Be galūnių gimęs vaikinas laužo standartus: džiaugiasi pilnaverčiu gyvenimu

Nickas Santonastasso – geriausias pavyzdys, kad niekada negalima nuleisti rankų, net jeigu jų ir neturi. Svorius kilnojantis ir sudėtingus pratimus atliekantis vaikinas gimė su itin retu sindromu, neleidusiu išsivystyti jo galūnėms.

Nick Santonastasso (tv3.lt fotomontažas)
49

22-ejų metų vaikinas dienos šviesą išvydo be kojų ir dešinės rankos, tačiau tai jam nesutrukdė gyventi visaverčio gyvenimo. N. Santonastasso – vienas iš dvylikos žmonių pasaulyje, kurie gimė su šiuo itin sudėtingu sindromu.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Be galūnių gimęs vaikinas laužo mitus apie negalią: džiaugiasi pilnaverčiu gyvenimu

Medikai vakystėje jam suteikė vos 30 proc. garantijų, kad jis liks gyvas, tačiau vaikinas paneigė visas šias prognozes ir tapo idealu savo likimo draugams.

Socialiniuose tinkluose itin aktyvus vaikinas su sekėjais dalijasi asmeninėmis gyvenimo akimirkomis – ne vienam tūkstančiui žmonių jis yra didžiausias motyvacijos šaltinis.

Sunku patikėti, tačiau pakelti padangą, vairuoti automobilį, šaudyti ar kilnoti sunkius svarmenis vaikinui nesukelia daug problemų.

414 tūkst. sekėjų „instagram“ socialiniame tinkle turintis amerikietis su savo gerbėjais dalijasi sporto ir mitybos patarimais, šokiruojančiais video, akimirkomis iš laisvalaikio šalia žavingų merginų, o taip pat jis nevengia iš savęs pasityčioti:

REKLAMA

Nickas (nuotr. Instagram)

Aukščiau esančioje nuotraukoje Nickas šmaikščiai parašė: „šiandien parke turėjau pasimatyti su savo kojomis, tačiau jos mane akivaizdžiai apgavo“.

Vaikinas savo likimo draugams ir gerbėjams nuolat tvirtina, jog gyvenime būtina gera nuotaika, nusiteikimas ir bendravimas su žmonėmis. O svarbiausia – įveikti didžiausias savo baimes ir mėgautis gyvenimo teikiamu džiaugsmu.

Paklaustas, kaip jam pavyksta atlikti protu sunkiai suvokiamus dalykus, amerikietis primena savo pagrindinį gyenimo moto.

„Kiekvieną kartą, kai išgirstu, jog kažko nepadarysiu, iškart žinau, kad man tai pavyks. Niekas kitas Jums niekada negali sakyti, kad nesugebėsite – mes patys esame savo kūno šeimininkai ir tik mes galime nuspręsti, kur yra mūsų ribos“- tvirtina negalią įveikęs jaunuolis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų