Pirmadienio horoskopas: astrologai pataria itin stropiai skaičiuoti pinigus

Savaitės pradžios horoskopas žada, kad startas nebus lengvas. Būsite emociškai pažeidžiami, daug kas kels nerimą, todėl nereikėtų pilnai pasiduoti jausmams. Šiomis dienomis kai kam vertėtų stropiai skaičiuoti pinigus. Nusiteikite bendrauti, tačiau supraskite, kad lengva nebus. Ką konkrečiai jums žada Zodiako ženklai – skaitykite toliau.

Astrologija (pixabay.com nuotr.)

Avinas

Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti reikalai arba nepavyksta išsiaiškinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių.

Tauras

Ši diena žada susitikimus su draugais, pažįstamais. Kažkas iš jų jums gali įsiūlyti nereikalingą arba nekokybišką prekę. Tačiau iš kitų galite tikėtis draugiškų patarimų, intriguojamų pasiūlymų.

Dvyniai

Gali varginti ir kelti nerimą užkulisiniai reikalai, intrigos. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys skųsitės sveikata. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Vėžys

Šiandien pasižymėsite didesniu jautrumu. Tai netrukdys dieną, bet vakare jau galite būti tokie įsijautrinę, kad klaidingai interpretuosite artimųjų žodžius bei poelgius.

Liūtas

Šiandien stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite racionalūs, apdairūs, jei reikės tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Tiesa, situacija gali pareikalauti daugiau aktyvumo, rizikos. Verta apie tai pagalvoti, bet skubėti nepatartina.

REKLAMA

Mergelė

Būsite nusiteikę bendrauti, domėtis kitų žmonių gyvenimu, reklama. Jeigu ketinate kur nors vykti, pasirūpinkite, kad jūsų technika būtų tvarkinga.

Svarstyklės

Rutina, buitis šiek tiek gadins nuotaiką. Kita vertus, negalėsite pakęsti betvarkės, tad nesėdėsite rankų sudėję. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, juk visi daro klaidų.

Skorpionas

Nusimato sportinis ar kitoks renginys, pramoga, pasimatymas. Jums derėtų labiau atskleisti savo žaismingumą, romantiškus jausmus, būti dosnesniems, antraip galimi nesusipratimai.

Šaulys

Vilios pramogos, linksmybės, pasimatymai, tačiau gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos sutrikimas.

Ožiaragis

Tikėtinas nemalonus atoveiksmis, jeigu nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir kitiems būsite perdėtai priekabūs, o ir patys jausite spaudimą iš šalies, raginantį elgtis neįprastai.

Vandenis

Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt norėsis priimti reikšmingą sprendimą dėl jausmų bei santykių. Galite pasielgti taip, kaip jums nebūdinga.

Žuvys

Diena bus neproduktyvi, jei reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamiesi, kad kažkas kitas viską padarys ar suras jums reikiamos informacijos. Galite mėgautis kelione arba gauti žinią iš užsienio ar iš švietimo, socialinės institucijos.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų