Sapnuojate avariją? Tai svarbus perspėjimas jums

Jei sapne išvydote tragediją, katastrofą arba grėsmę, gali būti, kad jūsų laukia asmeninės problemos, kurių negalite pats suvaldyti. Toks sapnas dažnai reikia svarbų perspėjimą. 

Sapnai apie mirusiuosius (nuotr. 123rf.com)

Katastrofa ar apokalipsė

Kiekvienas esame sapnavę kokią nors gamtos ar žmogaus sukeltą tragediją, kurios metu bijome dėl savo ir savo artimųjų gyvybių. 

Tokie sapnai gali reikšti tam tikras asmenines problemas, kurių nebesuvaldome, arba tai, kad jaučiame tam tikrą grėsmę. Žinoma, nuolat žiniasklaidoje matomos naujienos apie katastrofas ir teroro aktus situaciją dar pablogina. Dėl to pasaulyje pradedame jausti nesaugūs.

Kartais sapnuodami košmarą bandome rėkti, bet jaučiame, kad neturime balso, o dėl to dar labiau išsigąstame. Psichologai tai aiškina miego paralyžiumi.

Paskutinės miego fazės metu, kuri sutampa su ta miego faze, kurioje sapnuojame, mūsų smegenys tyčia paralyžiuoja kūną, kad galėtume ramiai miegoti ir nepradėtume miegodami „gyventi“ – bėgioti, šokinėti ir t.t.

Miego paralyžių turintys žmonės dažnai pabunda prieš šią paskutinę miego fazę ir kurį laiką praleidžia tarpinėje miego ir budėjimo būsenoje. Tai gali pasireikšti negalėjimu judėti, kalbėti, o kai kuriais atvejais – net ir kvėpuoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų