Jaunavedžių pavardė pralinksmina vos ją ištarus: pasaulyje jie tokie vieninteliai

Dvidešimtmečiai Kieranas White‘as ir Tilly Christmas iš Dorseto, Didžiosios Britanijos, susituokė vos kelioms dienoms likus iki karantino pradžios. Jie abu nusprendė pasiimti vienas kito pavardes.

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

Iki Kalėdų likusį laiką jau skaičiuojame savaitėmis ir daugelis svajoja apie snieguotas Kalėdas. Tačiau baltos Kalėdos vienai jaunavedžių porai yra kasdienio gyvenimo dalis.

Britai Kieranas White ir Tilly Christmas susituokė vos kelioms dienoms likus iki karantino pradžios. Jie nusprendė abu pasiimti vienas kito pavardes ir tapo pirmaisiais pasaulyje ponu ir ponia „White–Christmas“ (lietuviškai – „Baltos Kalėdos“).

Dvidešimtmečių pora tikina, kad jie nė nebuvo pamanę, kaip kartu skambėtų jų pavardės, kol į tai dėmesio neatkreipė vienas draugas, rašoma dailystar.co.uk.

Tilly pasakoja: „Kai pradėjome draugauti, tiesą sakant, net nepagalvojome apie tai, kaip kartu sudėtos skambėtų mūsų pavardės, kol vienas draugas nepasidalino mūsų nuotrauka iš mokyklos išleistuvių, pridėjęs grotažymę #WhiteChristmas. Savo pavardę norėjau pasilikti dėl keleto priežasčių – man ji visada patiko, be to, labai mėgstu Kalėdas. Tiesiog taip nutiko, kad vyras, už kurio ištekėjau, turėjo tobulai prie manosios tinkančią pavardę!“

Pora susipažino mokykloje ir draugauja nuo tada, kai jiems buvo 12 metų. Abiems tai buvo pirmoji meilė ir šį mėnesį, vos kelioms dienoms likus iki karantino, laikydamiesi visų koronaviruso apsaugos priemonių, įsimylėjėliai pagaliau susituokė. Į šventę dėl apribojimų buvo pakviesti tik artimiausi žmonės.

Dėl koronaviruso pandemijos vestuvės Didžiojoje Britanijoje gali vykti tik su ribotu svečių skaičiumi. Nepaisant to, tūkstančiai porų vis dar nusprendžia vestuvių neatidėti ir tuoktis.


Rašyti komentarą...
F
Ff
2020-11-12 07:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažystu su pavardė Kalėda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų