Mamą palaidojusi šeima liko priblokšta: kremuota moteris grįžo namo

Muktyala Girijamma šeima buvo priblokšta, kai ji grįžo namo iš ligoninės – prieš dvi savaites šeimai buvo atiduotas aklinai suvyniotas mirusios moters kūnas.

Moteris užsikrėtė Covid-19 ir ligoninėje mirė. Po laidotuvių praėjus dviems savaitėms, ji parėjo namo. Moters šeimai gegužės 15 dieną buvo pranešta, kad ji mirė nuo koronaviruso, bet laikantis griežtų saugumo reikalavimų, jie galėjo tik iš toli pamatyti moters kūną, nes iki pat kremavimo jis liko aklinai suvyniotas į plastiką.

Buvo pranešta, kad ji mirė

60-metės moters sūnėnas žurnalistams pasakojo, kad nuvykus į ligoninę aplankyti tetą, jiems buvo pranešta, kad ji mirė.

Jis pasakojo: „Tą dieną budėjimą baigęs gydytojas neperspėjo kitos pamainos, kad ji buvo perkelta į kitą palatą, tad dėdei buvo pranešta, kad moters gyvybę  pasiglemžė Covid-19.

Patikėję juo, nuvykome į lavoninę ir mums atidavė kitos moters kūną, kuris buvo aklinai suvyniotas, tad patikrinti tapatybę nebuvo jokios galimybės. Parsigabenę kūną, atlikome paskutinį ritualą. Nežinome, ką mes kremavome“.

Muktyala į savo kaimą grįžo po dviejų savaičių, birželio 2 dieną, kai šeima buvo besiruošianti paskutiniam atsisveikinimo su mirusiu giminaičiu ritualui − Shraddha ceremonijai.

Nutarė pareiti pėsčiomis

Ligoninė pasveikusiai moteriai pasiūlė 3000 rupijų (maždaug 30 eurų) kad ji galėtų parvažiuoti namo, tačiau moteris nutarė pareiti pėsčiomis, o grįžusi namo, pirmiausia  priblokštus giminaičius išbarė, kad šie jos nepasiėmė iš ligoninės, rašo dailystar.co.uk

Tačiau likimas šeimai iškrėtė liūdną pokštą – motina stebuklingai grįžo, o jos 36-ių metų sūnus Ramesh, kuris kartu su motina tą pačią dieną buvo paguldytas į ligoninę dėl Covid-19 infekcijos, mirė gegužės 23 dieną.

Indija yra sunkaus koronaviruso protrūkio gniaužtuose, o šalies Aukščiausiasis Teismas smarkiai kritikavo vyriausybę, kad ji verčia skiepui registruotis per specialią išmaniąją programėlę, o tai stipriai lėtina skiepijimo tempus kaimiškose vietovėse.

REKLAMA

Gyventojus Indija pradėjo vakcinuoti sausio viduryje ir nors skiepą jau gavo virš 200 milijonų žmonių, tačiau tai tik 3%  pilnai paskiepytų šalies gyventojų.

Oficialiais šalies duomenimis, Indijoje užregistruota 28,441,986 koronaviruso atvejai, o infekcijos aukų skaičius − 337,989.

Situaciją šalyje blogina mukormikozė, mirtino „juodojo grybelio“ komplikacija, kuria sausio 25 dienos duomenimis susirgo virš 11,700 žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų