Šiemet Motinos dienos proga visų mamų ir ne tik jų laukia įspūdingas dainininko Toto Cutugno koncertas. Gegužės 5 dieną „Siemens“ arenoje įvyks vienintelis šios italų estrados legendos pasirodymas.

„Toto Cutugno yra vienas žymiausių italų estrados dainininkų, laimėjęs pirmąsias vietas legendiniame San Remo dainų festivalyje ir didžiausiame pasaulyje dainų konkurse „Eurovizija““, - sakė šį koncertą „Siemens“ arenoje organizuojančios UAB „Effectus“ direktorė Giedrė Žemaitienė. „Džiaugiamės galėdami surengti išskirtinį Toto Cutugno koncertą Lietuvoje, kurio visa programa bus skirta specialiai Motinos dienai“.

Toto Cutugno - vienas garsiausių Italijos dainininkų, dainų autorių ir kompozitorių. Būsima estrados žvaigždė, kurios tikrasis vardas yra Salvatore Cutugno, gimė 1943m. liepos 7d. Fosdinovo miestelyje, Šiaurės Toskanoje. Už tai, kad mažasis Salvatore pasirinko muzikanto kelią, reikia dėkoti jo tėvui, grojusiam trimitu. Muzikos karjerą Toto pradėjo kaip būgnininkas, o vėliau susidomėjo akordeonu. Pirmoji šlovė vaikiną aplankė labai anksti – trečią vietą regioniniame akordeonistų konkurse jis laimėjo būdamas tik 13 metų. Vėliau jaunuolis subūrė grupę, kuri grojo tik jo paties sukurtas dainas.

Dar jaunystėje išryškėjo didelis Toto, kaip dainų autoriaus, talentas. Jis sukūrė prancūzų /amerikiečių dainininko Joe Dassin`o visame pasaulyje išgarsintas dainas „L`ete indien", „Et si tu n`existais pas" ir „Le Jardin du Luxembourg“. 1976m. Toto pirmą kartą dalyvavo garsiajame San Remo muzikos festivalyje, kur užėmė trečią vietą. San Remo nugalėtoju jis tapo 1980m., kai publikos ir žiuri simpatijas jis pavergė daina „Solo Noi“. Vėliau Toto Cutugno dar šešis kartus San Remo festivaliuose užimdavo 2 vietą. Iš viso dainininkas San Remo festivalyje dalyvavo net 13 kartų. 1990m. Toto su daina „Insieme: 1992“ nugalėjo „Eurovizijoje“ – bene svarbiausiame ir garsiausiame dainų konkurse pasaulyje.

REKLAMA

Toto Cutugno - vienas iš nedaugelio Vakarų dainininkų, kurio plokštelė buvo išleista tuometinėje TSRS teritorijoje, todėl ją savo namuose turėjo daugelis šios didžiulės šalies gyventojų, turėjusių plokštelių leistuvus. Dėl šios priežasties nemažai Toto Cutugno dainų buvusios TSRS gyventojai gerai pažįsta vos išgirdę pirmuosius melodijos akordus: „L` Italiano“, „Solo Noi“, „Soli“, „Donna“, „Innamorati“, „Insieme“ ir daugelį kitų.

Toto Cutugno koncertą Vilniuje rengia UAB „Effectus“, organizuojanti verslo ir viešuosius renginius. Bendrovė jau surengė Stingo, „Depeche Mode“, „Deep Purple“, „Nazareth“, Philo Collinso, „Simply Red“, Dimos Bilano, Siuzi Quatro, „Smokie“, „The Sweet“ ir kitų žvaigždžių pasirodymus.

„Bilietais į Toto Cutugno koncertą bendrovės „Tiketa“ kasose bus pradėta prekiauti nuo kovo 26 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų