• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienio popietę Neryje, ties Valų kaimu, aptiktas stipriai suiręs skenduolio kūnas. Tėvai neabejoja, kad tai – vasario 4 dieną dingusio 15-mečio Mykolo kūnas. Po šios žinios veiksmų ėmėsi ir mokykla – visai mokyklos bendruomenei teikiama psichologinė pagalba. 

15

Pirmadienio popietę Neryje, ties Valų kaimu, aptiktas stipriai suiręs skenduolio kūnas. Tėvai neabejoja, kad tai – vasario 4 dieną dingusio 15-mečio Mykolo kūnas. Po šios žinios veiksmų ėmėsi ir mokykla – visai mokyklos bendruomenei teikiama psichologinė pagalba. 

REKLAMA

Pranešama, kad pirmadienį, gegužės 1 dieną, apie 16 val. policija gavo pranešimą apie Trakų rajone, Lentvario seniūnijoje, Valų kaime, Neries upėje rastą nenustatytos tapatybės vyro lavoną irimo stadijoje. Tada pareigūnai negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti, kad rastas dingusio Mykolo kūnas. 

Mokyklos bendruomenei teikiama pagalba

Vakar M. Davidonio tėtis Mindaugas Davidonis sūnaus paieškos grupėje paskelbė, kad po beveik tris mėnesius trukusių paieškų rastas jų sūnaus kūnas, nuvykę į įvykio vietą jie atpažino savo vaiko rūbus. Kol kas vyksta ekspertizė. 

Ši žinia sukrėtė ne vieną, o mokykla, kurioje mokėsi Mykolas, nieko nelaukdama pradėjo teikti pagalbą visai mokyklos bendruomenei. Susisiekus su Vilniaus savivaldybės atstovais, šie patikslino, kokių veiksmų imamasi. 

REKLAMA
REKLAMA

„Gimnazijos Krizių valdymo komanda jau ryte kreipėsi į Psichologinės pagalbos tarnybą, su kuria bendradarbiauja nuo vasario. Tarnybos specialistai po M. D. dingimo teikė psichologinę pagalbą I-ų klasių mokiniams ir jų tėvams, mokytojams. 

REKLAMA

Sulaukusi oficialios informacijos iš tėvų, klasės vadovė vakare susisieks su moksleivių tėvais. Rytoj (trečiadienį) (8 val.) suplanuotas informacinis susitikimas su M. D. klase. Šiuo metu mokiniams pagal poreikį gimnazijos psichologė teikia psichologinę pagalbą“, – informavo savivaldybės atstovai. 

Primename, kad pirmadienio popietę Neries upėje ties Valų kaimu aptiktas jauno skenduolio kūnas irimo stadijoje. Vasario 4 dieną dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio tėvai neturi jokių abejonių, kad rastas jų sūnus, tačiau tai dar turi patvirtinti ekspertai. 

REKLAMA
REKLAMA

Pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas

Anksčiau naujienų portalas tv3.lt pranešė, kad pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas. Naujienų portalą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio atstovė Julija Samorokovskaja informavo apie pradėtą ikiteisminį tyrimą skenduolio mirties priežasčiai nustatyti. 

„Kalbama, kad rastas Mykolo kūnas, bet kol ekspertai nepatvirtins, nebus oficialios išvados“, – nurodė ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jei paaiškės, kad rastas jaunuolis – M. Davidonis, bus apjungti du ikiteisminiai tyrimai. Pirmasis – ikiteisminis tyrimas dėl dingusio paauglio paieškos. Antrasis – mirties priežasčiai nustatyti. 

„Jeigu asmens tapatybė bus nustatyta, tai jie bus apjungti ir bus toliau ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vėlgi, tai parodys ekspertų išvados“, – patvirtino J. Samorokovskaja. 

Dingo vasario 4-ąją

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link. 

REKLAMA

Po 18 val. Dingęs vaikinas į skambučiu neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius. 

Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto aptikti vaikinui priklausę daiktai. Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

Nekaltinkite mokytojų.
Nekaltinkite mokytojų.
Sunku jiems nuo mokinių aršių tėvelių ir mamyčių, kai pypliai diktuoja savo "madas", o tėvai šoka į pagalbą savo nepraustaburniams, stovi už klasės durų ir ieško apšaukti mokytoją už , tiesiog nieką. Dažniausiai melą.
Mokyklos bendruomenė sukrėsta. O manau visi žinojo, kad daugelis vartoja narkotikus. Tai ir Mykolas kaip rašė pavartojo ir galimai upę sumaišė su lova. Bendruomenė reikia sukrėtimo tada gal kas ir pasikeis. Juk narkotikus vartoja visose mokyklose jau vaikai. Ir mirčių bus ne viena.Ir narkomanų kurie bus neigalus ir vagis tik daugės.
Auga ir bręsta dabartinė
Auga ir bręsta dabartinė
baisioji karta. Pasekmės ne už kalnų. Kur žiūri mokslo ministrė, ar ji supranta savo padėti šioje sistemoje. Nesupranta ir nenori suprasti, kad auga baisioji - prarastoji karta. Narkotikai mokyklose. O siaube.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų