REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jaguar XE SV Project 8“ - ribotos laidos, sportiškiausias ir dinamiškiausias „Jaguar XE“ šeimos narys iš atostogų Vokietijoje sugrįžo su džiugia naujiena. Britiškas sedanas Niurburgringo lenktynių trasą įveikė per 7 minutes ir 21,2 sekundės, ir iš karaliaus sosto išstūmė „Alfa Romeo Giulia QV“, kuri iki šiol buvo laikoma greičiausiu sedanu šioje lenktynių trasoje.
„Jaguar“ prieš savo varžovą iš Italijos turėjo ne vieną pranašumą. Vienas iš jų - milžiniškas galinis spoileris, kuris prispaudžia galinę automobilio dalį.
Puikų „XE SV Project 8“ pasirodymą Niurburgringe užfiksavo Vincetas Radermeckeris - profesionalus lenktynininkas, kuris per savo karjerą ne vieną kartą padėjo gamintojams pagerinti Niurburgringo trasos įveikimo laikus. Vincentui galima dėkoti už tai, jog parodė tikrąjį automobilio potencialą ir užfiksavo laiką, kuris yra geresnis už „Pagani Zonda F Clubsport“, „Lamborghini Aventador“ ar „Porsche 911 GT2 RS“ (997).

REKLAMA
REKLAMA

Jaguar XE SV Project 8


Priešais Jus - kompaktiškas sedanas, kurio ratus suka 5,0 litrų darbinio tūrio, 8 cilindrų benzininis motoras, pajėgiantis išvystyti 600 arklio galių ir 700 Nm sukimo momentą Be to, automobilis buvo aprūpintas specialiai šiam modeliui pagaminta išmetimo sistema, specialiai šiam modeliui pritaikyta keturių varančiųjų ratų sistema ir automobilių sporte matytus aerodinaminius elementus.
Šių ir kitų modifikacijų rezultatas - nuo 0 iki 100 km/val. automobilis įsibėgės vos per 3,4 sekundės ir pasieks net 320 km/val. maksimalų greitį.

REKLAMA

Jaguar XE SV Project 8


„SVO“ divizijos specialistai teigia, jog naujoji modifikacija bus ne tik labai greita tiesiojoje, bet ir pasižymės puikiomis valdymo savybėmis posūkiuose. Prie automobilio stabilumo posūkiuose prisidėjo iš anglies pluošto pagamintas priekinis buferis, variklio dangtis, kaltiniai 20 colių ratlankiai, reguliuojamas priekinis spliteris, absoliučiai lygus dugnas ir pasvyrimo kampą sugebantis pakeisti galinis spoileris, esantis ant bagažinės dangčio.
Šių automobilių iš viso bus pagaminta tik 300 vienetų, Baltijos šalims skirta kvota – 3 „Project 8“. Ir visi jie jau yra užsakyti.
VIDEO


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų