Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
661
Koronavirusas plinta Lietuvoje (Fotobankas)

Pasaulio sveikatos organizacija pirmadienį perspėjo, kad vien dėvėti kaukes nepakanka, kad būtų įveikta pasaulinė koronaviruso pandemija, jau pareikalavusi per 70 tūkst. gyvybių.

REKLAMA

„Kaukės turėtų būti naudojamos tik kaip visapusių intervencijų paketo dalis. Nėra juodo ar balto atsakymo, jokios sidabrinės kulkos. Vien kaukės negali sustabdyti COVID-19 pandemijos“, – per virtualią spaudos konferenciją pareiškė PSO vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedrosas Adhanomas Gebrejesusas).

PSO vadovas taip pat sakė, kad raginimai visiems žmonėms viešumoje dėvėti kaukes siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso gali būti pagrįsti tik tada, jei kitos priemonės, tokios kaip rankų plovimas ar fizinis atstumas, yra sunkiai įgyvendinamos.

REKLAMA

„Šalys turėtų apsvarstyti kaukių dėvėjimą bendruomenėse, kur kitas priemones, tokias kaip rankų plovimas ar fizinis atstumas, sunkiau pasiekti dėl vandens stygiaus ar suvaržytų gyvenimo sąlygų“, – pabrėžė Tedrosas Adhanomas Ghebreyasusas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI