Žvaigždės pradeda raminti: sunkumai jau praeityje, bus puikus metas rimtiems darbams

Pirmosios dvi savaitės dienos Zodiako ženklams buvo sudėtingos. Astrologai prognozuoja, kad nuo šiandien situacija turėtų pradėti tvarkytis. Jūsų gyvenimuose stos ramybė, bus ramus laikas. Šiomis dienomis daug kas priklausys tik nuo jūsų pasirinkimų, sprendimų. Panašu, kad nerimas ir nežinomybė kamuoti nebeturėtų. Ką žvaigždės žada jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Ramus laikas, palankus susitelkti į savo asmeninius reikalus, šeimą, namus. Palankus metas ieškoti tinkamesnės gyvenamosios vietos arba rinktis baldus, pradėti remontą.

Tauras

Puikus metas: šiandien jūs tikrai daug ką galite. Visiškai pasikliaukite savo jėgomis, sumanumu.

Dvyniai

Jums skirtas dėmesys, simpatijos nebus atsitiktinės: tai žmonės, kurie jus išties vertina, myli ir nori padėti, tad neatstumkite jų. Šios dienos naujienos, netikėtumai gali naudingai pakeisti finansinius, veiklos planus.

Vėžys

Jums pavyks nuraminti, įtikinti ne tik artimuosius, bet ir tuos, kurių veikla susijusi su jumis. Tarkitės, derėkitės, nebijokite nusileisti. Tinkamas laikas bendrauti su konkurentais, priešais: pavyks sutarti taikiai ir naudingai.

Liūtas

Neskubėkite vertinti, būkite atidesni vyresnių asmenų nuomonei, patarimams. Palanku tvarkyti kredito reikalus. Nedramatizuokite nesusipratimų su mylimu žmogumi: tai laikina ir nesunkiai išsprendžiama.

Mergelė

Sėkmingas laikas svarbiems vizitams, lemtingiems sprendimams. Vakaras palankus aiškintis keblius meilės santykius.

REKLAMA

Svarstyklės

Geras metas rizikuoti, jeigu esate griežti ir ryžtingai sprendžiate problemas. Nebloga proga aptarinėti jūsų uždarbį su vadovu.

Skorpionas

Galite tikėtis sulaukti ne tik moralinės paramos, bet ir finansinės pagalbos. Jūsų pasitikėjimas savimi padės artimiesiems nusiraminti ir paklusti jums. Neblogas laikas dalykinėms kelionėms.

Šaulys

Nevertėtų afišuotis: kuo mažiau būsite pastebimi ir perprantami, tuo mažiau problemų patirsite ir daugiau naudos gausite. Sena draugystė gali virsti slaptu meilės romanu.

Ožiaragis

Šiuo metu nuo jūsų daug kas priklauso. Pasinaudokite puikia proga energingai sutvarkyti jums svarbų reikalą. Nedvejokite, nebūkite pasyvūs. Į save atkreipsite įdomių asmenų dėmesį.

Vandenis

Tai palankus metas, bet verta užsiimti ir teorine problemų sprendimo puse, ir imtis konkrečių veiksmų. Spręskite reikalo finansavimo klausimą.

Žuvys

Naudingų susitikimų diena. Būkite atidūs jus pasiekiančiai informacijai, gautiems pasiūlymams: jų nauda atsiskleis ne iš karto, bet bus nemenka. Gali užsimegzti tarnybinis romanas.

Šaltinis: vytautus. com

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų