REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar šiuo metu šį straipsnį skaitote todėl, kad bandote susilaukti vaikelio? Jei esate įsitikinę, jog šiuo metu yra pats tinkamiausias metas pradėti šeimą, sveikiname.

Ar šiuo metu šį straipsnį skaitote todėl, kad bandote susilaukti vaikelio? Jei esate įsitikinę, jog šiuo metu yra pats tinkamiausias metas pradėti šeimą, sveikiname.

REKLAMA

Kad užsimegztų gyvybė, reikia dviejų žmonių. Kai kuriems šis itin atsakingas žingsnis realybe tampa vos po vieno bandymo, kitiems prireikia daugiau laiko. Kad ir kaip ten bebūtų, jūsų žvilgsnis užkliuvo už tinkamos antraštės.

Juk tikrai teko girdėti, kad lengviau pastosite mylėdamiesi tam tikromis pozomis. Mokslininkai dar neįrodė tam tikrų sekso pozų veiksmingumo, tačiau milijonai moterų visame pasaulyje teigia, jog tam tikros pozos padeda ne tik lengviau pastoti, bet ir užmegzti tam tikros lyties vaikelio gyvybę.

Nebandžius nesužinosite. Štai kelios sekso pozos, kurios, kaip teigiama, nėštumo teste parodys teigiamą rezultatą.

Misionierius

Šia poza mylėtis yra patogiausia. Moteriai gulint ant nugaros, o jos partneriui esant ant viršaus, vyro sėkla turi daugiau šansų pasiekti gimdą.

REKLAMA
REKLAMA

Šuniukas

Mylintis būtent šia poza, labiau atsiveria gimda, dėl ko sperma turi daugiau šansų patekti į gimdos vidų ir užmegzti gyvybę.

Švytintis trikampis

Nebūkite suklaidinti įmantraus pavadinimo. Švytintis trikampis yra šiek tiek kitaip atliekama misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros, o jos partneris – ant viršaus. Moteris gali kojomis apsivyti partnerio liemenį ir taip suteikti sau daugiau šansų pastoti.

REKLAMA

Priekalas

Tai dar viena misionieriaus pozos variacija, tačiau prieš vyrui patenkant į moters kanalus, pastaroji turi virš galvos iškelti savo kojas. Taip ne tik padidinsite tikimybę sulaukti šeimos pagausėjimo, bet ir lengviau surasite tą itin gerai pasislėpusį G tašką.

Magiškas kalnas

Ši poza kažkuo primena šuniuko, tačiau partneris savo krūtine prisiglaudžia prie moters nugaros. Jei sunku išlaikyti pusiausvyrą, į pagalbą pasitelkite pagalves. Būnant tokioje pozoje, partnerio sperma greičiau ir geriau pasieks moters gimdą.

Šaukštai

Šioje pozoje ne tik gera gulėti, bet ir mylėtis. Moteris guli ant šono, o jos partneris iš nugaros ją apkabina. Moters dubuo atsiduria tokioje padėtyje, kad vyro spermai nėra kur dingti, tik į gimdą.

REKLAMA
REKLAMA

Drugelis

Tikitės, jog tokį romantišką pavadinimą turinti sekso poza bus itin jauki? Atvirkščiai. Norint mylėtis būtent taip, prireiks stalo. Ant jo atsigulusios moters klubus partneris pakelia šiek tiek į viršų. Ši poza padeda spermai ilgiau likti makštyje, dėl ko padidėja šansai pastoti.

Indra

Atliekant šią pozą, moteris, kaip ir mylintis misionieriaus būdu, guli ant nugaros ir į orą pakelia klubus. Tai lengviau padaryti padės pagalvės.

Atvirkštinė kaubojė

Šį kartą ant nugaros guli vyras, o jo antroji pusė, nusukusi nuo partnerio veidą, sėdasi ant jo. Jei patinka kontrolė, ši poza kaip tik jums.

Segtukas

Dar viena ant viršaus mėgstančioms būti moterims skirta poza. Partneriui gulint ant nugaros, išlaikydama tiesias kojas, ji ant jo atsisėda. Segtuko poza ypač tinka šiek tiek apkūnesnius partnerius turinčioms moterims.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Geriausias laikas pastoti

Jau susipažinote su pastoti padėsiančiomis sekso pozomis. Pats metas išsiaiškinti, kada yra pats tinkamiausias laikas jas išbandyti.

Iš pradžių verta priminti, kad jei nesiruošiate susilaukti vaikų, neužsiimkite nesaugiu seksu. Nors yra dienų, kuomet moteris turi daugiau šansų pastoti, laiko, geriau jau apsauga pasirūpinti iš anksto, nei po to gailėtis.

Kiekviena moteris žino, jog ji privalo stebėti savo mėnesinių ciklą, nes tik jis gali padėti nustatyti geriausią pastojimui tinkamą laiką. Jei žinote, kada prasideda ovuliacija, sekso pozas išmėginti patariama vos tik prasidėjus šiam periodui.

Labiausiai vaisinga moteris yra iki ovuliacijos likus 2 ir po jos praėjus 3 dienoms. Jei visa tai atrodo per daug sudėtinga ir painu, mylėkitės 3 kartus per savaitę ir tikrai neprašausite pro šalį.

REKLAMA

Ko vengti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Bandant sukurti šeimą, reikėtų nepamiršti ir tam trukdančių dalykų, tokių kaip rūkymas, per didelis suvartojamo kofeino ir alkoholio kiekis.

Šie faktoriai trikdo natūralią hormonų pusiausvyrą, turi įtakos ovuliacijai, dėl ko, jei bandote susilaukti vaikelio, bent kuriam laikui reikėtų vengti šių žalingų įpročių ir pagundų.

Taip pat patariama nepamiršti ir apie savo kūno svorį. Jei jūsų KMI per mažas arba per didelis, gali atsirasti papildomų bėdų, sunkiau pastojama. Pasirūpinkite ir savo burnos higiena, o tiksliau, dantų sveikata. Ypač vertėtų atkreipti dėmesį į partnerio dantenų būklę, kadangi ji išduoda apie jo vaisingumą.

Nepersistenkite sportuodami, bandykite išvengti streso bei pagalvokite apie savo amžių, kadangi ir tai gali turėti įtakos jūsų galimybėms susilaukti vaikelio. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų