• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gedinti mama maldauja kitų vengti pavojingų vandens telkinių, kuriuose jos sūnus tragiškai žuvo, bandydamas išgelbėti grupę vaikų. Vaikino kūnas rastas tik po keturias dienas trukusių paieškų.

Gedinti mama maldauja kitų vengti pavojingų vandens telkinių, kuriuose jos sūnus tragiškai žuvo, bandydamas išgelbėti grupę vaikų. Vaikino kūnas rastas tik po keturias dienas trukusių paieškų.

REKLAMA

18 metų Callum‘as Baker‘is-Osborne‘as iš Koventrio nardė Roklio upėje prie Pulo, Dorseto pakrantės, kai pavojuje pamatė grupę jaunuolių, kurie, kaip manoma, yra šeimos nariai, liepos 26 dieną, 16 valandą.

Įspėja apie pavojų

18-metis dingo panėręs po vandens paviršiumi, todėl greitosios pagalbos gelbėjimo valtys ir narai pradėjo keturias dienos trukusią paieškos operaciją, kad rastų vaikino kūną.

Callum‘o kūnas pagaliau buvo rastas uosto paplūdimyje, vos už mylios pakrantėje liepos 30 dieną. Šiandien jo mama Ann Marie Osborne pasidalino įrašu, kuriame kitus įspėjo apie pavojus vandenyje.

REKLAMA
REKLAMA

„Ieškodami mano sūnaus, mes turėjome geriausius savo darbą išmanančius narus iš Kornvalio ir Devono. Jie mums pasakė, kad Roklio vandenys yra pavojingiausi, kuriuose jiems teko dirbti“, – pasakojo ji „Dorset Live“. 

REKLAMA

Ji tęsė: „Vanduo gali būti mirtinas. Tą dieną, kai mano sūnus buvo surastas, Roklio parkas atvėrė paplūdimį kaip įprasta, nors tai galėjo sukelti pavojų šeimoms. Meldžiu visas šeimas rasti saugesnį paplūdimį. Jei tai paskutinis mano noras, neleisiu, kad tai nutiktų kitai šeimai.“

„Haven Holidays“ yra poilsiavetės, esančios šalia, savininkai. Ann Marie paprašė jų išspręsti vandens saugumo problemas, rašo mirror.co.uk.

„Tai yra tragiškas įvykis, reiškiame nuoširdžią užuojautą Callum‘o šeimai ir draugams. Po incidento taip pat buvo pradėta peržiūra, kurioje dalyvavo visos organizacijos, kurios yra susijusios su vandens saugos problemomis vietos teritorijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Šis procesas vyksta ir yra skirtas užtikrint, kad visos šalys – svečiai, paplūdimio naudotojai, taip pat vietinės įmonės ir organizacijos turėtų žinių, reikalingų siekiant užtikrinti saugumą vandenyje“, – situaciją komentavo bendrovės atstovas.

Sujudo vietiniai gyventojai

Po 18-mečio mirties vietiniai gyventojai internete reiškė susirūpinimą dėl vandens saugumo. Peticijoje raginama „Haven Holidays“ ir vietos tarnybas prižiūrėti paplūdimį savaitgaliais ir vasaros atostogų metu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak vietinių gyventojų, daugelis žmonių nežinojo apie šio vandens telkinio pavojus. Kadangi vietos lankytojai dažnai atvyksta iš kitur, gyventojai sako, kad labai svarbu, jog būtų imtasi saugos priemonių.

Roklio upėje, kurioje nardė Callum‘as, gylis svyruoja, priklausomai nuo potvynių ir atoslūgių, o tai reiškia, kad į ją pilamas didelis kiekis vandens, sukeliantis galingas sroves, praneša „Dorset Live“. 

Daugelis vietinių gyventojų komentavo Ann Marie pranešimą ir sutiko su jos susirūpinimu dėl vandens saugumo.

REKLAMA

„Aš esu iš tos vietovės ir ten taip pavojinga, kad vanduo tikrai yra mirtinas. Jei atostogaujate ten ir gerai nepažįstate šios vietovės, geriau eikite į „Sandbanks“ paplūdimį, kur yra daug saugiau ir budi gelbėtojai“, – komentavo vienas gyventojas.

Kitas pridūrė: „Aš esu iš Pulo rajono. Sutinku su jumis, kad reikia padaryti daugiau, jog žmonės būtų saugūs Roklio upėje, per daug šeimų neteko čia savo artimųjų. Callum‘ą visada prisiminsime kaip didvyrį.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų