23-ejų vaikino laukė tragiškas likimas: laimėjo loterijoje, bet netrukus mirė

Mirė Callum Fitzpatrick, paauglystėje laimėjęs £390,000 nacionalinės loterijos prizą. Jo draugai ir gera linkintys žmonės liūdi dėl netikėtos 23 metų vaikino mirties.

Callum Fitzpatrick buvo jauniausias visų laikų Šiaurės Airijos nacionalinės loterijos prizo laimėtojas − tada jam buvo 16. 

Jo futbolo klubas Ballymartin GAC pranešė, kad vaikinas mirė praeitą antradienį. Vietinio futbolo klubo atstovas spaudai socialiniame tinkle „Facebook“ rašė, kad tragedija sukrėtė ir nuliūdino visą bendruomenę.

Dirbo savo tėvų maisto parduotuvėje

2014 metais, kai laimėjo loteriją, Callum dirbo savo tėvų maisto parduotuvėje. Ištikimas Manchester United fanas už laimėtus pinigus nusipirko naują automobilį ir aplankė Old Trafford, savo mylimo klubo stadioną Mančesteryje, rašo mirror.co.uk.

Callum prižiūrėjo vaikus tetos Geraldine namuose, kai sužinojo, kad jam atiteko laimingieji loterijos skaičiai.

Trečiadienį futbolo mėgėjų komanda Ballymartin GAC „Facebook“ socialiniame tinkle pranešė liūdną žinią. Komandos atstovas spaudai rašė:

„Klubo valdyba, nariai ir vyresnių sportininkų komanda buvo giliai sukrėsti, išgirdę apie tragišką mūsų draugo ir komandos nario Callum Fitzpatrick netektį. Gedi visa Ballymartin ir kaimyninio Mourne klubų bendruomenės.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą jo tėvui Colin, motinai Sheila, seserims Tierna, Corrag, Meagh, bei jų artimiesiems, kuriuos nuo senų laikų sieja gilūs ryšiai su mūsų klubu. Mūsų pagarbos ženklan trumpam stabdoma bet kokia veikla klube ir jo prieigose.

Callumo trūks visiems, susijusiems su Ballymartin GAC klubo veikla. Nuostabus, protingas jaunuolis, puikus draugas ir komandos narys paliko šį gyvenimą per anksti“.

Žmonės reiškė užuojautą 

Daugybė žmonių „Facebook“ socialiniame tinkle pareiškė savo užuojautą.

„Ilsėkis ramybėje, Callum. Visada buvai džentelmenas! Mintimis ir maldomis su tavimi. Visada branginsime prisiminimus apie kartu praleistas akimirkas“, − rašė vienas. Kitas parašė: „Giliausia užuojauta visai šeimai, šiuo sunkiu metu esame mintimis su jumis“.

„Nepalieka liūdnos mintys... nuoširdi užuojauta visam šeimos ratui. Ilsėkis ramybėje, Callum“, − komentavo kitas. Laidotuvių mišios vyko penktadienį, birželio 4 dieną.


Rašyti komentarą...
R
Roberta
2021-06-09 14:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks padrikas straipsnis. Tai ir rasykit priezasti, kas jam konkreciai nutiko, o dabar laimejo loterijoje ir numire. Kiek zinau savizudybe.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų