Patarė, ką daryti, jei pagerinti plaukų būklės nepadeda net kaukės

Šiurkštūs, elektrinasi, greitai susivelia ir atrodo it nelankstūs šiaudai – tai apie plaukus, kuriuose net plaukų šepetys stringa. Tokie plaukai nei iš tolo neprimena sveikų, o dažniausia to priežastis – pažeista plauko struktūra ir drėgmės trūkumas. Daugiau apie tai – laidoje „Būk sveikas“.

„Sumažėjusį drėgmės lygį plaukuose lemia vitaminų trūkumas, prasta mityba, per mažas vandens kiekis, nekokybiškas plaukų dažymas, chloruotas baseino vanduo, saulės kaitra, elementariausi džiovintuvai, tiesintuvai“, – pasakojo plaukų gydomųjų terapijų meistrė Julija Mokolienė.

Pirmiausia reikia savęs paklausti, ar tikrai nežalojate plaukų ir laikotės paprastų kasdienių patarimų. Jeigu ne, pradėti reiktų nuo to. O kaip dėl naminių kaukių – ar jomis verta gelbėti plaukus?

„Aš pati esu išbandžiusi be galo daug namų receptų ir mano klientės ateina ir pasakoja, kad išbandė ir svogūnų sultis, ir garstyčias, ir įvairius aliejus. Bet to norimo rezultato tu neturi“, – teigė specialistė.

Jeigu iš naminių kaukių stebuklų tikėtis neverta, tai po gydomųjų plaukų terapijų jų būklė pasikeičia akivaizdžiai. Esą tokios procedūros gali išspręsti įvairias problemas, susijusias ne tik su išoriniu vaizdu.

Bet tokių procedūrų yra labai daug. Kokios jų yra geriausios?

Apie tai ir daugiau atsakymo ieškokite pokalbyje su plaukų gydomųjų terapijų specialiste, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Būk sveikas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų