wta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wta“.

Justina Mikulskytė metė rimtą iššūkį antrajai turnyro raketei

Slovėnijoje vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro ketvirtfinalyje penktadienį 28-erių Justina Mikulskytė (WTA-227) po 2 valandų 42 minučių maratono 6:3, 1:6, 4:6 pralaimėjo prieš antrąją turnyro raketę prancūzę Chloe Paquet (WTA-154), kuri prieš porą metų reitinge buvo 101-a. Pirmajame sete lietuvė įspūdingai žaidė varžovės padavimų metu – realizavo visus 4 turėtus „break pointus“. Prieš tokį rodiklį nublanko net ir du Ch.
Prieš 10 val.

Billie Jean King taurė: Lietuvos moterų teniso rinktinė dramatiškai palaužė Izraelį

Lietuvos moterų teniso rinktinė pergalingai baigė ir antrąją „SEB arenoje“ Vilniuje vystančio Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos turnyro dieną. Lietuvės B grupės susitikime 2:1 įveikė Izraelio komandą. Mačo baigtį lėmė dvejetų susitikimo sutrumpintas trečiasis setas, kuriame Lietuvos tenisininkės atsiliko 6:8, tačiau laimėjo 4 paskutinius susitikimo taškus.
2024-04-09

Užtikrintai finalą laimėjusi tenisininkė Justina Mikulskytė pasiekė didžiausią karjeros pergalę

Indijoje sekmadienį baigėsi ITF serijos moterų teniso turnyras, kurį vainikavo 28-erių lietuvės Justinos Mikulskytės (WTA-251) triumfas. Neįtikėtiną pasirodymą finale surengusi lietuvė per 69 minutes 6:0, 6:1 sutriuškino 20-metę Yeon Woo Ku (WTA-527) iš Pietų Korėjos.
53 2024-03-03

Stebuklingai išsigelbėjusi pirmoji pasaulio raketė Iga Swiatek: „Jau galvojau apie skrydį namo“

Ketvirtadienį Melburne (Australija) tęsiasi pirmasis naujojo sezono „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras – „Australian Open“. Antrajame rate vos neiškrito geriausia pasaulio tenisininkė lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Ji tik beveik 3 valandų dramos 6:4, 3:6, 6:4 įveikė amerikietę Daniellę Collins (WTA-62). Tai buvo 5-a lenkės pergalė prieš amerikietę per 6 tarpusavio dvikovas.
2024-01-18

Baltijos šalių teniso federacijos reikalauja ITF persvarstyti poziciją dėl Rusijos ir Baltarusijos tenisininkų

Lietuvos teniso sąjunga (LTS), Latvijos teniso sąjunga ir Estijos teniso federacija kreipėsi į Tarptautinę teniso federaciją (ITF) su pakartotiniu prašymu padaryti išimtį ir apriboti Rusijos ir Baltarusijos tenisininkų galimybes žaisti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje organizuojamuose ITF, o taip pat Teniso profesionalų asociacijos (ATP) ir Moterų teniso asociacijos (WTA) turnyruose.
2023-11-23

Billie Jean King taurė: pergalę Vilniuje iškovojo Ukrainos moterų teniso rinktinė

Vilniuje sekmadienį baigėsi Billie Jean King taurės turnyro mačas tarp Ukrainos ir Nyderlandų moterų teniso rinktinių. Pirmosios į kortą šiandien žengė rinktinių lyderės Anhelina Kalinina (WTA-27) ir Arantxa Rus (WTA-51). Po beveik pusantros valandos trukusios įnirtingos kovos pergalę 6:4, 6:4 šventė Ukrainos tenisininkė. Pirmojo seto likimas išsisprendė viename Nyderlandų tenisininkei nesėkmingai susiklosčiusiame geime, kuomet ji pralaimėjo savąją padavimų seriją.
2023-11-13

Mikulskytė tik po atkaklios kovos pralaimėjo buvusiai 29-ajai pasaulio raketei

Kalgaryje (Kanada) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku startavo Justina Mikulskytė (WTA-260). Ji vienetų varžybų pirmajame rate po 2 valandų 40 minučių kovos 6:4, 3:6, 4:6 pralaimėjo garsiai Lenkijos tenisininkei Urszulai Radwanskai (WTA-450). Pirmojo seto pradžioje lietuvė atsitiesė po prasto starto (0:2, 1:3) ir spurtu 4:0 perėmė iniciatyvą (5:3). Devintajame geime J.Mikulskytė pralaimėjo savo padavimų seriją, bet dešimtajame geime ...
2023-11-08

Meksikoje triumfavusi Swiatek sugrįžo į geriausios pasaulio tenisininkės poziciją

Pirmadienį Iga Swiatek (WTA-1) 6-1, 6-0 nugalėjo amerikietę Jessicą Pegulą (WTA-5), laimėjo sezono pabaigos WTA finalinį turnyrą Kankune (Meksika) ir taip susigrąžino pirmosios pasaulio raketės poziciją. Lenkė penkis kartus palaužė J. Pegulą ir per 59 minutes trukusį nokdauną laimėjo 11 paskutiniųjų geimų bei iškovojo savo pirmąjį WTA finalo titulą viena diena atidėtame mače.
2023-11-07

Swiatek pusfinalyje pranoko pirmąją pasaulio raketę, bet finalas – nukeltas

Kankune (Meksika) tęsiasi vienas svarbiausių metų moterų teniso turnyrų – „WTA Finals“. Jo vienetų varžybose tradiciškai dalyvauja tik 8 elitinės žaidėjos. Sekmadienį baigėsi antrasis pusfinalio mačas, kuriame lenkė Iga Swiatek (WTA-2) 6:3, 6:2 patiesė Aryną Sabalenką. Ši dvikova prasidėjo dar šeštadienį, bet buvo sustabdyta dėl prastų oro sąlygų sužaidus vos 3 geimus ir lenkei pirmaujant 2:1. Sekmadienį, vos pratęsus mačą, I.Swiatek laimėjo varžovės padavimų seriją ir atitrūko.
2023-11-06

Mikulskytė Kanadoje tęs tik vienetų varžybas

Geriausia Lietuvos tenisininkė – 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-274) – šią savaitę dalyvauja ITF serijos turnyre Kanadoje. Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku J.Mikulskytė su serbe Katarina Jokič pirmajame dvejetų varžybų rate kiek netikėtai per 1 valandą 23 minutes 4:6, 4:6 pralaimėjo kanadietei Miai Kupres ir danei Johannei Christinei Svendsen.