REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kristina Ozturk visada svajojo apie didelę šeimą. Dabar jai 25 metai ir ji augina 22 vaikus, tačiau svajoja turėti jų dar daugiau. 

Kristina Ozturk visada svajojo apie didelę šeimą. Dabar jai 25 metai ir ji augina 22 vaikus, tačiau svajoja turėti jų dar daugiau. 

REKLAMA

Pirmąjį vaiką Kristina pagimdė būdama 17 metų, o tada šeimą papildė dar 21 vaikas, visi jie gimė su surogatinės motinos pagalba.  

Rusijoje gimusi Kristina su savo gerokai vyresniu vyru Galipu susipažino atostogaudama Sakartvele – tai buvo jos pirmoji kelionė į užsienį. 

Svajoja turėti 100 vaikų

Galipas taip pat norėjo turėti didelę šeimą, tad, greičiausiai, jie buvo skirti vienas kitam, rašo womenworking.com

„Taigi, kai susipažinome ir įsimylėjome, pradėjome įgyvendinti mano svajonę. Apie tai svajojau nuo vaikystės. Mano vyras taip pat svajojo apie didelę, laimingą šeimą“, – sakė Kristina. 

„Instagram“ ji šmaikštauja, kad nori turėti daugiau nei 100 vaikų: „Ar kada nors turėsime 105 vaikus?“ 

REKLAMA
REKLAMA

Iš pradžių jie planavo susilaukti po vieną vaiką per metus, tačiau suprato, kad reprodukcinės galimybės negalės patenkinti jų noro turėti daug vaikų, todėl jiedu nusprendė pasinaudoti surogatinės motinos pagalba. 

REKLAMA

Jie susisiekė su surogatinės motinystės klinika ir nusprendė, kad norėtų susilaukti vieno vaiko per 18 mėnesių laikotarpį. 

„Batumio klinika mums parenka surogatines motinas ir prisiima visą atsakomybę už šį procesą. Mes asmeniškai nepažįstame surogatinių motinų ir nebendraujame su jomis tiesiogiai, kad išvengtume problemų“, – sakė Kristina. 

Vaikus augina su 16 auklių pagalba

Kristina sako, kad auginant tiek vaikų pasikeitė jų santykiai su vyru, tačiau labiausiai jie koncentruojasi ne į šeimos dydį, o į tai, kad būtų laimingi. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nesu tikra, ar būsime didžiausia šeima pasaulyje, bet tikrai planuojame būti laimingiausia šeima pasaulyje“, – nusišypsodama sakė ji. 

Šeima gyvena Batumyje ir turi 16 auklių, kurios gyvena kartu su jais ir padeda rūpintis vaikais. Šeimai gausėjant, atsiranda poreikis ieškoti ir didesnių namų, kad visiems užtektų vietos. 

Sutuoktiniai puikiai žino, kad 22 vaikų auginimas reikalauja didelių finansinių išlaidų. Kiekvienas pasinaudojimas surogatinės motinos paslaugomis jiems atsieidavo po daugiau nei 9 tūkst. eurų, o per savaitę vien vaikų poreikių patenkinimui jie išleidžia apie 7,3 tūkst. eurų. 

Su galvele garantuotai kazkas netaip.
Sveiki.Tikrai kažkas negerai.Kaip varehaus atrodo.Vieni gamina,kiti augina ir visi plauna pinigus.Tikrai nenuormalu.Reikia audito.Vaikam reikia apkabinimo mamos, tėčio, meilės, praleisti laiko kartu.O kas čia?
Nei jie gimdo, nei jie augina gerai išsidirbinėti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų