad prasidėjo menopauzė, bet mano draugas įtikino mane pasidaryti nėštumo testą“.

Draugas jį nupirko tik norėdamas pajuokauti, nes nemanė, kad moteris virš 40-ies gali  natūraliai pastoti. Tania buvo šokiruota pamačiusi teigiamą testą, tačiau abejojo, ar galės išnešioti kūdikį iki galo.

Ji sakė: „Pirmiausia pagalvojau apie darbą, nerimavau, kad galiu nuvilti savo klientus, bet laukiau, kol gydytojas patvirtins, jog tikrai esu nėščia.

REKLAMA
REKLAMA

Sunku buvo patikėti, kad vis tik esu nėščia ir tikrai abejojau, jog kūdikį pavyks išnešioti. Iki 12 savaičių netikėjau, nes buvau įsitikinusi, jog kad mano amžiaus moteris negali susilaukti kūdikio“.

Ji pridūrė: „Pirmieji trys mėnesiai buvo tikrai baisūs. Maniau, kad dėl mano amžiaus kūdikis gali gimti nesveikas, nerimavau, kad jis gali turėti Dauno sindromą. Buvo daug baimės ir nežinomybės.

Pagaliau galėjau atsipalaiduoti, kai rezultatai patvirtino, kad kūdikis sveikas. Toliau nėštumas buvo tobulas, man patiko būti nėščia. Mano oda spindėjo ir jaučiausi puikiai“.

 

Gimdė su Cezario pjūvio pagalba

Tania nusprendė gimdyti Cezario pjūvio pagalba sulaukusi 39-os nėštumo savaitės.  Anastasija gimė gegužės 19 dieną, ji svėrė beveik tris kilogramus.

Tania priduria: „Buvau tokia nepaprastai susijaudinusi, pirmą kartą matydama savo mažą kūdikį. Ji buvo tobula, aš žinojau, kad ji – stebuklas. Nieko nežinojau apie motinystę, bet mokausi. Mes esame komanda, o ji – laimingiausias kūdikis“.

REKLAMA
REKLAMA

Tania ir Anastasijos tėtis mėgino palaikyti artimus santykius, bet tai nepasiteisino. Ji priduria:

„Vienišai mamai sunku tvarkyti savo laiką. Man patinka dirbti ir būti šalia savo klientų, todėl derinti mamos pareigas ir karjerą kartais gali būti sunku.

Dabar dirbu tik keletą valandų, nes Anastasija yra mano prioritetas. Esu labai dėkinga, atradusi gyvenime pusiausvyrą“.

Nors dauguma žmonių buvo sužavėti Tania, kai kurie suabejojo, kodėl ji pasiryžo paleisti vaikelį į pasaulį būdama tokio amžiaus.

Ji sakė: „Nesulaukiau jokių neigiamų komentarų tiesiogiai, bet žinau, kad kai kurie žmonės dvejoja, ar verta gimdyti perkopus keturiasdešimt.

Bet kodėl gi ne? Nėštumo nutraukimas buvo nesvarstomas, tai nėra išeitis. Aš esu akivaizdus įrodymas, kad viskas, kas mums skirta, įvyks. Anastasija yra tikras stebuklas“.

Ir vėl gera gyventi kažkur. O pas mus. Durnė, laikas anūkams, užauginti nespės, nesveiką pagimdys, ramus vaikas - nesveikas, judrus- nesveikas ir dar metai iš metų stebi tas šeimas prie ko prikibti. Pažįstu 3 mamomis tapuses po 40 ir jos tokius žodžius girdėjo ne tik iš aplinkinių bet iš seserų, giminių. Užaugino, puikiais žmonėmis. Ir jos jau senelės.
Jus teisi,dabar geriau šunį tūrėt negu vaikeli.Mažiau vargo ir tauta naikinasi.
Dabar vaikų nelabai kas nori. Geriau šunelį vedžioti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų