REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Dar šiemet „Opel“ prekybos salonus pasieksianti atnaujinta „Corsa“ sieks mažų automobilių pirkėjus pavergti drąsesniu ir emocionalesniu dizainu, intuityviai valdomomis technologijomis ir efektyvesnėmis elektrinėmis ir „Mild-Hybrid“ jėgainėmis.


Dar šiemet „Opel“ prekybos salonus pasieksianti atnaujinta „Corsa“ sieks mažų automobilių pirkėjus pavergti drąsesniu ir emocionalesniu dizainu, intuityviai valdomomis technologijomis ir efektyvesnėmis elektrinėmis ir „Mild-Hybrid“ jėgainėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasirinktinai atnaujintoje „Corsa“ siūlomas visiškai skaitmeninis „Snapdragon Cockpit“ platformos pagrindu sukurtas „Qualcomm Technologies“ kokpitas su naujomis, intuityviomis informacinėmis ir pramoginėmis funkcijomis ir iki 10 colių spalvotu jutikliniu ekranu. Neakinantys „Intelli-Lux LED®“ matriciniai žibintai, kuriuos 2019 m. „Corsa“ atnešė į mažų automobilių segmentą, taip pat yra dar geresni ir tikslesni – dabar juos sudaro 14 LED elementų. Naujausia mažų automobilių bestselerio interpretacija gali pasigirti aukštosiomis technologijomis ir po variklio dangčiu.

REKLAMA

Dabar „Corsa Electric“ taip pat turi daugiau galios ir patobulintą bateriją, leidžiančią nuvažiuoti iki 402 km pagal WLTP. Kitos pavaros taip pat turi naujovių – „Corsa“ yra pirmasis „Opel“ modelis, kurį bus galima įsigyti su 48 voltų hibridine sistema.


Atnaujinta Opel Corsa
Atnaujinta Opel Corsa

„Opel Corsa“ jau daugiau nei 40 metų yra bestseleris. Pastaruosius dvejus metus jis taip pat buvo geriausiai parduodamas mažas automobilis Vokietijoje, o 2021 m. – apskritai geriausiai parduodamas automobilis Jungtinėje Karalystėje. Mums ši sėkmė yra mūsų darbo įvertinimas ir papildoma motyvacija ateityje dirbti dar geriau. Naujoji „Corsa“ yra dar modernesnė, dar emocionalesnė ir geresnė. Nuostabiu dizainu, moderniausiomis aukštesnių segmentų technologijomis ir naujomis, vietoje nenaudojamomis elektrinėmis ir hibridinėmis technologijomis norime įkvėpti klientus ir parodyti jiems, ko jie šiandien gali tikėtis iš mažo automobilio", – sakė „Opel“ generalinis direktorius Florianas Huettlas.

REKLAMA
REKLAMA

Pasižymi „Opel Vizor“ dizaino elementais


Dizaineriai padarė mažų automobilių bestselerį dar modernesnį ir dar stilingesnį. Ryškiausias bruožas – nepakartojamas „Opel Vizor“, būdingas prekės ženklui priekis, kuris puošia visus naujus „Opel“ modelius.


Juodas elementas dengia „Corsa“ priekį ir padaro automobilio groteles vienu elementu kartu su LED priekiniais žibintais ir centriniu „Opel“ „Žaibu“. Optinės oro angos apatinėje priekinio bamperio dalyje yra didesnės ir ryškesnės nei anksčiau, todėl „Corsa“ dar tvirčiau įsitaiso ant kelio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šoninis naujosios „Corsa“ vaizdas taip pat žavi charakteringomis linijomis. Atrodo, kad kone perregimas C statramstis leidžia juodam stogui (priklausomai nuo apdailos lygio) sklęsti virš automobilio. Galinės dalies vaizdas taip pat užtikrintas: „Corsa“ pavadinimas, kaip pirmą kartą buvo matyti prieš kelis mėnesius ant riboto leidimo „Opel Corsa 40“ modelio, dabar puikuojasi bagažinės dangčio viduryje.


Atnaujinta Opel Corsa
Atnaujinta Opel Corsa

Automobilio salone – naujas skydelis


Dėl daugybės naujų funkcijų „Corsa“ interjeras sukuria modernią atmosferą. Prie to prisideda naujo dizaino sėdynių apmušalai, naujas pavarų perjungimo svirties ir vairo dizainas. Tačiau svarbiausias akcentas – tiek vizualinis, tiek techninis – pasirenkamas visiškai skaitmeninis skydelis su naujomis informacinėmis ir pramoginėmis sistemomis. Integruotoje „Snapdragon Cockpit“ platformoje, sukurtoje „Qualcomm Technologies“,  įdiegtos patobulintos grafikos, daugialypės terpės, kompiuterinės regos ir dirbtinio intelekto (DI) galimybės, kad būtų sukurta labiau integruota, kontekstą suvokianti ir nuolat prisitaikanti vairuotojo skydelio sistema, galinti tobulėti pagal keleivių pageidavimus.

REKLAMA

Kaip ir kuriant naujausios kartos „Astra“, taikytas principas „Detox to the max“: navigacinė sistema siūlo prie interneto prijungtas paslaugas, natūralios kalbos atpažinimo funkciją „Hey Opel“ ir atnaujinimus nuotoliniu būdu. Be to, navigacijos ir daugialypės terpės sistemos 10 colių spalvotame jutikliniame ekrane ir vairuotojo informaciniame ekrane rodomi duomenys tapo dar aiškesni, todėl visą svarbią informaciją galima peržiūrėti per sekundės dalį. Pirmą kartą su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ suderinamus išmaniuosius telefonus bus galima tiek prijungti prie automobilio daugialypės terpės sistemų, tiek ir įkrauti belaidžiu būdu.

REKLAMA

Atnaujinta Opel Corsa
Atnaujinta Opel Corsa

Aprūpintas pažangesniais žibintais


Nuo 2019 m. adaptyvūs, neakinantys „Intelli-Lux LED®“ matriciniai žibintai rodo, kaip „Corsa“ mažų automobilių segmento naujoves padaro prieinamas visiems. Keturiolika, vietoj buvusių aštuonių, individualiai valdomi LED elementai užtikrina vairavimo įspūdį lyg apšviestame stadione, kuris dabar dar tiksliau nei anksčiau išjungia segmentus, kad neakintų kitų eismo dalyvių.


Taip pat, sumontuota daugybė kitų modernių pagalbos sistemų, padedančių vairuoti ir manevruoti užtikrinčiau. Nuo naujos didelės raiškos panoraminės galinio vaizdo kameros iki adaptyviosios kruizo kontrolės ir greičio ribotuvo bei šoninės apsaugos iki įspėjimo apie priekinį susidūrimą su automatiniu avariniu stabdymu ir pėsčiųjų aptikimu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atnaujinta Opel Corsa
Atnaujinta Opel Corsa

Naudos efektyvesnį elektros motorą


„Corsa Electric“ bus siūloma su dviem elektrinės pavaros variantais: mažųjų automobilių bestseleris bus siūlomas su 100 kW/136 AG ir 115 kW/156 AG elektros varikliais. Priklausomai nuo elektros motoro pajėgumo, nuvažiuojamas atstumas sieks atitinkamai iki 357 km ir 402 km.


Kai „Corsa Electric“ reikia įkrauti, tai bus galima padaryti greitai. Greitojo įkrovimo stotelėje per 30 minučių baterijos įkrova pasiekia 80 proc. (20-80 proc.).


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų