Sekmadienį Vilnius klegėjo šeimų šventės garsais

Šeima – tai uostas, kuriame galime būti savimi. Šeima – tai stuburas, parodantis ar stipri ar silpna ji... Mes jaučiamės saugūs tada, kai šeima mus palaiko.

Sekmadienį Vilnius klegėjo  šeimų šventės garsais (nuotr. Organizatorių)

Mes liūdime ir esame pasimetę, kai neturime kur sugrįžti...“ – taip kalbėjo šeimų eisenos „Mes už šeimą“ organizatorė ir visos šventės sumanytoja Jurgita pocienė.

Sekmadienį Vilnius klegėjo  šeimų šventės garsais (nuotr. Organizatorių)

Jau šeštą kartą Vilniaus miestas šventė "Šeimos dieną" - liudijimą vertybės - kuri yra pamatas kiekvieno žmogaus gyvenimui.

Pradedant nuotaikingu šokiu Katedros aikštėje, smagia eisena Gedimino prospektu, baigiant "Metų šeima 2019" apdovanojimais bei pirmą kartą Lietuvoje organizuoti "Šeimų teatrų festivaliu“. Metų šeima – Paulauskai iš Šilutės Šiais metais „Metų šeimos“ titulą pelnė Eglės Paulauskienės, auginančios 6 vaikus, iš kurių vienas yra neįgalus, šeima.

REKLAMA

„Mūsų šeima nenustygstanti vietoje, mėgstanti keliauti po mūsų nuostabios Lietuvos apylinkes, grožėtis išskirtine gamta.

Daug laiko praleidžiame gamtoje, grožėdamasi jos didybe, kiekvienas metų laikas išskirtinai gražus. Šiuo metu gamtos toli ieškoti nereikia, nes šeima pakeitė gyvenamąją vietą.

Gyvename tikrame rojaus kampelyje, gamtos apsuptyje. Namie beveik niekada nebūna ramu, kiekviena akimirką vyksta koks nors veiksmas, bet juk kitaip ir negali būti 8 asmenų šeimoje, kurioje auga 6 skirtingo amžiaus vaikai. Mama visada ieško tokios veiklos, kad tiktų visiems šeimos nariams.“ Mama Eglė žmogus, kuris sugeba ne tik rūpintis namais, bet ir užsiimti bendruomeniška veikla.

Ji yra SIŽG bendrijos „Šilutės Viltis“ ir Asociacijos „Traksėdžių viltis“ pirmininkė.

Kaimo kuriame gyvena seniūnaitė. Šia veikla mama negalėtų užsiimti be šeimos narių palaikymo ir pagalbos, nes tai atima daug laiko. Eglė mezga, siuva, neria, groja akordeonu, dainuoja ir tai tik keli iš daugelio hobių.

Sekmadienį Vilnius klegėjo  šeimų šventės garsais (nuotr. Organizatorių)

Tėtis Valerijus yra visų galų meistras, visuomet sutaisys daiktus kurie iš pirmo žvilgsnio nepataisomi. Jis tikras gamtos žmogus, nes tik būvimas gamtoje jam suteikia stiprybės. Vyriausia dukra Vitalija dirba savo svajonių darbą, ji yra plaukų fėja, dirba kirpėja.

Dukra Karolina meniška siela kuri mokosi „Šilutės pirmojoje gimnazijoje“, groja gitara ir dainuoja, mėgsta gaminti, nerti, tapyti ir dalyvauja labdaringose veiklose kartu su mama.

Sūnus Justas – nuostabus ir ypatingas berniukas lankantis penktą klasę. Jo atėjimas į mūsų šeimą atnešė daug sumaišties, kuri peraugo į šeimos stiprybę ir įkvėpimą siekti geresnės ateities. Mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje.

REKLAMA

Dukra Akvilė judri princesė kelianti visiems nuotaiką. Ji yra žingeidi, šoka, bei mėgsta padėti mamai namų ruošoje. Mokosi Šilutės Žibų pradinėje.

Dukrelė Ugnė yra droviausia šeimos narė, tačiau yra labai smalsi, mėgstamiausias užsiėmimas žaisti su broliais ir seserimi, net darželyje išėjusi į lauką ieško mažesnio vaiko, kad galėtų pavedžioti, rudenį keliaus į pirmą klasę. Sūnelis Erikas jauniausias vaikas, berniukas judrus, smalsus bei greitai mokosi, lanko darželį.

Konkurse „2019 metų šeima“ kovėsi 9 kriterijus atitinkančios šeimos, iš kurių į finalą pateko trys. Pagrindinio titulo laimėtojų šeima gaus piniginį 500 Eurų prizą, įsteigtą renginio orgnizatorių – Daugiavaikių šeimų asociacijos MES.

Visi naujagimiai lygūs! Renginio metu iniciatyva „Visi naujagymiai lygūs“ atliko nuostabią misiją. Vienišai mamytei iš Ignalinos buvo padovanotas ypatingas kraitelis – „Kūdikio lizdas“, kuriame būsima mamytė atras absoliučiai viską, ko prireiks ateinančiam į šį pasaulį naujam žmogučiui pirmuosius 6 mėnesius. Nuostabu yra tai, kad iniciatyva „Visi naujagymiai lygūs“ skatina dalintis gerumu. Kiekvienas nupirktas „Kūdikio lizdas“ suteikia galimybę tokį kraitį padovanoti sunkiai besiverčiančioms mamytėms.

Sekmadienį Vilnius klegėjo  šeimų šventės garsais (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų