Šimtai nuotraukų su garsiausiomis pasaulio žvaigždėmis: lietuvei Simonai tai tarsi terapija

Londone jau dešimtmetį gyvenanti Simona Jančaitytė yra garsenybių fanė iš didžiosios raidės – mergina negaili nei savo laiko, nei sveikatos, kad pamatytų, o geriausiu atveju ir pabendrautų, su savo mylimomis žvaigždėmis.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis
60

Pirmą kartą užklydus į Simonos „Instagram“ anketą, akys raibsta merginos asmenukių su garsenybėmis gausos. Dėl to merginai jau spėta priklijuoti „asmenukių medžiotojos“ etiketė, tačiau pati mergina sako, kad toks pristatymas jai tikrai nėra nei mielas, nei malonus:

„Toks pristatymas mane kartais ir erzina, nes savęs tokia tikrai nelaikau ir nesu. Londone, tokie kaip aš, tiesiog ir esame fanai, o jeigu mane taip pavadintų, būčiau priskirta ne prie fanų, o prie „dealerių“, kurie gaudo parašus iš bet kokio atlikėjo ar aktoriaus ir dar nusifotografuoja.“

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Pačiai Simonai tai tiesiog hobis. Visos jos iki šiol turimos asmenukės yra tik su mėgstamais aktoriais ar dainininkais ir mergina tikina, kad neturi nei vienos nuotraukomis su garsenybe, kuri jai nepatiktų.

„Tai man lyg kažkokia terapija. Smagu būna sužinoti, koks tas žmogus yra už scenos ribų“, – šypteli Simona.

Kol kitiems tai gali atrodyti keista, Simonos mama, seneliai, brolis ir draugai yra didžiausi merginos fanai ir džiaugiasi jos veikla.

Gyvenimą įsivaizduoja tik Londone

Dažnai susitikti su pasaulinio lygio žvaigždėmis Simonai pavyksta, nes nuo 2010 metų mergina gyvena Londone. Ten ji studijavo fotografiją, dirbo „O2“ arenoje ir „The Shard“ pastate, 72 aukšte fotografuodavo pasigrožėti miesto panorama susirinkusius žmones.

REKLAMA

Nors dabar Simona laiką leidžia Lietuvoje pas senelius, ji sako, kad savo gyvenimą sieja tik su Londonu, o jos viešnagės laiką gimtoje šalyje koreguos koronaviruso ir darbo pasiūlos situacijos.

O darbas Simonai yra labai svarbus – be jo, nebūtų nei koncertų, nei kelionių, nes dažniausiai už viską ji moka pati.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Nuo ko viskas prasidėjo

Pirmasis Simonos selfis  buvo su britišką „X faktorių“ laimėjusia Sam Bailey, o jeigu jums šis vardas sako nedaug, tai kita žvaigždė, su kuria ji nusifotografavo buvo dainų topuose karaliavusi Rita Ora.

„Pamenu, tą dieną dar laimėjau 50 svarų, skirtų nusipirkti Ritos Oros drabužių kolekcijai“, – priduria ji.

O tada ir prasidėjo – tą pačią savaitę į Simonos objektyvą pateko ir Lady Gaga, Lewis Hamiltonas, Lily Allen.

„Tai buvo labai įdomi patirtis. Vyko apdovanojimai, buvo raudonas kilimas ir žvaigždės mielai su mumis fotografavosi“, – tą kartą prisimena Simona.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Žvaigždės sveikinasi lietuviškai

Dabar Simona turi daugiau patirties ir netgi turi taktiką, kaip į save patraukti žvaigždžių dėmesį. Ji visada pamačiusi žvaigždes, numalšina norą rėkti iš laimės, kad neišgąsdintų savo mėgstamų atlikėjų ar aktorių, todėl ją dažniausiai galima pamatyti ramiai stovinčią ir besišypsančią. O garsenybėms prisiartinus – paklausia, kaip jiems sekasi.

Dar vienas būdas patraukti dėmesį – prabilti lietuviškai.

„Mano draugė svajojo nusifotografuoti su Dexteriu Fletcheriu, pamačius jį aš tiesiog pradėjau kalbėti lietuviškai ir iškart patraukiau jo dėmesį“, – juokiasi ji.

REKLAMA

Kalbėdama su žvaigždėmis Simona nepraleidžia progos pasakyti tai, kad yra iš Lietuvos, nes mergina nenori, kad ją laikytų angle, o ir pačioms garsenybėms, pasak jos, būna įdomiau kalbėtis sužinojus, kad ji kilusi iš mažos šalies.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Gali skambėti neįtikėtinai, tačiau Simonos dėka Rita Ora ir Dua Lipa išmoko pasisveikinti lietuviškai ir ją pamačiusios skuba ištarti „labas“.

Laukia nuo paryčių

Jeigu vis dar svarstote, kaip dėl šio pomėgio gali nukentėti Simonos sveikata, tai čia rasite atsakymą. Superfanė koncertuose dažnai stovi pirmose eilėse, tačiau dėl to reikia gerokai pakentėti. Prieš kai kuriuos koncertus dėl vietos pačiame priekyje, eilėje prie įėjimo tenka laukti nuo 5 ar 6 valandos ryto, kai pats koncertas prasideda 21 valandą ar vėliau.

Todėl Simonos mama nelabai dėl to džiaugiasi šiuo užsiėmimu, nes žino, kad gali taip nualinti savo organizmą, nes būna, kad Simona nepavalgo laiku ar nevalgo normalaus maisto.

Tiesa, iki šiol per naktį Simona yra laukusi tik vienintelės atlikėjos ir ji yra Lady Gaga.

„Lady Gaga yra nenuspėjama, o dėl kitų tikrai naktį nestoviu ir nelaukiu. Man Lady Gaga yra įkvėpėja, žmogus, į kurį aš noriu lygiuotis“, – sako mergina.

Būtent Lady Gaga ir tapo tuo žmogumi, su kuriuo nusifotografuoti buvo nemažas iššūkis. Simona su draugais dvi dienas nuo ryto iki vakaro lakstė paskui Lady Gaga, kol galiausiai pavyko su ja įsiamžinti.

„Tai gal ir nebuvo sunkiausia, tiesiog ji tas dienas visiškai neturėjo laiko sustoti ir nusifotografuoti. Sunkiausia būna per renginius, kaip pavyzdžiui, „Bafta“ apdovanojimai, nes gerbėjai rėkia iš visų pusių ir bando atkreipti garsenybių dėmesį, todėl būna itin sunku pagauti gražią pozą ir gražiai atrodyti nuotraukose“, – sako ji.

REKLAMA

Šoko ant scenos su Rita Ora

Simonos galerijoje šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis, tačiau dėl jų gali tekti praleisti ir ne vieną valandą prie viešbučių, restoranų, radijo stočių. Apie vietas, kur lankysis garsenybės Simona sužino iš paparacių, kartais – iš pačių garsenybių „Instagram“ istorijų arba ta informacija eina iš lūpų į lūpas.

Iš tiesų, yra kelios žvaigždės, su kuriomis Simona susitinka kur kas dažniau.

Dua Lipa, Rita Ora, Anne-Marie yra mano TOP trejetukas. Su jomis dažnai tenka susitikt ir apsilankyti jų koncertuose“, – pasakoja ji.

Žinoma, Simona turi ir išskirtinių istorijų su žvaigždėmis. Viena iš jų su Rita Ora.

„Hamburge kartu su ja šokau ant scenos. Kopenhagoje buvau atspausdinusi apie 300 plakatų su užrašu „Soul survivor“, tai yra jos dainos pavadinimas, ir išdalinusi juos kitiems gerbėjams. Šis poelgis pramušė visus ledus ir ji po koncerto mane susirado. Tada ji mane apsikabino ir verkėme kartu. Ji visada dėkoja man už tai, kad esu“, – atvirauja Simona.

Tačiau tai nebuvo labiausiai merginą nustebinusi asmenybė. Didžiausią nuostabą Simonai sukėlė Katy Perry.

„Visad buvau jos gerbėja, bet ne ta super mega, bet pamačius, kiek ji laiko po koncertų ar renginių skiria, kad nusifotografuotų su absoliučiai visais žmonėmis. Man padarė tai labai didelį įspūdį. Katy Perry mačiau 4 kartus ir visus tuos kartus ji bent 1 valandą praleido susipažinti su visais gerbėjais ir su jais nusifotografuoti“, – sako ji.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Su visais nusifotografuoti nepavyksta

Simona pasakoja, kad vis dėlto nusifotografuoti su visomis žvaigždėmis tikrai nepavyks. Pavyzdžiui, Ariana Grande po teroristų išpuolio jos koncerto metu Mančesteryje dabar yra visiškai neprieinama. Ji bijo fotografuotis su nepažįstamais.

REKLAMA

„Billie Eilish buvo labai lengvas laimikis ir labai draugiška, tačiau žinant, kokia ji populiari dabar, šansai nusifotografuoti prilygsta nuliui.

O dėl nemaloniausių, tai Nicole Szcherzinger nebuvo labai maloni, bet vis tiek nusifotografavome, o Charlį Puthą yra tekę matyti kelis kartus per dieną, bet jis nė karto nesustojo nusifotografuoti su gerbėjais“, – savo pomėgio užkulisiais dalinasi ji.

Lady Gaga, Katy Perry, Rita Ora, Dua Lipa, Anne-Marie, P!NK, Nicole Kidman, Benas Stileris, Owenas Wilsonas, Danielis Radclifas, Gerardas Butleris, Zara Larrson, Lana Del Rey, Selena Gomez, Ellie Goulding, Liamas Paynas, Iggy Izalea, Camilla Cabello, Edas Sheeranas, Shawnas Mendesas, Ella Eyre, Tovelo, Carly Rae Jepsen, Ava Max, Gigi Hadid, Nickas Jonas, Calvinas Harris, Jessie J, Miley Cyrus, Demi Lovato, Chaningas Tatumas – ir tai dar ne visos žvaigždės, su kuriomis yra nusifotografavusi Simona.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

Tačiau yra dar keletas žvaigždžių, su kuriomis dar nepavyko nusifotografuoti, tačiau Simona svajoja, kad pavyks su jomis nusifotografuoti, tai yra Cher, Adele, Billie Eilish, Jennifer Aniston, Sandra Bullock ir Jennifer Lopez.

Lietuvoje į tai žiūri kitaip

Simona juokiasi, kad Lietuva tikriausiai yra lengviausia šalis „asmenukių medžiojimui“ visame pasaulyje. Vien tik einant Gedimino prospektu, Vilniuje, ar vaikštant prekybos centruose galima sutikti atlikėjų ar aktorių.

„Tik Lietuvoje yra sunkiau prieiti prie jų, nes jautiesi taip, lyg būtum dėl to teisiama“, – juokiasi ji.

REKLAMA

Tiesa, Simona geriausiai sutaria su viena Lietuvos žvaigžde. Tai – Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Simonos telefone šimtai nuotraukų su pasaulinio lygio žvaigždėmis

„Justės fanė aš esu labai ilgą laiką, mes bendraujame jau kaip draugės. Tiek laiko pažįstamos, kad jau nebeišeina kaip su gerbėja kalbėti turbūt. Man ji tiesiog labai daug reiškia, daug iš jos išmokau ir daug patarimų esu gavusi.

Šią vasarą ji mane pakvietė į savo koncertą, kuris buvo per mano gimtadienį ir su visa grupe sudainavo man „Su gimtadieniu“. Pakalbėjo, kad mes daug metų draugaujame ir kad tokie fanai, kaip aš jai labai daug reiškia“, – įsimintiniausią akimirką su Jazzu pasakoja Simona.

Po to ji ir pati sugalvojo atsidėkoti Jazzu už viską. Šią vasarą prieš Justės Arlauskaitės koncertą Trakų pilyje Simona prie įėjimo dalino lapus su gražiausiais žodžiais apie Jazzu kitiems gerbėjams, kurie tuos lapus iškėlė į viršų skambant dainai „Po mano oda“.

„Jazzu verkė ir pasakė: „Ačiū, Simona, manau, kad čia tavo darbas“. Ji iškart nesuprato kas tai per žodžiai, bet kitą dieną jai visus juos surašiau ir ji dar kartą labai džiaugėsi ir dėkojo už juos ir už tai, kad esu“, – pasakojimą užbaigia ji.


Rašyti komentarą...
N
Nevydonas
2020-11-20 17:30:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų