• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Febi Auto Show“ automobilistų bendruomenėje jau ne pirmus metus asocijuojamas su didžiausia stilingų ir modifikuotų automobilių paroda Lietuvoje, o ir kasmet dideliais žingsniais į priekį einantis renginys nežada sustoti ir šiemet.

89

„Febi Auto Show“ automobilistų bendruomenėje jau ne pirmus metus asocijuojamas su didžiausia stilingų ir modifikuotų automobilių paroda Lietuvoje, o ir kasmet dideliais žingsniais į priekį einantis renginys nežada sustoti ir šiemet.

REKLAMA

Ištisus metus brandintų idėjų rezultatą kiekvienas galės įvertinti rugpjūčio 24-ąją, kuomet į Lietuvos pajūrį suvažiuos dešimtys skirtingų, įdomių modifikuotų automobilių, kurių galutinė stotelės bus Klaipėdos mieste esanti „Švyturio“ arena.

Jau ketvirtus metus iš eilės jungtinės automobilių klubo „VAG Lithuanian Fan“ ir automobiliams skirtų komponentų gamintojos „Ferdinand Bilstein“ tvirtina,  jog parodoje apsilankiusiems dalyviams ir žiūrovams neteks nuobodžiauti.

Organizatorių tikslai nesikeičia

Kiekvieną kartą, kai organizatoriai pradeda naują pasiruošimo „Febi Auto Show“ sezoną, atskiras užduotis turintys komandos nariai nuolatos stengiasi išlaikyti ar net pakelti kokybinę kartelę. Ir šie metai bus ne išimtis.

REKLAMA
REKLAMA

„Savo formatu, šių metų paroda nesiskirs nuo anksčiau surengtų. Ji bus sudaryta iš lauko ir vidaus ekspozicijų, bei partnerių zonų, tačiau norėdami orientuotis į kokybę, o ne į kiekybę, į automobilių parodą planuojame priimti tik 100 dalyvių“, – sako vienas iš „Febi Auto Show“ organizatorių Egidijus Levedauskas.

REKLAMA

„Norime, kad kiekvienas į parodą patekęs dalyvis turėtų atitinkamo dydžio plotą savo išpuoselėtam automobiliui“, – tęsė jis.

E. Levedauskas taip pat pripažįsta, jog sumažinus dalyvių skaičių jų darbas netaps lengvesnis: „Ribotas dalyvių skaičius ir numatomas didelis paraiškų kiekis sukels nemenką konkurenciją, tačiau mes tikimės, jog visas procesas vyks sklandžiai“, – pridūrė E. Levedauskas.

Susidomėjimas auga

„Febi Auto Show“ organizatoriai džiaugiasi, jog kiekvienais metais auga ne tik dalyvių ir žiūrovų dėmesys. Kartu „Febi Auto Show“ paskirtį ir tikslą teigiamai įvertina vis didesnis partnerių susidomėjimas.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiemet įvyksiančios parodos partnerių gretos – labai gausios. Arenos holas bus sausakimšas, jame esanti partnerių zona pasitiks kiekvieną į renginį atvykusį žiūrovą“, – pasakoja E. Levedauskas.

„Šioje zonoje dalyviai ir žiūrovai galės sužinoti apie inovatyvias automobilių priežiūrai skirtas technologijas,  susipažinti su savo srities profesionalais, kurie leis artimiau susipažinti su jų vykdoma veikla“, – pridūrė jis.

Pradedama dalyvių atranka

Kaip ir kiekvienais metais, laukiamiausias „Febi Auto Show“ etapas – dalyvių atranka. Tęsiant keletą metų puoselėjamas tradicijas, dalyvių atranka į „Febi Auto Show“ startuoja kartu su kalendorine vasara.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dalyvių atranka šiemet bus vykdoma nuo birželio 1-osios iki pat rugpjūčio 9-os dienos, tačiau organizatoriai taip pat pabrėžia, jog surinkus reikiamą dalyvių skaičių, jie pasilieka teisę registraciją sustabdyti anksčiau laiko.

„Febi Auto Show“ įvykių istorija byloja, kad maždaug 20 procentų paraiškų stengiamasi pateikti jau po registracijai skirto termino, todėl raginame visus to nepalikti paskutinei dienai ir dalyvio anketą užpildyti iš anksto“, – sakė E. Levedauskas.

Šiemet „Febi Auto Show“ informaciniu partneriu tapęs portalas TV3.lt suteiks galimybę dalyvio anketos užpildymo procesus atlikti greitai ir efektyviai. Dalyvio ir medijos atstovo anketą kiekvienas gali užpildyti atskirame „Febi Auto Show“ polapyje.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų