Pagal šių metų atrankos schemą visi atlikėjai suskirstyti į „raudonuosius“ – gerai žinomus, „geltonuosius“ – mažiau žinomus ir „žaliuosius“, kurie tik pradeda muzikinę karjerą. Visų jų atstovai pasirodys tiek pirmojoje įžanginėje laidoje sausio 13 dieną, tiek antrojoje sausio 20-ąją. Antrosios metu sužinosime, kurie atlikėjai praėjo komisijos filtrą ir pateko į „žiūrovų teismą“.
Sausio 27 , vasario 3 ir vasario 10 dienomis vyks atitinkamai „žaliųjų“, „geltonųjų“ ir „raudonųjų“ turai, kurių metu atlikėjų ateitį lems žiūrovai, už patikusias dainas balsuosiantys telefonu. Daugiausia žiūrovų balsų pelnę atlikėjai pateks į vasario 17 ir vasario 24 dieną vyksiančius pusfinalius. Komisija taip pat balsuos, tačiau lemiamas balsas priklausys žiūrovams.
Šį šeštadienį „raudoniesiems“ atstovaus Aistė Pilvelytė, „Saulės kliošas“, Rasa Kaušiūtė, „geltoniesiems“ – Dima Šavrovas, „Mėsa“, Natas.
Atrankos komisijoje – Lietuvai aukščiausią šeštąją vietą pernai iškovoję „LT United“, muzikologė Zita Kelmickaitė, psichologė Vilma Kuzmienė. Atrankos koordinatorius – LTV muzikos prodiuseris Jonas Vilimas.
Atrankos laidų vedėjui Rolandui Vilkončiui šiemet talkins ne Jurga Šeduikytė, o Gabrielė Bartkutė.
Nacionalinė „Eurovizija“ – kiekvieną šeštadienį patogiausiu laiku – 21.00 per nacionalinę televiziją.

Rašyti komentarą...
t
to: dievui i ausi
2007-01-21 16:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
LT UNITED I EUROVIZIJA!!!!!! DIEVE ISGIRSK DAR NENUDURNEJUSIOS LIETUVOS PUSES MALDAS!
Atsakyti
0

V
Viktas
2007-01-24 10:23:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad kiekvienas turime savo nuomone ir ją pareikšdami norime, kad Eurovizijoje Lietuvos atstovas pasirodytų kuo geriau. Tačiau tai ką matau šių metų preliminarinėje atrankoje - pikta ir baisu.
Baisu tai, kad nesugebame surengti net normalią atrankos formą, padėdami ant tos pačios svarstyklių lėkštės profesionalius atlikėjus ir "užstalės" dainorėlius. Be abejo, budamas profesionalaus dainininko vietoje ir turedamas bent dalelę savigarbos, įsižeisčiau tokia tvarka ir nedainuočiau prieš komisiją, kurios didesnę dalį sudaro ne ką geresni atlikėjai (Atleiskit jau man "mažai suprantančiam" LT UNITED grandai, kurie sugebėjote praeitais metais prastumti liet. liaudies dainos "Ant kalno mūrai, joja lietuviai..." pagrindu, gal net galima sakyti nuplagijuotą, aranžuotą) "savo kūrybos" kūrinį (Gerai, kad Europa dar mažai girdėjo ir neišmoko dainuoti liet. liaudies dainų). Neturiu nieko prieš visus komisijos narius, kurie yra savo srities profesionalai, tačiau taip išsidirbinėti prieš kolegas ir prieš plačią televizijos žiūrovų auditoriją yra žemiau žemo lygio. Tikrai pikta buvo žiūrėti į komisijos narius, kurie tiesiog maivėsi, o ne dirbo savo darbą. Suprantu, kad kartais klaiku ir juokinga buvo žiūrėti, klausytis kai kurių atlikėjų (nenorėdamas užgauti tų, kurie "įsėdo ne į tą vežimą", jų nevardysiu. Kas žino, gal atetyje kuris nors taps žymiu Lietuvos komiku ar artistu), tačiau bent kiek save gerbiantis muzikos specialistas negali sau leisti atvirai tyčiotis ir svaidytis tiesioginėmis užgauliomis replikomis.
Mano manymu, tai turėjo būti ne atrankos komisija ir atranka, o tiesiog perklausa. Jos metu meno mokslo mokyklų, konservatorijų ar bent jau gerą klausą turintys specialistai tik užkirstų į LT Eurovizijos atranką kelią tiems, kurie dar mažai žinomi ir dainuojantys "į lankas"...
Visų kitų atlikėjų ir dainų likimą jau turėtų spresti daugumas, atvirai reikšdami savo nuomones balsavimais ar panašiai (Be abejo labai svarbią dalį paliekant muzikos specialistų atsiliepimams). Komisijos nariai turėtų vertinti kiekvienas atskirai, nesitardamas ir nekreipdamas dėmesio į kolegų nuomones, bei klausytojų skandavimus ir ovacijas.
Tai trumpi mano pamastymai.
P.S.
Komisijos nariui, vienam iš "galingiausių" Lietuvos balsų ir "šokėjų", patarčiau kepurę ir jureiviškus marškinėlius sarkastiškai dėvėti jumoristinių renginių metu, kuomet nori pasišaipyti iš save, o ne taip viešai reikšti savo žemą lygį ir nesubrendimą.
Kas liečia diskvalifikuotus, ar dėl to kad atėje "KOMISIJAI" nedainavo savo dainų ir nepateko į tolimesnę atranką, profesianalius daininikus gražinti atgal, t.y. suteikti išgirsti plačiai auditorijai jų paruoštas eurovizines dainas. Nereikia laikytis komisijos ambicijų. Tegul laimi geriausia, gražiausia daina ir geriausias atlikėjas. Nuo to manau visiems ir visam Lietuvos muzikos pasauliui bus tik geriau.
P.S.S
Jei vistik neleistų, prieš tai paminėtai grupei atlikėjų, dalyvauti tolimesnėje atrankoje, nuoširdžiai suprasčiau tuos jų kolegas, kurie patys dėl to atsisakytų toliau dalyvauti galima vadinti kol kas tik apgailėtinu vardu - farsas. Dar juk ne pasaulio pabaiga. Juk visi daininikai ir muzikantai - viena didelė šeima.
Su pagarba visiems Lietuvos muzikos gerbėjams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų