Bendra diskžokėjų komandų „Partyzanai“ bei „Backdoors“ serija „Everlast“ šį penktadienį supurtys Vilnių - klube „Gravity” savo pirmąjį pasirodymą Baltijos šalyse surengs net 15 metų egzistuojančio projekto „Alter Ego” lyderis Romanas Flügelis. Kartu su svečiu gros „Everlast“ rezidentų ketvertukas – Mantas T., Gvidas B., Pupa ir Ruben. 

„Romanas Flügelis - tikras chameleonas, turintis šimtą vardų, keliolika garsių projektų ir keičiantis savo stilių nuo house, techno iki electro ar net idm bei leftfield. Jis - viena iš išskirtinių asmenybių, 17 metų formavusių Vokietijos elektroninės muzikos sceną, o 2004 metais su albumu "Transformer" dar ir ją reanimavusiu. 100% būtina šį diskžokėją išgirsti," - džiaugiasi savo būsimu serijos svečiu „Everlast“ rezidentai.

Kažkas tarp  DJ Hell ir Richie Hawtino

Būsimas „Everlast“ serijos svečias savo šalyje jau ne vienerius metus laikomas diskotekų simboliu ir yra lyginamas su tokiais burtininkais kaip DJ Hell, Svenas Väthas bei Richie Hawtinas, bet tai neturėtų stebinti, nes dar 10-ajame dešimtmetyje karjerą pradėjęs Roman Flügel šiandien yra vienas įtakingiausių bei madingiausių žmonių Vokietijos elektroninės muzikos scenoje.

“Geriausiai šį vunderkindą apibūdina tai, kad visų renginių, vakarėlių metu jis groja pačiu “prestižiškiausiu” Vokietijoje laikomu laiku – nuo 6-8 valandų ryto iki pat vidudienio. Aš mačiau du jo pasirodymus Berlyne, apie kuriuos trumpai galėčiau pasakyti taip: “Romanas Flügelis - tai raketa, kuri tave išskraidina į mėnulį ir, deja, nebegrąžina į žemę. Jeigu bijai to – geriau neik į vakarėlį,” - šypsosi “Gravity” naujanlaiškių rašytoja Goda.
15 savaičių tope
Jeigu bent kiek domiesi klubine muzika, ar klausaisi radijo, tai tikrai prisimeni Romano Flügelio hitus „Rocker“ bei „Geht’s Noch“. Pastarasis „gabalas“ 2005-ais net 15 savaičių išsilaikė „Power Hit Radio“ geriausių šokių kompozicijų tope, iš jų net 4 savaites pirmoje pozicijoje.

REKLAMA

Roman yra ir vienas iš didingų „Klang Elektronik“ bei „Playhouse“ įrašų kompanijų įkūrėjų. Jis taip pat gamino remiksus beveik visiems - nuo Sven Väth, „Tiefschwarz“, „Black Strobe“, „Mouse On Mars“, „Plaid“, Herbert, „The Two Lone Swordsmen“ bei „Daft Punk“ iki „Depeche Mode“, „Primal Scream“ ar pačios Kylie Minogue.
 
Gegužę – Troy Pierce'as

Gegužės 18 d. „Everlast“ seriją pratęs – paskutiniais metais dešiniąja Richie Hawtano ranka vadinamas amerikietis Troy Pierce'as. Iš pradžių talentingas diskžokėjas, o dabar jau ir graibstomas prodiuseris, remiksuotojas užaugo kartu su tokiais JAV techno muzikos vilkais kaip Jeffas Millsas, Carlas Craigas, Kevinas Saundersonas, Juanas Atkinsas bei Derrickas May, todėl Troy daugiau nei dešimt metų buvo "New York minimal techno" scenos veidas. 

Persikraustęs į Berlyną „Louderbach“ vardu jis išleidžia vieną geriausių praėjusių metų albumų „Enemy Love“ bei prisijungia prie garsiosios „Minus“ komandos. Dėl to Troy Pierce'as šalia Richie Hawtino, Magdoso šiuo metu yra geidžiamiausias ne tik Vokietijos bet ir viso pasaulio elektroninės šokių muzikos scenoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų