REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Specializuotos automobilių dirbtuvės – vieta, į kurią norime atvežti savo automobilį specifiniams darbams atlikti. Nuo elementarios alyvos keitimo iki rimtesnių, daugiau įgūdžių reikalaujančių darbų.


Specializuotos automobilių dirbtuvės – vieta, į kurią norime atvežti savo automobilį specifiniams darbams atlikti. Nuo elementarios alyvos keitimo iki rimtesnių, daugiau įgūdžių reikalaujančių darbų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto, net ir matant „specializuotos dirbtuvės“ užrašą, ne visada gali būti užtikrintas, jog gausite atitinkamą kainos ir kokybės santykį, tačiau Vilniaus prieigose įsikūrusių „Ultraride“ dirbtuvių įkūrėjai mano, jog atėjo metas imtis iniciatyvos, kuri visiems laikams pakeistų požiūrį į automobilio remontą.

REKLAMA

Ultraride automobilių dirbtuvės
Ultraride automobilių dirbtuvės

Siekia siūlyti platų paslaugų spektrą


Vilniaus prieigose įsikūrusių „Ultraride“ dirbtuvių įkūrėjai teigia, jog šiandien automobilių vairuotojai susiduria į įvairiais iššūkiais: detalių paieškomis, logistika, darbų organizavimu pas skirtingus tiekėjus, norint gauti reikiamas paslaugas. Atsižvelgdami į daugelį vairuotojų varginantį priežiūros procesą,  automobilių restauracijos ir remonto srityse patirties sukaupę specialistai galiausiai ryžosi pasiūlyti unikalų sprendimą – atidaryti dirbtuves, kurioje vairuotojai galėtų gauti visas įmanomas paslaugas.

REKLAMA
REKLAMA

„Klientui tereikia atvykti, palikti automobilio raktelius, o visais rūpesčiais ir iššūkiais pasirūpinsime mes“, – priduria „Ultraride“ dirbtuvių atstovai.


„Esame pasiruošę pasirūpinti pilnu automobilio aptarnavimu ir remontu: atlikti važiuoklės patikrą ir remontą, pasirūpinti tepalų, filtrų, grandinės ar diržų keitimu, variklio perrinkimu, įvairiais elektros darbais, diagnostika, kodavimu, programavimu, kėbulo geometrijos atstatymo, dalių užsakymo, paruošimo dažymui, dažymo, automobilio išrinkimu bei surinkimu ir galiausiai – automobilio tobulinimu didinant galią ar suteikiant jam unikalią išvaizdą, su standartiniais ir nestandartiniais apdailos darbais“, – priduria dirbtuvių atstovai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Siūlo ne tik standartines remonto paslaugas


Sukaupta patirtis dalyvaujant automobilių sporto varžybose bei jam ruošiant nestandartinius projektus, „Ultraride“ komandos nariai gali užtikrinti, jog šiose dirbtuvėse visada atsiras vietos tiems, kurie trokšta nestandartinių paslaugų.


Esant poreikiui, dirbtuvėse plušančių specialistų komanda gali pasirūpinti laidų, išmetimo sistemos, homologuotų saugos lankų ir kitų dalių gamyba. Priklausomai nuo poreikių, „Ultraride“ dirbtuvėse suteikiama galimybė paruošti automobilį atitinkamai automobilių sporto disciplinai.

REKLAMA

Puikus to pavyzdys – lenktynininko, Norberto Daunoravičiaus projektas.
3 serijos BMW pagrindu sukurtas drifto bolidas, kurio pasirodymas varžybose visuomet sulaukia išskirtinio dėmesio.


Ultraride automobilių dirbtuvės
Ultraride automobilių dirbtuvės

Dirbtuvių pažiba – drifto bolidas


Tūkstančiai automobilių sporto gerbėjų bei nemažas
Norberto Daunoravičiaus sekėjų būrys dar praėjusiais metais atidžiai stebėjo kaip lenktynininkui sekėsi prisitaikyti prie absoliučiai naujo bolido, tačiau retas benzingalvis žino, jog dėmesio nestokojantis BMW, automobilių sporto varžyboms buvo paruoštas „Ultraride“ dirbtuvėse.

REKLAMA

„Projektas tikrai nebuvo lengvas, bet smagu matyti tokį rezultatą, pasiryžti kažkam naujam ir nuo standartinio automobilio nupirkimo iš JAV, per metus jį pilnai paruošti autosportui. Aišku, kas yra susidūręs su tokio pobūdžio projektais žino, kad tam nėra galo, tad jau dabar planuojama daug įvairių atnaujinimų ir tobulinimų“, – sako  dirbtuvių atstovai.


Norberto Daunoravičiaus bolidas
Norberto Daunoravičiaus bolidas (nuotr. Andrius Laucius)

„Ultraride“ dirbtuvių atstovai tikina, jog kiekviena užduotis prie šio sportinio automobilio nuolatos reikalavo naujų sprendimų. Pavyzdžiui, „Ultradition“ komanda sukūrė unikalų kėbulo apdailos komplektą. Visas automobilis buvo nuskenuotas, o jam skirtos dalys buvo sumaketuotos 3D erdvėje ir atspausdintos 3D spausdintuvo pagalba. Galiausiai, išgavus norimas formas, dalys buvo pagamintos iš stiklo pluošto, nors ateityje komanda planuoja kėbulo detales pagaminti iš anglies pluošto ir kevlaro.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 „Sėkmingą progresą įtakojo komandos atsidavimas ir savo srities išmanymas, kiekvienas narys žino tai ką ir daro geriausiai, kas ir leidžia tiek surinkti variklį, ar pagaminti 3D apdailos detalę“, – priduria prie automobilio dirbę „Ultraride“ atstovai. 


Naujoviški sprendimai buvo pritaikyti ne tik ruošiant sportinio automobilio kėbulo detales. Galinius automobilio ratus suka ne egzotiška aštuoniukė ar japoniškos kilmės „Toyota“ variklis. Projektą kuravę „Ultaride“ nariai nusprendė pasirinkti „BMW M3“ ir „M4“ automobiliuose naudojamą 6 cilindrų benzininį variklį, kuris, be abejonės, turėjo praeiti modifikacijų kelią.

REKLAMA

„Šis variklis dabar naudoja „Turbosystems“ hibridines turbinas, „Insane Performance“ gamybos alkūninio veleno skriemulį“, – atskleidžia projekto autoriai.https://www.youtube.com/watch?v=QY_UeM8O0pY


„Drifto varžyboms skirtam bolidui taip pat panaudojome dar vieną naujovišką sprendimą – originalią, dvigubos sankabos (DCT) automatinę pavarų dėžę. Vis dėlto, pasinaudoję „HGT Tuning“ kompiuterio pagalba, suprogramavome ją taip, jog veiktų kaip mechaninė. Tai reiškia, jog automobilyje yra sumontuotas sankabos pedalas. Galiausiai, prie viso to teko sudėti „M“ serijos automobiliuose randamą važiuoklę, o priekinėje pakaboje sumontavome būtent driftui reikalingą „Individual Racing Parts“ ratų išsukimo komplektą“, – priduria „Ultraride“ atstovai.

REKLAMA

„Apskritai, standartinį automobilį paruošti automobilių sportui galima ir per du mėnesius, bet su sąlyga, jeigu tai jau yra išbandytas modelis ir nereikia kiekvieno sprendimo testuoti bei ieškoti tinkamiausio varianto. Aišku, kiekvienas projektas yra labai individualus, vienam darbui galbūt užteks ir vienos dienos, kitam savaitės ir dar daugiau, tačiau visada tikslas išlieka toks pats – kad darbai būtų atlikti nepriekaištingai.“


Daugiau informacijos rasite „Ultraride“ dirbtuvių „
Instagram“ arba „
Facebook“ socialinių tinklų paskyrose.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų