Įkvepiančios sportininkų istorijos


Konkursas pasibaigęs

1

Rūta Meilutytė

 

Olimpinė plaukimo čempionė

 

Tai ypatinga patirtis ir dabar noriu tą patirtį ir įgytus įgūdžius panaudoti naujoje distancijoje, šį kartą – už baseino ribų. Esu pasiruošusi pradėti naują gyvenimo etapą. Ačiū visiems mane šiam kely palaikiusiems ir ne tik“, – dėkoja sportininkė.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 1216

2

Šarūnas Jasikevičius

 

Treneris

 

Šarūnas Jasikevičius po Kauno „Žalgirio“ triumfo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje daugiausiai klausimų sulaukė apie savo ateitį.

 

Skaityti daugiau >>>

 

 

 

Balsų skaičius: 997

3

Henrikhas Mkhitaryanas

 

Futbolininkas

 

Henrikhas Mkhitaryanas turbūt yra pats talentingiausias Armėnijos futbolininkas. Būdamas jaunas 27-erių metų saugas tobulinosi Brazilijoje ir šis karjeros etapas labai svariai prisidėjo prie jo karjeros. 

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 334

4

Monika Ryžkovaitė

 

Jaunoji karate atstovė

 

Kieme dažniau mėgdavau lakstyti su futbolo ir krepšinio kamuoliais, o pats smagiausias užsiėmimas buvo laipiojimas po medžius.

 

 

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 330

5

Mindaugas Griškonis

 

Irkluotojas

 

Irkluotojas Mindaugas Griškonis puikiai žino, kokias galimybes sportininkui suteikia antroji karjera. Pasak jo, jaunam atletui kita veikla – „atsarginis išėjimas į gyvenimą, kurio gali ir neprireikti“.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 328

6

Nenadas Čanakas

 

Panevėžio „Lietkabelio“ strategas

 

Panevėžio „Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas į Lietuvą atvyko dar praėjusių metų pabaigoje, kai tapo vienu pirmųjų naujojo klubo dalininko Jono Vainausko pirkinių. Tačiau, kaip tikino pats treneris, adaptacija čia neužtruko, mat panevėžiečiai – panašūs į serbus.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 323

7

Nickas Santonastasso

 

Svorių kilnotojas

 

Nickas Santonastasso – geriausias pavyzdys, kad niekada negalima nuleisti rankų, net jeigu jų ir neturi. Svorius kilnojantis ir sudėtingus pratimus atliekantis vaikinas gimė su itin retu sindromu, neleidusiu išsivystyti jo galūnėms.

 

Skaityti daugiau >>> 

Balsų skaičius: 320

8

Eimantas Bendžius

 

Krepšininkas

 

Šį sezoną po ketverių metų pertraukos į sostinę sugrįžęs Eimantas Bendžius tapo vienu iš Vilniaus „Ryto“ lyderių. Vidutiniškai po 11,6 taško „Betsafe-LKL“ renkantis puolėjas yra vienas rezultatyviausių bei naudingiausių šio sezono komandos krepšininkų.

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 313

9

Danas Sodaitis


Sprinteris

 

Šio įvykio Danas Sodaitis niekuomet nepamirš – vyras tapo Europos vicečempionu. Pats sprinteris sakė, kad sportuojantys žino, kiek daug reiškia sėkmė – tačiau savąja jis išties tikėjo.

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 313
10

Ruslanas Černychas

 

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės gynėjas

 

Žaidimo Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinėje patirties turintis 23-ejų metų gynėjas Ruslanas Černychas vasarą neturės laiko poilsio – lietuvio laukia Naujosios Zelandijos ledo ritulio lygos kovos.

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 310

11

Donatas Dundzys

 

Lengvosios atletikos atstovas

 

Berlyne vykusiose F37 klasės varžybose alytiškis geriausiu savo bandymu įrankį nusviedė 13 m 38 cm bei gerokai pagerino asmeninį rekordą.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 310

12

Juozapas Budrikis

 

Lietuvos golfo profesionalas

 

Juozapas Budrikis – vienas iš dviejų profesionalų Lietuvos golfe. Dar būdamas keturiolikos Juozapas pirmą kartą paėmė golfo lazdą į rankas, o tai ganėtinai vėlus amžius šiame sporte.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 296

13

Ramūnas Verbavičius

 

Lengvosios atletikos atstovas

 

Lengvosios atletikos varžybose dalyvaujantis Ramūnas Verbavičius dažniausiai likdavo šalia nugalėtojų pakylos, tačiau galiausiai „sprogo“ ir iškovojo sidabro medalį praėjusių metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate.

 

Skaityti daugiau >>> 

Balsų skaičius: 282

14

Donatas Tarolis

 

Krašto puolėjas


Donatą Tarolį galima drąsiai vadinti tikru Panevėžio „Lietkabelio“ komandos senbuviu – 25 metų 203 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas ekipoje žaidžia trečiąjį sezoną.


Skaityti daugiau >>> 

Balsų skaičius: 280

15

Senegalo Sadio Mane

 

Futbolininkas

 

„Liverpool“ puolėjas iš Senegalo Sadio Mane įrodė, kad jo tėvai klydo. Žaidėjas atskleidė, kad jo tėvų nuomone, futbolininko karjeros siekimas yra laiko švaistymas, tačiau kai S.Mane pasirašė pirmąjį kontraktą, nuomonė pasikeitė

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 269

16

Augustas Navickas

 

Lietuvos parolimpinės rinktinės narys

 

Augustas pripažįsta, kad akimirksniu pasikeitęs gyvenimas jam grąžino susidomėjimą sportu, o ir jis pats pradėjęs viską vertinti kur kas labiau nei anksčiau.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 268

17

Sergejus Grečicho

 

Mišrių kovos menų atstovas

 

Vaikystėje aš visada buvau ramus, bijodavau kovoti, imtyniauti. Manau, kad niekada mano viduje nebuvo to tikrojo kovotojo. Užsispyręs, naglas, einantis iki galo, drąsus – čia tikrai buvo ne apie mane. Kovotojas manyje užaugo per tam tikrą laiką. Palaipsniui.

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 267

18

Egidijus Valčiukas

 

Lengvosios atletikos atstovas

 

„Spėju ir sportuoti ir tėvų ūkį prižiūrėti“, – plačiai šypsosi Europos lengvosios atletikos čempionate rutulio stūmimo rungtyje bronzą iškovojęs Egidijus Valčiukas.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 252

19

Hannah ir Marissa Brandt

 

Ledo ritulininkės

 

Seserys Hannah ir Marissa Brandt Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) užaugo po vienu stogu, tačiau Pjončango (Pietų Korėja) olimpinėse žaidynėse jos atstovauja skirtingoms šalims.

 

Skaityti daugiau >>>

 

 

Balsų skaičius: 239

20

Edgaras Matakas

 

Parolimpinės rinktinės narys

 

Negalią įveikusio Dovydo žinutė likimo draugams: nebijokite viešumos, tai gydo Ernestas Česonis: „Svajonės gali pildytis, tik reikia jų siekti“ „Turi dvi išeitis, kai pasieki dugną: keltis ir nagais kabintis į gyvenimą arba pasiduoti", - teigia devyniolikmeris parolimpinės rinktinės narys Edgaras Matakas.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 225

21

Rita Pivoriūnaitė

 

Tituluota karatistė

 

„Laikas kalbėti apie naują savo gyvenimo puslapį. Vienos durys užsidaro, reikia belstis į kitas“, – prieš porą mėnesių apie savo ateities planus, baigus studijas prestižinėje Tarptautinėje sporto mokslo ir technologijų akademijoje, miglotai kalbėjo Rita Pivoriūnaitė.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 224

22

Andrius Skuja

 

Rutulio stūmimo čempionas Europoje

 

Andrius Skuja niekuomet nebūtų pagalvojęs, kad jo gyvenimas pasisuks būtent taip, kad jis taps daugybę apdovanojimų susišluojusiu sportininku lengvosios atletikos srityje.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 213

23

Osvaldas Bareikis

 

Dziudo astovas

 

Pamačius Osvaldą Bareikį net sunku pasakyti, kad šis tvirtai sudėtas vyras turi negalią. Jis neblogai orientuojasi aplinkoje, o užsidėjęs kimono netrukus verčia ant žemės už save dvigubai didesnį treniruočių partnerį.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 212

24

Danguolė Bičkūnienė

 

Ultramaratonininkė   

 

Be miego beveik du šimtus kilometrų įveikusi Danguolė Bičkūnienė - pagarsėjusi avantiūristė. Ji leidžiasi į pavojingiausius pasaulio bėgimus palei vulkanus, kalnus ir įkalnes. Dar daugiau, ultramaratonininkei šimtų kilometrų žemėje nebeužtenka – trijų vaikų mama kopia į aukščiausias viršukalnes virš debesų iškelti Lietuvos trispalvę.

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 210

25

Mindaugas Suchovejus

 

Parolimpinis čempionas

 

Būdamas vos septynerių metų Mindaugas Suchovejus neteko regėjimo, netrukus mirė ir mama. Du milžiniški gyvenimo smūgiai berniuką nubloškė į Vilnių.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 208

26

Saulis „Canelo“ Alvarezas

 

Boksininkas

 

28-erių metų meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas prieš kurį laiką po labai įtemptos revanšinės kovos nugalėjo kazachą Genadijų Golovkiną ir tapo IBO, WBA (Super) ir WBC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 206

27

Deividas Danyla

 

Lietuvos Muay Thai kovotojų

 

„Labai smagu būti pastebėtam, – teigia vienas geriausių Lietuvos Muay Thai kovotojų Deividas Danyla. – Apie pripažinimą, kurio sulaukiau anksčiau tegalėjau tik pasvajoti. Visas sunkus darbas buvo pastebėtas ir įvertintas“

 

Skaityti daugiau >>>

Balsų skaičius: 203

28

Mamadou Coulibaly

 

Futbolininkas

 

Mamadou Coulibaly po vienų įsimintiniausių savo rungtynių sulaukė spaudos dėmesio, o iš Senegalo į Italiją atvykęs saugas papasakojo savo gyvenimo istoriją.

 

Skaityti daugiau >>>

 

 

 

Balsų skaičius: 192

29

Tryggvi Hlinasonas

 

Krepšininkas

 

Islandija niekada nebuvo žinoma kaip krepšinio šalis, tačiau ir joje po mažu atsiranda talentingi krepšininkai. Vienas iš jų –Tryggvi Hlinasonas, jau spėjęs atsidurti NBA komandų radare.

 

Skaityti daugiau >>>

 

 

Balsų skaičius: 168

30

Aivaras Zambacevičius

 

Lietuvos „Men‘s Physique“ čempionas

 

„Kaip ir kiekvienas kaunietis, aš svajojau apie krepšininko karjerą, - nusišypso Aivaras, prisiminęs savo paauglystės svajones. – Buvau aukštesnis už visus bendraamžius, tačiau buvo vienas „bet“.

 

Skaityti daugiau >>>

 

Balsų skaičius: 111
Į viršų